• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

G

GROF

Guest
., fala lipo VranićD!-u.-

., evo napokon i video uradak ča je uslikal moj rodjo i naš nadasve vridan VranićD!., još samo čekamo ku slikicu korpice utovarivača sa merama - mjerama u cm.- ... :mrgreen: ...

., ujedno se odma svim skupa /posjetiteljima ve stranice o prima traktoru a pogotovo video uradka!/, lagano ISPRIČAVAM na mom neopranom i lajavom jeziku., nis odma skontal - skužil da rodjo snima., najprije sam mislil da slika.- ;) ... ., ALI., ovo uglavnom gljedadu ljubitelji ve i vakove meštrije - gvoždjurije., tako da, mišljenja sam da neće bit šibom po guzi.- ... :blackeye ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

VranicD

Član
Tu od
24 Lip 2010
Poruka
193
dsc02986j.jpg


dsc02987yo.jpg


dsc02988m.jpg


dsc02989u.jpg


dsc02990bw.jpg


dsc02991n.jpg


dsc02992nd.jpg


dsc02993k.jpg


dsc02994l.jpg


dsc02995ad.jpg
 
G

GROF

Guest
., slažem se i potpisujem u cijelosti! ...

Ako slika vrijedi kao tisuću riječi, onda video vrijedi milion!!! :supz:

., TOČNO!., slažem se i potpisujem u cijelosti! ... :prayer: ...

., ej joekiki!., evo, nadam se i vjerujem DA smo rodjo VranićD i ja skoro sve napravili., barem ča smo mislili da bi trebalo?., naravno., ako treba još kakovi pojašnjenja - objašnjenja???, neka se čovik preko tebe javi da mu pomognemo.- ... :) ... ., neka bude sretan u izradi i korišćenju istog! ...

., znači ima sve poslikano, još je čak rodjo VranićD dodal nekoliko slikic drito iz tvornice traktora PRIMA!, da se vidi iz prve ruke kako to ide na rukavac klasičnoga - zglobonog traktora serije; 700 i 800.- ...

., rodjo VranićD!, fala doneba tebi i tvojoj curici ka je vaj slikan i video uradak pokeljila ovde da Svit i Narod vidi, da se pomogne u izradi prednjeg tovarača za voga našeg malog tomicu! ... :prayer: ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Ovaku foto/video reportažu možeš samo poželjeti, pogotovo ako hočeš nešto slično izraditi. I utovarivač mi se dopada, rođen za Primu.

A vidim ima snjiga kod vas pa vjerujem da se radilo sa ralicom. Kod mene još uvijek sve zeleno pa Tomo stoji na mjestu kako si ga i ti sam vidjeo. Jeste li snimili nešto, mislim zelenka u radu u Ličkoj zimi?
 
B

BAGERISTA

Guest
E ovo je lipo obijašnjeno,,,,svaka čast snimatelju(jer mu ruka stoji mirno),,,a sve pohvale i na komentatora koji ukazuje na mijere,,,i odmah ih govori,,,,,,,nema se ča reč,,,kraljevi..:prayer::prayer:

ki god ide u izradu,,,ima maltene sve obijašnjeno,,...:supz:
 
S

siniša

Guest
pozdrav GROFE i ostali forumaši
ove slike i video su za svaku pohvalu na -15 stupnjeva,svaka vam čast na volji koju pokazujete da se pomogne nama ostalim forumašima.
SVAKA ČAST
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
"a ova pizdarija tu je...":rolfer:

dobro je i prošal taj dokumentarac, da je bio kakav stresniji, moral bi rođo VranićD naučit kako se umeće biiiiiiip :lol:
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!

A joooj...@GROF/@VranicD - stvarno nemam reči, ljudine ste prave... i neznam kako se zahvaliti za ovo, što ste slikali i snimili video uz dokumentovanje...i da se celokupna slika, i izrada utovarivača mog prijatelja iz Mađarske bude olakšan u potpunosti, a i za ostale koji budu imali volju za samogradnju!
Sve to na -15C odraditi, naravno malo i viskija, što je i preporučljivo na tim niskim temperaturama, ma samo mogu da se poklonim, i neznam šta bih mogao učiniti da uzvratim...:prayer:
Ako nešto mogu pomoći, tu sam...mada sam ja sitna riba u ovome moru plavom.

Još jednom puno pozdrava za vas dvojicu vašu porodicu i Liku, puno hvala...
Živi bili...
pozzz joe!:weedman:
 
G

GROF

Guest
., fala rodjo VranićD na video uradku! ...

zimska komunalna sluzba !!!
jos da ti plate bilo bi dobro :mrgreen:


., je DA, moglo bi se reć - pisat; zimska komunalana služba!, samo BEZPLATNA!., pa ovo niko nemore platit osim Sv.Juraja!., a to mi je dosta., fala forumski prijatelju brane30 za javljanje i uvik dobre komentare.- :rolfer: ...

., ej rodjo moj VranićD!, fala lipo za ugodno iznenadjenje, snimanje ovog video uradka., šteta ča to nismo mogli nekako bolje režirat!, ALI, TI mene uvik snimaš bez upozorenja i šminkanja., tako DA!, sve u svemu odlično!., :prayer: ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav prijatelju Grofe!
Vidim napadalo se kod tebe snijega i eto Prima i ti odmah na posao.
Samo neznam koliko je hladno kod vas, da se nebi ti prehladijo na Primi. Kod mene samo koji cm snijega ali zahladnilo je jako, ujutro je bilo -11 a vjerujem da je bilo preko noči još hladnije.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
vidi se da radovi idu u dobrom smjeru , pa najbolje dogodine da Grof stavi grijanu kabinu i dobru muziku i krene u osvajanje Like u dubokom snjegu,plačanje tko kako zmogne,negdje kobase,bačva goriva ,kakva trampa a prima se i strana valuta:weedman::weedman::rolleyess::rolleyess:
 
G

GROF

Guest
., odgovori, dajedu se ...

Grofe šaltaš kak da imaš inverter....:supz::supz::supz:

., nimam invertera., već sam na mome tomi jedino JA inverter! :rolleyess: ...

., e moj prijatelju firemanpeter!, točno u pravu si., zima je ko vrag., rekal sam "sam" sebi., prvi novčići da mi doletidu???, ide ona ružna primina kabinica sa grijanjem na moga tomu - zelenka., svaki put se smrznem ko pi ck a.- ;) ...
., evo, kod nas je preko dana; od -10 do -15 c., a preko noći od -18 do - 23 c., sniga ima oko 35 - 40 cm., bura puše - dere sa Kapele ko prava orkanska.-

., forumašu baranjac747!., već smo se pisali javno - forumom i tajno - privatnim porukama o PRIMA-i i njiovim traktorićima - proizvodima!., PRIMA dela svakakove traktoriće ALI po narudžbi i želji kupaca!, ALI ozbiljni kupaca.- :drinkers: ...

., prijatelju moj ajkula!., točno!, apsolutno si u pravu!, potpisujem tvoju štoriju u cijelosti!!!., vidimo se u tvom gradu Bjelovaru - srijeda?!.- :prayer:


., dragi moj forumski Narode - Svite!., ako nekome nešto treba iz grada Bjelovara za našega maloga diva - traktorića tomu!, hodočastim u primu i hittnera; 08.02.2012.godine, srijeda., tamo sam oko 10:00 sati! ...

... PRIMA! prijatelj moga DOMA! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo - vidimo se ...
 

Najnoviji postovi

Na vrh