• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

G

GROF

Guest
., ma nevolim ja sivilo., ali vaj moj ludi fotić voli.-

Grofe!
Stavljaj ovakve slike, što će nam sivilo :supz::gitarist: .

http://imageshack.us/photo/my-images/831/gudovec032011018.jpg/

., fala TI forumski prijatelju ča si popravil slikicu!!! :prayer: ...

., eh DA u vinu je istina!., zato ga i svećenici još od Isusa koriste prilikom obreda, Sv.mise! ... :supz: ...

., aj Bog!, čitamo se ...

., p.s., daj ku slikicu od punčevoga traktorića tome - prime.-
 

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
945
Moj prijatelju Grofe!
Neće više biti slika tastovog traktora Prime. Tast mi je umro, a traktor je još uvijek u kvaru, bez jednog rukavca, na dvorištu prekriven nekim najlonima i krpama. Čeka da ga lešinari :evil: od nasljednika rastrgaju i zapiju :madmana: .
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Moj prijatelju Grofe!
Neće više biti slika tastovog traktora Prime. Tast mi je umro, a traktor je još uvijek u kvaru, bez jednog rukavca, na dvorištu prekriven nekim najlonima i krpama. Čeka da ga lešinari :evil: od nasljednika rastrgaju i zapiju :madmana: .

Trgaju se? E Zagorci moji ... jal i pakost bu sve uništila...
 

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
945
Velika brzina rezultat je crvenog svjetla na semaforu. Da je bilo zeleno, ne bi ni vidio da je prošao :supz: :prayer:.
 
G

GROF

Guest
., fala, fala, ... moj osobni rešpekt!!!

Samo za Grofa.
Uspio sam ju uslikati u pokretu, brza Prima nema šta :lol:
http://imageshack.us/photo/my-images/510/slika275.jpg/

., dragi moj mladi forumski prijatelju!, nis ni najmanje sumljal u tvoje manevarske sposobnosti!!! :mrgreen: ..., fala TI! :supz: ...

., zaradil si dobru cugu!., ako VI čoporativno nesvratite do moga dvora!., ja ću kod gospona Novosela na servis Polića!, pa se tamo častimo u Zec - bertijici!!! ...

., aj Bog!, čitamo se ...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,734
., dragi moj mladi forumski prijatelju!, nis ni najmanje sumljal u tvoje manevarske sposobnosti!!! :mrgreen: ..., fala TI! :supz: ...

., zaradil si dobru cugu!., ako VI čoporativno nesvratite do moga dvora!., ja ću kod gospona Novosela na servis Polića!, pa se tamo častimo u Zec - bertijici!!! ...

., aj Bog!, čitamo se ...

ima zeko lipu ponudu :drinkers:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Mora ići lakše u zavojima ili bude ga prehitilo na bok :rolfer:
Samo kabina je čudna, oko prednjih kotača i volana ima toliko lufta da bez problema kiša, blato itd. može ulaziti u kabinu.
Hittner po tom pitanju ima bolje kabine, kabina je samo na zadnjem dijelu traktora a zglob za skretanje je slobodan.
čiko, šetaš ti po gradu, a? :)
Pa moram i šetati malo a ne se stalno voziti. Meni je bar uspjelo ga slikati kad šećem za razliku od tebe ;) Da nije bilo magle traktor projurio bi pored mene kao munja :lol:
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se.-

vidim da ovdje ima stručnjaka što se tiče prima traktora pa ako netko možda zna dimenzije PRIME TT 840 SA....hvala!

., lip pozdrav forumskom prijatelju baranjac!

., evo, ja se ponizno javljam., nešto malo znam o "dimenzija" traktor tome - PRIMA TT-840-SA!., radi se o zglobnom traktor od 40 ks vodom hladjen, tri celindra, lombardini motor - Italija, zadnje kotače ima veće, oko 20 coli., prednje 16 coli, širine oko 140 cm., znatno višlji od klasičnog "većeg" tome, malo duži od "većeg" tome, ako treba točno u cm!, mogu provjerit iz kataloga, ide oko 28 km na sat!!!., ako još ča treba?, pitaj na p.p. ili na mobi! ... :rolfer: ...

., pozdrav veliki Karlovačkoj županiji - bećarima najjačima!., ja ću se svakako javit nekoliko dani prije servisa pa dogovorimo neki termin za forumaško okupljanje i ugodno druženje!!! :partyman: ...

., aj Bog!, čitamo se ...
 
G

GROF

Guest
., evo malo moji slikic izboljšanja na traktoriću tomi! ...

., moj forumski svite!., evo da vidite ča je VAŠ grof keljil - recimo NE dodaval - izboljšaval na traktoru tomi! ...

prikolica2011001.jpg


prikolica2011002.jpg


prikolica2011003.jpg


prikolica2011004.jpg


prikolica2011005.jpg


prikolica2011006.jpg
 
G

GROF

Guest
., još malo slikic o maloj prikolici BERTOLINI za traktor tomu! ...

., evo još par slikic o traktoru tomi i novoj prikoličici za kultivator BERTOLINI!

prikolica2011008.jpg


prikolica2011009.jpg


prikolica2011010.jpg


prikolica2011011.jpg


prikolica2011012.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh