• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

G

GROF

Guest
., fala čiko za slikicu.-

Da prikeljim jednu 8)
Prima čeka a radnici u birtiji :lol:

., fala TI forumski prijatelju čiko za izvornu slikicu iz tvoga grada Karlovca! ...

., ima dosta materijala za pokeljit :?, ALI i za poslikat :?:, ALI, kako se kaže u našem Hrvatskom - Ličkom - Katoličkom svitu!?., Čovik snuje - sniva - planira, Bog! odlučuje.- ;) ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
T

Todi

Guest
zelenko vs bjelko

Nakon dugih razgovora,pregovora,dogovora,razmisljanja.......gdje ,kada itd.
dosao je i taj dan kada smo konacno snimili film,
kako to inace biva u svijetu filma,ulozeni su veliki napori i neprospavane noci da bi vama mogli docarati i prenjeti te ljepote i cari hrvatskoga kraja LIKE-JEZERANE
inace odabrali smo ovo vrijeme iz razloga sto recimo ljeti imamo druge radne akcije pa ne bi mogli jos i taj dio odraditi,te naravno zbog vrucine i ljetnih sparina radije smo to odradili i snimili ovog mjeseca,

znaci ovako,
naslov= Zelenko vs Bjelko
uloge=Grof,Todi,Zelenko i Bjelko
sporedne uloge=Dajc Ratrak
tema=premjestanje Bjelka
glavni lik=Zelenko
mjesto radnje = LIKA-JEZERANA
scenarij= nas dva
redatelj= Grof
kamerman=Grof
oprema= HTC
stilist= svatko svoj
mixano u studiju = Yubi To
film je sinkroniziran na hrvatski jezik

pripremite kokice,zavalite se u svoj udobni naslonjac iliti fotelju i uzivajte u filmu

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=MSmhxm301WY&feature=g-upl&context=G2653621AUAAAAAAAAAA[/YT]

P.S. ako sam nesto izostavio kolega Grof ce nadopuniti,
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,058
Onaj veliki zelenko kad je doletel u kadar, ja sam mislil ode mali zeleni u tri ....... :shock:
Bolje da je veliki del maloga na poluge (radi gripa), više posla bi napravil sa manjim utroškom derivata :?
 
S

staffmen

Guest
je, samo mali zelenko je pretpostavljam predviđen za kucne potrebe, a ne da cestu cisti. Ovaj veliki bi u dvoristu napravil vise stete nego koristi.

Al bogme se zaletil, ja sam vec pomislil ode nam kamerman:axe:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,058
Znam ja to. Malo sam se samo šalil ;)

Pa ponekad valjda i ja smijem malo :scratch
 
G

GROF

Guest
., lipo fala SVIM-a na dobrim komentarima.-

Nakon dugih razgovora,pregovora,dogovora,razmisljanja.......gdje ,kada itd.
dosao je i taj dan kada smo konacno snimili film,
kako to inace biva u svijetu filma,ulozeni su veliki napori i neprospavane noci da bi vama mogli docarati i prenjeti te ljepote i cari hrvatskoga kraja LIKE-JEZERANE
inace odabrali smo ovo vrijeme iz razloga sto recimo ljeti imamo druge radne akcije pa ne bi mogli jos i taj dio odraditi,te naravno zbog vrucine i ljetnih sparina radije smo to odradili i snimili ovog mjeseca.-


., ej, tek sam sada vidil vaj video uradak., prijatelju Todi!, fala za "popravljanje" video uradka, fala za keljenje., heheheee, ma neka Narod i Svit vidi igranje sa belkom ve zime sa glavnim akterima, malim i velikim zelencima; :mrgreen: ... ., da, naravno i sa šarlatanima - vozačima isti; :rolfer:...

., eh DA, mali zelenko sa malim, za male stvari!, veliki zelenko sa velikim, za velike stvari., eh DA, još da se ne kvari - mali? ... :weedman: ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
., ej, tek sam sada vidil vaj video uradak., prijatelju Todi!, fala za "popravljanje" video uradka, fala za keljenje., heheheee, ma neka Narod i Svit vidi igranje sa belkom ve zime sa glavnim akterima, malim i velikim zelencima; :mrgreen: ... ., da, naravno i sa šarlatanima - vozačima isti; :rolfer:...

., eh DA, mali zelenko sa malim, za male stvari!, veliki zelenko sa velikim, za velike stvari., eh DA, još da se ne kvari - mali? ... :weedman: ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...[/QUOTE
pozdrav ljjudino,
opet ti čistiš snijeg ...................odnosno snimaš čiščenje...
 
G

GROF

Guest
., odgovor i dugo očekivani plužići došli! ...

darkohittner; pozdrav ljudino kaže:
., lip TI pozdrav prijatelju moj darke!!!., lipo fala za javljanje, napokon si smogal snage, volje i vremena., sve znam., obitelj je svetinja i na prvom mestu!., svaka dobra želim tvojoj predivnoj obitelji! ...
., je da, čistim ja i onda snimam ja čišćenje toga beloga!., a ni .ovno.-
----------------------------------------------------------------------------

., Narode moj!., evo napokon došli iz PRIMA-e dugo očekivani plužići za delat rede za sadnju i ogrćanje Ličkoga krompira!

roendan43022.jpg


roendan43021.jpg


roendan43020.jpg


roendan43023.jpg
 
G

GROF

Guest
., plužići za rede delat i krompir nagrnjevat! ...

., Narode moj!, evo još par slikic plužića za rede delat i za krompir nagrnjevat.-

roendan43027.jpg


roendan43028.jpg


roendan43028.jpg


roendan43027.jpg
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se.-

pozdrav GROFE lip ti je novi priključak :supz:koliko je košta

., fala za javljanje i lip pozdrav moj forumski prijatelju tomo522!., čekam kalkulaciju - cijenu., trebam platit u srijedu, /idući tjedan!/ pa ću onda znat točno - javim TI! ...
----------------------------------------------------------------------------

., moj Narode!, evo još par slikic izboljšanja - keljenja dodatne opreme na prikolice za traktora tomu - PRIMA-u!, znači u ove laden dane, ljute Ličke zime, malo smo delali oko nosača; lopat - kopač - /aršova/ - sikir - sjekira/ - batićev - /čekića/., neka se najde u nuždi kada zatreba a daleko smo od svoga doma! ...

roendan43036.jpg


roendan43035.jpg


roendan43034.jpg


roendan43033.jpg
 
G

GROF

Guest
., Narode moj!, evo par slikic da vidite kako smo se počastili rodjo VranićD i ja oko vog novog traktorića; dajc-fara i plužićev ča su došli u kolnicu! ...

dsc03034m.jpg


dsc03032j.jpg


dsc03031wu.jpg


dsc03033b.jpg


dsc03030d.jpg


dsc03027z.jpg


dsc03028o.jpg


dsc03029re.jpg


dsc03024ga.jpg
 
G

GROF

Guest
., Narode moj!, evo nekoliko slikic o dugo očekivanim plužićima za traktora tomu - PRIMA-u!, plužići su za rede delat - sadnja krompira i za nagrnjevat krompir kad izajde iz zemlje.-

dsc03025n.jpg


dsc03023ze.jpg


dsc03026k.jpg


dsc03022r.jpg


dsc03021mz.jpg


dsc03019n.jpg


dsc03020t.jpg


., rodjo VranićD!, lipo fala doneba tebi i tvojoj curici na foto-uradku i keljenju vi lipi slikic.-
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
nemam riči za ove pluzice nadam se da ce se i u okopavanju biti tako dobi ko na slikama,,,,ni tebi nece trebati herbicidi za travu par puta proletis kroz rede i nesikiraj se da nece biti onih pravih lički kumpira :)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
sve ih gledam, heh, šteta ih je zamazat!!
GROF, je si ti to smanjil onog dajca od suseda?!?!

ajme meni, pa ti si neki teški vrač!! :lol:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
... evo par slikica o samohodnim motornim kosilicama; SRK benzinska i dizelsak!!!

Baš gledam malo po arhivi i primjetim da je Prima stavila veču pogonsku remenicu, nego je bilo u originalu. Vjerojatno su shvatili da je to kosilica, a ne formula. Znaš, jel postoje još kakve preinake osim te remenice i remena što se tiče samog pogona?
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se ...

Baš gledam malo po arhivi i primjetim da je Prima stavila veču pogonsku remenicu, nego je bilo u originalu. Vjerojatno su shvatili da je to kosilica, a ne formula. Znaš, jel postoje još kakve preinake osim te remenice i remena što se tiče samog pogona?


., nisu shvatili nažalost!., kosilica ko kosilica i dalje je ostala u rangu formule ako misliš na brzinu?., heheheee ... :rolfer: ...

., ZNAM., odgovor je kratak i jasan; "NE"! ... ;) ...
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Znači samo remenicu i remen i malo poštelati španer i to je to. Makar, ako se mene pita, ja bi ostavil u ponudi obje remenice, recimo za sportske terene je velka brzina prednost, a ne nedostatak .Vidim , da su konačno zamjenili i onu kvrgu od poluge gasa....takve imaju na električnim stolicama:finga:. Ja sam svoju montiral skroz gore kod ruku, tak da ne moram dizat ruku, već samo gas gore-dolje . Na taj način je puuno komfornje:prayer:
Dobro je vidjeti izbolšanja, u svakom slučaju.
 
S

staffmen

Guest
kak se ponasa ta kosilica u travi cca 30cm. s obzirom da je zahvat 70cm:?:
A kazete da je jako brza...
i ak se moze znat koja je cijena?!
Ima takvih u ovim centrima trgovackim, al su na njima XX motori vecinom, tak da mislim da se to ne ispati kupovat.
Ja imam poveci vocnjak i treba mi puno vremena da pokosim s ovom guralicom. A i polako joj se blizi kraj...
Sad ili kupit roto kosu za motkultivator ili ovak nesto.... kad bude prilike.
 

Najnoviji postovi

Na vrh