• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

G

GROF

Guest
izgleda da moram kod okuliste oso vid ispricavam se radi netocnih navoda to je dvobrazni al nemos vjerovati koja je to sila od traktora kad ne osjeti dvi brazde :prayer::prayer::prayer::prayer::prayer::prayer:

., lip pozdrav svim skupa mojim dragim forumašima., poseban pozdrav forumskim prijateljima!., evo da odma malo pojasnim oko plužića.-

., PLUG je OLT - Osijek 16" - coli, jednobrazdni., a oralo se od 28 do 35 cm dubine., da se čim više zaore kukuruzovina!., ni "niš" veliko ALI veseli., :rolfer:.

., Samir-732!., fala TI za lipe sličice traktora tome - PRIMA!.-

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
241
., lip pozdrav svim skupa mojim dragim forumašima., poseban pozdrav forumskim prijateljima!., evo da odma malo pojasnim oko plužića.-

., PLUG je OLT - Osijek 16" - coli, jednobrazdni., a oralo se od 28 do 35 cm dubine., da se čim više zaore kukuruzovina!., ni "niš" veliko ALI veseli., :rolfer:.

., Samir-732!., fala TI za lipe sličice traktora tome - PRIMA!.-

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...

poz svima Grofe nema problema za slike

evo par slikica prima 830
 
G

GROF

Guest
., fala TI prijatelju!, za lipe slikice prime! ...

poz svima Grofe nema problema za slike

., fala TI moj forumski prijatelju! :prayer: ...

., i svakako, ako TI naleti kaj zelenko., daj ga vode zakelji!., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Evo GROFE :mrgreen: ZELENKA :mrgreen: nije PRIMA al je zelen , a i spretan ;)

[YT]www.youtube.com/watch?v=gx9EzDCF1u0&feature=player_embedded#![/YT]
 
G

GROF

Guest
., eh DA! ... ., zelenko! ...

Evo GROFE :mrgreen: ZELENKA :mrgreen: nije PRIMA al je zelen , a i spretan ;)

., fala ARNO!, predpostavljam da je ovo onaj mali češki zetorić!? ... :mrgreen:

., točno!, ćelo., skoro pa si teži odnjega., mislim na traktorić vaj!., :rolfer:

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
To je traktor domaceg proizvodstva, koliko sam vidio motor je od motocikla-Ural, hidraulik dvosmerni s tri polozaja
 
G

GROF

Guest
., bitno da služi! ...

To je traktor domaceg proizvodstva, koliko sam vidio motor je od motocikla-Ural, hidraulik dvosmerni s tri polozaja


., nikada ovako nešto do sada nis vidil., pa u svakom slučaju, bitno da služi svrhi., a pogotovo ako ga je čovik još sam sklepal???!., veselju ni kraja! ...:supz:

., aj dragi moj forumski svite, bećari, forumaši i forumski prijatelji!., molim VAS da zakeljite ku slikicu naše domaće kuhinje!., traktorića tome - PRIME ili traktorića crljenca TT iz istoimene tvornice! ... ., fala VAM! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
G

GROF

Guest
., lip pozdrav mojim dragim i PRAVIM prijateljima forumašima! ...


PRIMA! PRIJATELJ MOG DOMA!!!

., narode moj iz Karlovaček županije!., na servisu sam kod Novosela u Karlovcu sa mojim poršeom; pondiljak, 19.12.2011.godine u jutro, oko 08:00 sati pa gori!!!., aj idemo kod ZEC-a na cugu dok oni zaličidu rane na mom poršiću, pardon, čitajte POLIĆU!!! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo - vidimo se ...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
oko kolko sati planiraš doć kod Novosela?
vidimo se, ja dolazim!
 
G

GROF

Guest
., dobro nam došal!!!...

oko kolko sati planiraš doć kod Novosela?
vidimo se, ja dolazim!

., iza 08:00 sati sam tamo., taman kad počmedu sa delom?!!!., vidimo se., radujem se našem druženju ko je uvik pravo i nezaboravno! .-:drinkers: ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo - vidimo se ...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,672
ja dolazim ako stignem ali čisto sumnjam.......:mrgreen:
 
G

GROF

Guest
., ej pospanci!...

Ja sam ugurao to u raspored. U ponedeljak se vidimo :D

., ej narode!., da malo oživim temicu!!!...

., fala čikotu i Josixu ki su mogli doć na malo druženje - čašćenje., iskreno mi je žal ča nismo to nekako mogli bolje uglazbit., ALI biće neki drugi put???! ...

., evo., ovo je temica o traktorićima PRIMA - iz tvornice legendarne tomo vinković :rolfer:., obećal sam dosta slikic drito iz istoimene tvornice., ALI spletom okolnosti nis mogal u tvornicu., nis bil, nis slikal., obećavam!., čim se pruži prilika po Novoj godinici., idem, pa odradimo i to., ima dosta interesantni stvarčic za poslikat - ovjekovječit., pa neka Narod i svit gljeda - pari oči.-

., Sretni ovi Božićni Blagdani i Nova godina 2012., DA budemo živi i zdravi pa pomalo u nove pobjede.-

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ... PRIMA PRIJATELJ MOG DOMA! ...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
e kad bi još išal za vikend u tvornicu pa da pogledam malog zelenka...
jel rade subotom?
 
G

GROF

Guest
., dogovorićemo se!.-

e kad bi još išal za vikend u tvornicu pa da pogledam malog zelenka...
jel rade subotom?

., planiram put ALI uvik mi nešto "sitno" fali - čitaj pameti u glavi!, uskoro putujemo - hodočastimo u tvornicu PRIMA & HITTNER!!!., javim TI! ... ., subotom deladu!.-
-----------------------------------------------------------------------

., od DARIJUS-a!
kaj se strefilo s web stranicom prime, nema više nigdje traktorića...:confused:

., e, kaj se desilo?, maca papala.- :finga: ... ., loši su.- :blackeye ...
-----------------------------------------------------------------------

., narode moj!, čitamo - pišemo se!., ej, dajte VI slikice keljte ki ji imate?
 
D

drax

Guest
prima

posjedujem tv od 76". Trenutno imam primu 30 iz 2004 kupljenu u BIH.
zamijenio sam sva četiri ležaja točkova,sve one ukrasne plastike sam pobacao,sijalice na instrument tabli su poispadale,prekidač svijetala ne radi,papučica kočnice zapinje za trap kad motaš desno kao kvačilo u starog tome iz 76",uzak prostor između blatobrana i kotača osobito naprijed,hauba se urezuje u instrument tablu, sve na 1ooo radnih sati. Još radim s 523tv koji je nepoderiv srećom na ovom novom nisu uspjeli sjebat motor
 

Najnoviji postovi

Na vrh