• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
bok ćelo..
brzo kupuj i samo vozi
bi ćelo da je penezi heheh al nece dugo proci da dođem do love ,,,,sad neka ova vlada (ako se to moze zvati vlada) neka pomoze proizvođačima da malo stisnu ove velike trgovce za rok plaćanja da bude maxx 30 dana a ne 120 a dosta puta prođe i 120 dana pa kad dođe sjetva ili sadnja nemas za običnu ureuu a kamo li za sto drugo :weedman:
 
G

GROF

Guest
., još malo slikic iz Hrvatske tvornice traktora PRIMA Bjelovar! ...

primapluzi035.jpg


primapluzi034.jpg


primapluzi033.jpg


primapluzi038.jpg


primapluzi037.jpg


primapluzi036.jpg


primapluzi033.jpg
 
G

GROF

Guest
., lipo fala za komentare dragi moj forumski Svite! ...

pozdrav legendo-
slike i video su super ništa manje nisam ni očekivao od tebe.
svaka čast

., fala doneba na komentarima; siniša., Krumpironja., /sniga ima za izvoz.-/, josix., /u pravu si prijatelju!, rotirku neuključujem u dvorišću, samo kada idem na cestu i na cesti je uključujem.-/, ćelo., aj kupi već toga traktora tomu!., brane30., ovaj od 40 ks tt more se suzit do 100 cm.- ... :mrgreen: ...

., fala doneba mojoj ženici na snimanju video uradka po noj buri sa Kapele., svakako lipo fala i mom rodji VranićD!, njegovoj curici ka je svu tu tehniku obradila i pokeljila da Narod i Svit more vidit našu borbu sa golim životom zločeste prirode i voga moga maloga, ružnoga, kvarnoga, nevaljalog., ALI moga traktora zelenka!., heheheee ... :weedman: ...

., aj Bog!, moj Narode - forumski Svite!, čitamo - pišemo se ...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
o Grofe pa ti si poslikao čitave novine materijala,a neka samo nek tvornica radi ,da ljudi dobiju plaču u ova jebena i teška vremena,a što se tiče tvog čiščenja,svaka čast nego kud poslje furiš taj snjeg sa te hrpetine ispred ženine butige:prayer:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
nece on prestati stavljati slike dok ja ne kazem grofe eto mene prema tebi pa idemo za bjelovar po tomeka hahhaaha (sala) :vragek: :mrgreen: svaka cast na slikama slobodno ti stavljaj meni paše mogu oči u "pašu" pustiti,,,ee daa jos malo doce i dan da ja kazem idemo gorefe po tomeka :mrgreen: :rolleyess:
 
B

BAGERISTA

Guest
E stvarno,,,ja čekam slike u temi,,,a one ode,,,,,,,,,,:rolleyess::rolleyess:

Vidim tamo da,delaju neke plužiče,,,iza onih slik od ofarbanih,,,pa mi reči,,jesu to oni o kojima smo pričali,,,,za nagračat i raljke delat....za kumpirčinu.....:!::!:ili san ja pobrka..

Svaka čast na slikanen materijalu.....:supz:
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Odlične slike Grofe što si nam malo prikazao unutrašnjost cijele proizvodnje i od čega se na kraju rodi naš "mališan" :mrgreen:
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se ...

o Grofe pa ti si poslikao čitave novine materijala,a neka samo nek tvornica radi ,da ljudi dobiju plaču u ova jebena i teška vremena,a što se tiče tvog čiščenja,svaka čast nego kud poslje furiš taj snjeg sa te hrpetine ispred ženine butige:prayer:

., točno moj prijatelju ajkula!., tvoje štivo - štoriju, potpisujem u cijelosti!., ovaj snig ispred ženine butige čeka leto sveto!, dok ga ne otali Sv.Jure! ... :supz: ...

., moj prijatelju ćelo!., čekamo te kod mene u Našoj Liki - Jezerani!, pa kada VI budete mogli doć?!., nećete kući bez NOVOGA tome poć! ... :mrgreen: ...

., moj teškar!., moji prijatelji iz tvornice PRIMA!, sve su mi pokazali., nima tajne za prijatelje!, ALI, moj fotić jednostavno ni til slikat, očito se smrzal - baterija., za svaku sliku moral sam ga ponovo uključivat.- ... :idea: ...

., moj prijatelju BAGERISTA!., točno, u pravu si., ve sličice su od moga famoznog plužića /-trice-/ za rede delat, za krompire Ličke sadit., a onda ponovo sa njimi kada krompirić izajde?, prigrnut zemlju bliže stabljike krompirića., naravno kada prije projedmo izmedju redov krompira sa frezicom - bertolinkom da pofrezamo zemlju i onu travu izmedju., jer mi ničim ne špricamo, krompire NE! ... :p ... ., jedino su mi slike razbacane ko rakova dica., kada smo ji pokeljili na kompijuter., jednostavno su se razvodnile., heheheee ... :? ...

., DA, točno moj prijatelju isalopek!., žal mi je ča nismo bolje iskemijali put., ALI, postoje još 1000 drugi puta!.- ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
B

BAGERISTA

Guest
., moj prijatelju BAGERISTA!., točno, u pravu si., ve sličice su od moga famoznog plužića /-trice-/ za rede delat, za krompire Ličke sadit., a onda ponovo sa njimi kada krompirić izajde?, prigrnut zemlju bliže stabljike krompirića., naravno kada prije projedmo izmedju redov krompira sa frezicom - bertolinkom da pofrezamo zemlju i onu travu izmedju., jer mi ničim ne špricamo, krompire NE! ... :p ... ., jedino su mi slike razbacane ko rakova dica., kada smo ji pokeljili na kompijuter., jednostavno su se razvodnile., heheheee ... :? ...

.

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
A to je nači,,,oni ča nemore potezat traktor,,,manje od 50ks,:mrgreen:,,,,,neznan,,ja san mislija sve to takat na mojega traktoriča,,,i pičit s njime..:supz::supz:

Tako delamo i mi,,,,ako neide traktorič unutra onda ide, ,,mala frezica,,,,,,,ona lipa dizelka od 8ks,,,,pa ubije i ono malo trave ča je zreslo,,i ono malo ča je triba zrest.......
Špricanja nema nikakovega,,,nema teorije,,,nismo nikad pa neču ni sad,,,,,,ča dojde,,,dojde..ali je domače.........

Ovo lito gre unutra i tvoj kumpir,,,pa češ mi bit bliže kad ga budem kopa,,,,(da tebe beštijaman):rolfer::rolfer:
 

BaTeK

Član
Tu od
20 Pro 2008
Poruka
302
[yt]http://www.youtube.com/watch?v=31LElIh74Lo&feature=youtu.be[/yt]

Pozdrav GROF

Če bi imeli samo pol toliko snega kot ga imaš ti bi bili zelo srečni. Jest ga imam saj cca 15cm, pri Petru ga pa ni za vzorec.

Servo volan služi odlično, ti pa res rabiš grijanu kabino (dobro grijenu kabinu)

LP batek
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Nema ja potvrđujem...visim svaki dan na njusaklu tako da tesko da mi je promakla koja..

Dobar stroj ne stigne do oglasnika !! , pravilo za sve što se trži !!! ,,,,, a ono što ne ide , a bože moj treba se malo i reklamirati da se proda :p
:?
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav prijatelju Grofe!
Več sam vidjel 100 tvojih slika iz tvornice ali opet volim pogledat ove nove tako da hvala za tvoj trud. Vidim opet si dao radnicima da ti nešto naprave, ovaj put plužiče. Dobra si ti njima mušterija a vjerujem da ti zato daju barem neki mali popust.

Eto toliko od mene, radove sa ralicom sam ti več pokomentiral pa tako ostaje još samo da te pozdravim. Bog prijatelju!
 
G

GROF

Guest
., fala VAM za dobre komentare.- ...

Pozdrav prijatelju Grofe!
Več sam vidjel 100 tvojih slika iz tvornice ali opet volim pogledat ove nove tako da hvala za tvoj trud. Vidim opet si dao radnicima da ti nešto naprave, ovaj put plužiče. Dobra si ti njima mušterija a vjerujem da ti zato daju barem neki mali popust.
Eto toliko od mene, radove sa ralicom sam ti več pokomentiral pa tako ostaje još samo da te pozdravim. Bog prijatelju!

., fala TI za javljanje moj firemanpetre!

., fala za uvik dobre i iskrene komentare., TOČNO u pravu si!, eto pokeljil sam malo slikic da mogu ovde podilit sa svimi VAMI., DA, naručil sam plužiće za krompire obradjivat po nekom mom projektu i nacrtu na temelju moji stari plužić., plužić ča sam prodal našem forumašu Zadar95!, varil sam auspuh od moga tome i još dosta usputni sitnica odradil za neke naše znane i manje znane prijatelje - forumaše!, DA, točno, popust - čašćenje je obostrano ko kod svih PRAVIH prijatelja! ...

., fala TI prijatelju BaTek! na uvik iskrenim i pravim komentarima., svakako volim i ja pogljedat tvoje delo - izboljšanja na tom tvom traktoru tomi! ...

., lip pozdrav svim forumašima., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

zverinicatv

Član
Tu od
30 Tra 2011
Poruka
42
., fala TI za javljanje moj firemanpetre!

., fala za uvik dobre i iskrene komentare., TOČNO u pravu si!, eto pokeljil sam malo slikic da mogu ovde podilit sa svimi VAMI., DA, naručil sam plužiće za krompire obradjivat po nekom mom projektu i nacrtu na temelju moji stari plužić., plužić ča sam prodal našem forumašu Zadar95!, varil sam auspuh od moga tome i još dosta usputni sitnica odradil za neke naše znane i manje znane prijatelje - forumaše!, DA, točno, popust - čašćenje je obostrano ko kod svih PRAVIH prijatelja! ...

., fala TI prijatelju BaTek! na uvik iskrenim i pravim komentarima., svakako volim i ja pogljedat tvoje delo - izboljšanja na tom tvom traktoru tomi! ...

., lip pozdrav svim forumašima., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...

Pozdrav grofe stvarno si se namučio sa tim snegom.
Sve si uradio savršeno na svomjima strojevima, a mislim da ti je novi zahvat ispraviti ralicu da je možeš okretati levo i desni i bit če ti lakše sa snegom.
 
G

GROF

Guest
., fala za javljanje forumašu zverinicatv! ...

Pozdrav grofe stvarno si se namučio sa tim snegom.
Sve si uradio savršeno na svomjima strojevima, a mislim da ti je novi zahvat ispraviti ralicu da je možeš okretati levo i desni i bit če ti lakše sa snegom.

., lip TI pozdrav forumašu zverinicatv!, fala TI za uvik dobre i iskrene komentare., :prayer: ... ., evo odma da TI napomenem da moja ralica - grtalica more ić livo - desno., samo je to pomicanje ručno - na palentu, /kako se kaže u mom Ličkom Narodu!?/ ... .,moglo bi se napravit na hidrauliku zakrićanje livo - desno, ALI, jednostavno mi ne dozvoljava nedostatak novčića kućnog proračuna., tako da, čekam??? ... :rolleyess: ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se dok nedojdedu nove sličice i video uradci! ...
 
B

BAGERISTA

Guest
Kade si grofe,,:shock:,,ča si počistija ti snig............:mrgreen::mrgreen:ili te je zameja do kraja........
Ča se lipega dela,,,,,:blackeye:blackeye
 

Najnoviji postovi

Na vrh