• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Danas sam ulovio PRIMA TT840 SA u jesenskom oranju , inaće traktor je specifićan po većima zadnjima kotaćima , a u vlasništvu je gosp. RADIĆA , orao je uz glavnu cestu preko puta obiteljske kuče i opožarenog skladišta PRIME to jest gos. RADIĆA što se na nekim slikama i vidi . Slikano je iz razloga što mi je rekao traktorista na zamolbu gospodina GROFA da on slika taj strojček u radu jer je bilo nevjerice oko dubine oranja ,,,,, istina grofe TRAKTORČIĆ je u mom prisustvu orao tridesetak centimetara dubine , a kao što se vidi kao da mu je faljela još jedna brazda pa da se malo i mući a ne da ide kao u leru , pozdrav od traktoriste koji je nastavio sa radom !!!















[YT]http://www.youtube.com/watch?v=khAIgLpvztM[/YT]
 
G

GROF

Guest
., lipo fala!!!

Danas sam ulovio PRIMA TT840 SA u jesenskom oranju , inaće traktor je specifićan po većima zadnjima kotaćima , a u vlasništvu je gosp. RADIĆA , orao je uz glavnu cestu preko puta obiteljske kuče i opožarenog skladišta PRIME to jest gos. RADIĆA što se na nekim slikama i vidi . Slikano je iz razloga što mi je rekao traktorista na zamolbu gospodina GROFA da on slika taj strojček u radu jer je bilo nevjerice oko dubine oranja ,,,,, istina grofe TRAKTORČIĆ je u mom prisustvu orao tridesetak centimetara dubine , a kao što se vidi kao da mu je faljela još jedna brazda pa da se malo i mući a ne da ide kao u leru , pozdrav od traktoriste koji je nastavio sa radom !!!


., forumski prijatelju ARNO!., lipo TI fala za izvaredne slikice i video., uskoro se vidimo u tvom gradu Bjelovaru!... :prayer: ...
., veliki pozdrav prijatelju tajnovitom - traktoristi i gazdi Anti! :supz: ...

., aj Bog!, čitamo se, pišemo se ...
 
S

siniša

Guest
slike i video su super kao i traktorista.......................
da je barem kod mene takva zemlja da mogu orati sa dvobraznim plugom!!!
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
oho...lijepo lijepo ide to oranje...vidim da tomo poprima svakakve oblike već....pa i veće gume s jedne strane :)
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
treba njemu dvobrazni zakaciti vidite da ne osjeti jednu brazdu,,, e da mi je ista para iso bi direkt u bjelovar :madmana:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
meni na slikama izgleda da je jedanipolbrazdni :rolfer:

Da nema dileme :roll: JEDNOBRAZNI , :rolfer: ali kao da ga i nema :mad: stvarno u ovim uvjetima oranja mu je premalo :partyman:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
izgleda da moram kod okuliste oso vid ispricavam se radi netocnih navoda to je dvobrazni al nemos vjerovati koja je to sila od traktora kad ne osjeti dvi brazde :prayer::prayer::prayer::prayer::prayer::prayer:
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
hehehe!Ćelo sad si sigurno zbunjen,više ne vjeruješ svojim očima :rolfer:
ma jednobrazan je,ono sprijeda mu je neki predplužnjak radi boljeg zaoravanja kukuruzovine :rolfer:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
izgleda da moram kod okuliste oso vid ispricavam se radi netocnih navoda to je dvobrazni al nemos vjerovati koja je to sila od traktora kad ne osjeti dvi brazde :prayer::prayer::prayer::prayer::prayer::prayer:

P L U G J E J E D N O B R A Z N I , a ono što vidiš kao drugu brazdu je pero prekretača koje u principu ima skoro svaki plug :mad:
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Pozdrav svi forumasima, osobeno TV vlasnicima!
Nista, ocena od mene cista 2ka :( , badava trosenje goriva sa jednobrazdni,nit ga ne osjeti, treba se tog traktorcica pravo opteretit, jos jedna pa moze i jos 2 brazde, ko pravi vinkovic:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=bUL31wQ5rqM[/YT]
 

Milky

Član
Tu od
8 Tra 2008
Poruka
161
Svaka čast! Tri brazde! A jel mu nije prednja desna guma okrenuta u krivom smjeru????
Ali je to manje bitno-nek on može orat 3 brazde! :)
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Svaka čast! Tri brazde! A jel mu nije prednja desna guma okrenuta u krivom smjeru????
Ali je to manje bitno-nek on može orat 3 brazde! :)

Pa stvar ti je u toj gumi, zato ore s tri brazde....

PA kakva je to zemlja? kod mene i Štore 504 bi se s tri pluga zgasil...
 
S

siniša

Guest
pp

P L U G J E J E D N O B R A Z N I , a ono što vidiš kao drugu brazdu je pero prekretača koje u principu ima skoro svaki plug :mad:

evo i ja se ispričavam, ja sam mislio da ore sa dvobraznim plugom
 

Najnoviji postovi

Na vrh