• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
A glej , nije to baš daleko ..do sutra budu tam , ziher .
Malo su mi slabo oblečeni ..ali buju se dečki snašli za obleku ..noči više nisu tople kao nekad
 
G

GROF

Guest
., fala TI prijatelju ARNO!

Danas oko 11 i 30 Prima je sa svojim traktorćićima pješke krenula u Gudovac :partyman: :finga: :drinkers:

., lipo TI fala moj forumski prijatelju ARNO za ove jedinstvene, možda i povijesne slikice traktora tome - PRIMA u svome zelenom izdanju! :rolfer: ...
., možda već nagodinu nećemo imat prilike vidit zelenke., već u nekakovoj drugoj, možda ŽUTOJ boji!!! ...

., aj Bog!, čitamo se, vidimo se na velesajmu u Gudovcu!!! ...
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Danas oko 11 i 30 Prima je sa svojim traktorćićima pješke krenula u Gudovac :partyman: :finga: :drinkers:

Ama si ih uhvatio, svaka cast:finga:
Na koliko dugi put su krenuli, koliko je daleko Bjelovar-Gudovac:scratch
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Ni daleko oko 6 Km , zaobilaznicom itamo su za čas ,:blackeye
 
B

BAGERISTA

Guest
Desant s pilama,,,,na sajam,,,,,,,,...:prayer::prayer:

Najezda zelenih,,,ljutih pila,..:weedman::weedman:
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
., lipo TI fala moj forumski prijatelju ARNO za ove jedinstvene, možda i povijesne slikice traktora tome - PRIMA u svome zelenom izdanju! :rolfer: ...
., možda već nagodinu nećemo imat prilike vidit zelenke., već u nekakovoj drugoj, možda ŽUTOJ boji!!! ...

., aj Bog!, čitamo se, vidimo se na velesajmu u Gudovcu!!! ...

Grofe, planiraju se neke promjene u Primi?
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se.-

Grofe, planiraju se neke promjene u Primi?

., forumski prijatelju mrga!., uh DA puno promjena u Primi i jedan veliki ALI!., ...

., p.s., veliki i lipi pozdrav svim mojim nadasve dragim forumašima i forumskim prijateljima!., prijatelju ARNO!, legendarac si!!!., fala za odlično društvo, komentare, izboljšanja, ideje, sugestije, pofale, čašćenje, :partyman: ., fala TI za orginalnu izjavu!; KI JE IMAL HRABROSTI DA SE POKAŽE I PREDSTAVI!!! ... :butthead: ...

., jedna molbica tebi ARNO!!!., aj molim TE da ku onu lipu slikicu sa štanda PRIMA-e prebaciš ovdeka na ovu temu o PRIMA traktorićima!!! ... :heart: ...

., aj Bog!, čitamo se ... LEGENDE!, slikc će bit čim uvatim vremena za odradit bračne dužnosti da se pokeljidu!!! ... :finga: ...
 

VranicD

Član
Tu od
24 Lip 2010
Poruka
193
Evo i od mene nekoliko slikica sa Priminog štanda :D :D :D

001zh.jpg


002asv.jpg


020iq.jpg


021ipc.jpg


022qdn.jpg


023xl.jpg
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
lipo. lipo, i točilo se vidim :D
a onaj mali u čošku mi je najdraži :)

87mhzkcdzhpj38fdwfp.jpg
 
G

GROF

Guest
., ej dragi moj svite!

., fala doneba mojim dragim forumašima i forumskim prijateljima; Pjer, ARNO, VranićD, zadar95, Wuki, Žuti, ddalibor, zbalija, Ivan, ajkula, Arijan, Oršić, ... nemogu se više sitit., kad se sitim?, dopisaću VAS! ...
., posebna fala našim lipim ženicama!, ke su nas čekale i trpile naša sranja oko ofarbane gvoždjurije., pa ljubićemo ji da nam budedu još i bolje!!! ...

., čekamo još puno slikic, biće ji i odmene, ... ., biće izboljšanja i kemijanja, ...

., narode moj!, fala svim ki su mogli doć???., bilo je lipo, brzo je prošlo, biće još i lipše nagodinu ki bude mogal??? ...

., aj Bog!, čitamo se ...
 
B

BAGERISTA

Guest
Vidin ja na štandu kod zelenka,,,,da se okupilo dosta forumaša,,,,pa onda i njima ljep pozdrav,,,,i dobar provod,,,,koji je vijerovatno bio.....
Slike za deset,,,:supz:,,,,bi rekli gvožđurije ne fali,,,..:partyman::partyman::partyman:
 
G

GROF

Guest
., narode moj!, evo par slikic i odmene iz štanda PRIMA!...

., fala doneba svim mojim dragim forumskim prijateljima!, ki su navratili na štand PRIMA traktorića, da se malo podružimo, nasmijemo, upoznamo, podivanimo, počastimo, ... :prayer: ...

., istina i Bog!, bilo je punooo ONI ljudi ki nisu mogli doć oko 12.00 sati - ur., i nji najviše razumim., heheheee, ipak smo dolazili sa razni kontinentov., trebalo je poriktat vekerice NE!., a bome je bilo i oni srameći., ALI dragi Bog! NAS sve jednako voli!.- :p ...

gudovec2011jesen001.jpg


gudovec2011jesen002.jpg


gudovec2011jesen003.jpg


gudovec2011jesen004.jpg


gudovec2011jesen005.jpg


gudovec2011jesen006.jpg
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ja se samo nadam da bi mladi gazde mogli nastavit sa PRIMA TT programom, jer stvarno bi bila šteta da se i ta HR proizvodnja ugasi...

a takovih malih mačkov, traktoričkov uvik treba u poljoprivredi... da se malo poradi na kvaliteti materijala, i malo na getribi i brzinama, mislim da bi bio bolji i od samog antonia carrara!!

jer ako stari tomeki voze i rade nakon 20, 30 godina, ne vidim zašto ne bi i novi,
i držim fige da nastave tradiciju, pa da si ja za koju godinu kupim novog zelenka za rad u vinogradu!!

:partyman:
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Da se pasqvali mogao održati na tržištu ne bi bio prodan jugoslaviji -zašto?

Kak se nije održao kad se i danas prodaje? pogle forumaša "rajnski" kak ima lijepog...

Pa i golf I i II se prodal jugoslaviji pa danas stoji VW kao br. 1 u autoindustriji

Isto je i sa fiatom puntom koji se u srbiji prodaje pod zastava 10 itd, fiat traktorima koje je radio štore, imt od Fergusona itd.
 
G

GROF

Guest
., lip pozdrav!

., lip pozdrav mojim dragim forumašima i forumskim prijateljima!

., evo pomalo čitam razno - razne štorije uvaženi forumaša!., ča reć?, u svemu napisanom ima puno i dosta čiste istine., ali, čaćemo?, život ide dalje.- :arrow: ...

., kako sam bil malo na brzinu proletil sajmom da obajdem i pozdravim moje drage prijatelje IZLAGAČE!., a moja družina iz daleki krajeva i vaj put bila je rano-ranilac, tako da smo sve vidili dok ni bilo skoro nikoga.- :mrgreen: ...

., uglavnom su izlagači kukali slaboj posjećenosti i slaboj kupovini., dok su hodočasnici poput nas - posjetitelji i potencijalni kupci uglavnom isto samo gljedali, kukali, komentirali, vo - no, niš pametno ili već neizrečeno - vidjeno., ... :shock: ...

., divanil sam sa moji prijatelji iz PRIMA-e!., uglavnom su zadovoljni sa ostvarenim ciljem - rezultatom sajma!., oko 80% izložbeni eksponata je prodano i ove dane ide na adrese kupaca - BESPLATNA DOSTAVA!., a jedan dobar del ima "ozbiljni" predbilježbi za ponude - uplate i nakon uplate novčića realizaciju DOGOVORENOGA!., iako sada "VELIKA" tvornica sa malim štandom sve u svemu je dobro!!! ... ;) ...

., slično ili isto bilo je i na štandu - izložbenom prostoru "žuće" traktorića hittner., dosta prodano, dogovoreno za daljnju realizaciju - isporuku! ... ;)

., p.s., zbalija!, čekamo ku slikicu i otebe da prikeljiš ovdeka.-

., aj Bog!, moj narode, čitamo se ...
 
G

GROF

Guest
., narode moj!, još nekoliko sličic sa Gudovečkog velesajma, štand PRIMA!.-

gudovec2011jesen007.jpg


gudovec2011jesen008.jpg


gudovec2011jesen009.jpg


gudovec2011jesen010.jpg


gudovec2011jesen011.jpg


gudovec2011jesen012.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh