• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

G

GROF

Guest
., još malo sličic štand PRIMA Gudovac!.-

gudovec2011jesen013.jpg


gudovec2011jesen014.jpg


gudovec2011jesen015.jpg


gudovec2011jesen016.jpg


gudovec2011jesen017.jpg


gudovec2011jesen018.jpg
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Pa gdi ste bečari, vidim lagano se več naslanjate na zelenke, a sunce još na vrhuncu...:rolfer:
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se.-

Pa gdi ste bečari, vidim lagano se več naslanjate na zelenke, a sunce još na vrhuncu...:rolfer:

., pozdrav mladiću forumski prijatelju!

., a DA bećari!., ma mi smo TI puste BEĆARINE Like i Slavonije!!!... :rolfer: ...

., je DA., da naslanjali., a bilo je i :partyman: malo piće za mladiće!!! ... :finga:

., aj Bog!, čitamo se ...

., p.s., ima još malo slikic za spomen na predivno druženje legendarni forumaša!!!
 
G

GROF

Guest
., za spomen na predivno druženje; PRIMA, Gudovec, velesajam;10.09.2011.g.

gudovec2011jesen019.jpg


gudovec2011jesen020.jpg


gudovec2011jesen021.jpg


gudovec2011jesen022.jpg


gudovec2011jesen023.jpg


., dragi moji forumski prijatelji!., fala VAM svim skupa legende ste!, Bog!.-
 
G

GROF

Guest
., DA kupuje!.-

danas se ne kupuje alat, nego imiđ...


., pa moj prijatelju Josa!., sve je na prodaju.- :weedman: ... ., pa i imidž ma kakov ON bil?! :supris: ...

., aj Bog!, čitamo se ...

., p.s., idem leć i čekam majstora do 17.00 sati., ako nedojde?., lagano ću ga uspavat., ... :drinkers: ... ., a ljut sam ko ovca ča nemogu u berbu., e jezem TI vaj život, fidu i mačku.-
 

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
945
Što je, crko forum?
Jel¨ nitko nema problema ili nitko nema vremena?
Što mislite, štovani forumaši, koliko vrijedi Prima tt 30 godište 2006. sa frezom Rosit 115 još mlađom?
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
vrijedi onoliko koliko stepeš trgovca,ako novi dojde cca. 66000kn vjerojatno ovaj hoče preveč
 
G

GROF

Guest
., PRIMA! prijatelj mog DOMA!!! ...

., ako traktorić?!, onda tomo vinković - PRIMA!!!

., aj Bog!, čitamo se ...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
:supz:
:partyman:

jesi procjedil naftu prije zime da se filteri ne smrznu?!?! :lol:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
., PRIMA! prijatelj mog DOMA!!! ...

., ako traktorić?!, onda tomo vinković - PRIMA!!!

., aj Bog!, čitamo se ...

Ovo nije dovoljno !!!!!!!!!!!!!!!!!

Detaljnije izvješče iz zadnje posjete PRIMI od 02,11,2011:gitarist:
 
G

GROF

Guest
., lip pozdrav ljubiteljima, posjednicima, korisnicima, ... traktora tome!...

:supz:
:partyman:

jesi procjedil naftu prije zime da se filteri ne smrznu?!?! :lol:


., prijatelju moj Josa!¨., sve odradjno po pravilu očekivanja ljute Ličke zime., čekamo snig da moremo nastavit bludne radnje sa njim, /snigom!/ kada smo sa drvi završili.- :) ...

., prijatelju ARNO!, biće slikanoga materijala ko u priči., ma neka Narod i Svit vidi ljubav srca mog i našeg! :heart: ... ., nas dva popićemo u to jime.- :partyman:

., aj Bog!, čitamo se moj Narode! ...

., p.s., samo da podsitim na obećanje???, drage forumske prijatelje po pitanju keljenja slikic od traktora zelenka iz Karlovačke županije.- ... :rolfer: ...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,673
., prijatelju moj Josa!¨., sve odradjno po pravilu očekivanja ljute Ličke zime., čekamo snig da moremo nastavit bludne radnje sa njim, /snigom!/ kada smo sa drvi završili.- :) ...

., prijatelju ARNO!, biće slikanoga materijala ko u priči., ma neka Narod i Svit vidi ljubav srca mog i našeg! :heart: ... ., nas dva popićemo u to jime.- :partyman:

., aj Bog!, čitamo se moj Narode! ...

., p.s., samo da podsitim na obećanje???, drage forumske prijatelje po pitanju keljenja slikic od traktora zelenka iz Karlovačke županije.- ... :rolfer: ...


jebi ga,kad su rijetke zvijerke ovdje kod nas....
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
423
Moram priznat da nisam vidil ni jednog TT-a kod ljudi u našoj okolici . Zato je nema dugo "proletil " Tuber 40.
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
p.s., samo da podsitim na obećanje???, drage forumske prijatelje po pitanju keljenja slikic od traktora zelenka iz Karlovačke županije.- ... :rolfer: ...

@ mane, mtd i snupy
Ima Zelenilo Karlovac 2 komada sa kabinom

Vidio jednog neki dan zeleno-crvena kombinacija (prima traktor i hittner prikolica) :madmana:. Bio je uz brzu cestu, samo je problem da sam ga slikao o meni bi čitali u policijskom izvješću :lol: (vozač Č. stao na brzoj cesti da slika traktor i kamion se zabio u stražnji kraj auta, kasnije ga roditelj :axe: zbog toga :rolfer:)
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,734
znam da Zelenilo ima, mislio sam da ih nema privatno kod ljudi doma
 
G

GROF

Guest
36429955.jpg


14042010027.jpg


gudovec032011018.jpg


14042010028d.jpg


., vozil sam nekoga pjeska prijatelju!, pa ovi par sličic ča je uspilo da vidite., da oživim - probudim temu., a onda se podkrale ove neke još dvi sličice., pa reko, neka., možda kome pomožedu?!.-



@ mane, mtd i snupy
Ima Zelenilo Karlovac 2 komada sa kabinom

Vidio jednog neki dan zeleno-crvena kombinacija (prima traktor i hittner prikolica) :madmana:. Bio je uz brzu cestu, samo je problem da sam ga slikao o meni bi čitali u policijskom izvješću :lol: (vozač Č. stao na brzoj cesti da slika traktor i kamion se zabio u stražnji kraj auta, kasnije ga roditelj :axe: zbog toga :rolfer:)

., prijatelju čiko!., komentar je za Bogove!., ALI te ne opravdava., čekam ku sličicu!!!., pozdrav celoj Karlovačkoj županiji i svim odreda bećarima!!!...

., aj Bog!., čitamo se ...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ajmo bečari, oboružajte se sa fotićima i idmo ulovit kojeg TV ili TT PRIMA!!
svjestan sam problematike koju ima kolega čiko, i samom mi u vožnji fali još jedna ruka i fotić cijelo vrijeme u njoj, nikako da naletim na TV kad sam npr. pješice... ali bumo mi upucali kojeg :lol:

Lipi zeleni kraj, taj lički zavičaj, predobra fotka!!
i ovaj makadam stari, fenomenalno, ja sam popizdil kad su mi asfalt stavili na selu gdje imam vočnjak, sad ti je svaki traktor prespor kad je asfalt...
i jede gume u p...u mat....nu!
 

Najnoviji postovi

Na vrh