• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

G

GROF

Guest
., i još malo! ...

prikolica2011025.jpg


prikolica2011026.jpg


prikolica2011027.jpg


prikolica2011028.jpg


prikolica2011029.jpg
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se.-

GROFE jel ti ovo kontrola "u crvenom"? nemoj da te iznenadi vise aparat nego vatra nedaj Boze
neki nose noz a GROF i ja ni manje ni vise nego tomahawk i mac :supris:

., fala TI dragi forumski prijatelju edosoko!, za javljanje i uvik odlične - iskrene - jedinstvene - izvorne savjete i komentare! ...

., NE., ni u crvenom., vara slika, vara oko., :rolleyess: ...

., eh., da nosimo; nož, sikiru, ... hehehe., pa jesmo ljudine iz divljine ili nismo?., a ono!., Bosanac i Ličan., pa toje tote negdi??? ... :lol: ... ., aj Bog!
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168

kad ovo dolazi na red za ugradnju?! :mrgreen: :mrgreen:

eeee, a jedno pitance, kako ovo učvrstiš nazat nakon upotrebe, ako se ne varam, vidim da se drži sa vezicom samo?!?!
ili si još nekako učvrstio futrolu za cijev?

prikolica2011021.jpg
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Samo fali Grof junior, on na motokultivatoru sa prikolicom a Gros senior na Primi sa prikolicom. Zastavica bi služila ako se junior izdvoji iz kolone da ga vidi (ručna navigacija)

kad ovo dolazi na red za ugradnju?! :mrgreen: :mrgreen:
To će se ugraditi kada projektno-tehnološka skupina i skupina kontrole kvalitete sastavljena od članova foruma dođe na sastanak :mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
čekaj da snig zapadne, ni fora ić u Liku ak ne moraš malo auto pogurat u brdo :lol:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433

Nadasve zanimljiva prikoličica, vidim ima kotače od traktorske kosilice...bi li mogao nabacit koju sliku samih kočnica...jel to isto neka samogradnja ili su korišteni standardni dijelovi
Nego, ne čini ti se da je prekruta veza priklice i traktora?
 
S

siniša

Guest
poruka

super prikolica te na traktoru primi sve paše kao i onaj tomahawk.

a zato se ti nebojiš komentara...he...he...he...
pozdrav u jezerane
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,672
Nadasve zanimljiva prikoličica, vidim ima kotače od traktorske kosilice...bi li mogao nabacit koju sliku samih kočnica...jel to isto neka samogradnja ili su korišteni standardni dijelovi
Nego, ne čini ti se da je prekruta veza priklice i traktora?

je,baš sam ih mjerkao kada sam bio kod njega,taman za moga mtd-a.....:lol:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
e Grofe svaka čast ti bi trebao dobiti debelu financijsku dobit za sve moguče reklame na strojčini i pratečoj tehnici,ali najviše mi se sviđa broj tablice,to ti je datum kada smo moja bolja polovica i ja rekli ono da u crkvi samo prije dosta godina,tom tvom stroju samo fali kakva šveđanka i možeš ići kao logistika na PARIS DAKAR reli:drinkers::drinkers::drinkers:
 
S

staffmen

Guest
ma prikolica je prva liga...a jesi je bogme i nakitio...
prima sad takoder ima full opremu.:weedman:

izboljsanja su ti za svaku pohvalu...ti imas vise sjekira na traktoru neg ja u šupi:lol:

Nego cemu sluzi ona bijela kutijica ispod krova kod reflektora??
 
G

GROF

Guest
., odgovori, dajedu se.-

ma prikolica je prva liga...a jesi je bogme i nakitio...
prima sad takoder ima full opremu.:weedman:

izboljsanja su ti za svaku pohvalu...ti imas vise sjekira na traktoru neg ja u šupi:lol:

Nego cemu sluzi ona bijela kutijica ispod krova kod reflektora??

., mladiću staffmen!., fala TI na javljanju i izvarednim komentarima!...
eh da prima., opreme ima boli glava., hehehehe., fala TI za pohvale!., a nam Ličanima!, sikira je ko političarima papir!., a ona bela kutijica ispod krova moga tomice služi ko razvodna kutija.-

., e moj josix!., pa sve je ugradjeno!., a to znači DA TI nisi dugooo bil kodmene NE!., čekam te!!!... ., sikirica je samo sa ovom plastičnom vezicom učvršćena da nemlatara - neklati u vožnji., a preko - ispod kože je šaraf kaj sve drži!.-

., ej čiko!., sve si odlično primetil., sve pohvale iznesal za pet!!!., e DA ona antena mi je za orjentir jer je prikoličica "preveliki" gabarita!.-

., ej jeffy!., fala TI za javljanje i uvik odlične komentare!., ova moja prikoličica je orginal made in italy - BERTOLINI!., kočnice ima orginal, spoj traktora i prikoličice ni "krut"!!!...

., forumski prijatelju i legendo tome vinkovića!; siniša!., aj, aj., fala TI za tvoje velike i nesebične pomoći svima ki su TI se javili., čitamo se., nepizdi., a uskoro se i vidimo?!!!...

., ej mtd001!., je da, da., pa TI si je vidil dok sam delal još na njoj izboljšanja., uh., moraću je pazit da je TI nepoplašiš., hehehe ...

., ej moj Krumpironja!., ova mala prikoličica je za moj kultivatorić BERTOLINI!., a ponekad je ko bajage popeljem na tomi., zato sam joj i spojil svetla!.-

., ajkula!., prijatelju legendarni!!!., fala TI doneba!.-

., aj Bog!., pišemo se., čitamo se ...
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav Grofe!
Auu izboljšanja na svakom kraju traktora ponešto :D. Vidim da se uzelo na znanje moj savet. Mislim na držke za flaše, za piče. Snašao se ti pa se to napravilo iz vatrogasnog aparata. Znači jedan vatrogasni aparat za gašenje vatre a drugi za gašenje žedi ili kako vi to več kažete. :mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
., e moj josix!., pa sve je ugradjeno!., a to znači DA TI nisi dugooo bil kodmene NE!., čekam te!!!... ., sikirica je samo sa ovom plastičnom vezicom učvršćena da nemlatara - neklati u vožnji., a preko - ispod kože je šaraf kaj sve drži!.-


., ej jeffy!., fala TI za javljanje i uvik odlične komentare!., ova moja prikoličica je orginal made in italy - BERTOLINI!., kočnice ima orginal, spoj traktora i prikoličice ni "krut"!!!...

sutra sam blizu, ali daleko, 2 dana u Goskom Kotru...
prvi vikend iza kad si doma, se čujemo, neeeeee.....?....?....!....!..... hehe

bez brige jeffy, spoj je mlohav, jer inaće ne bi mogal preživit ličku zimu... tamo sve kaj je kruto puca ko staklo :lol:
 
G

GROF

Guest
., fala dragi moj prijatelju! ...

Pozdrav Grofe!
Auu izboljšanja na svakom kraju traktora ponešto :D. Vidim da se uzelo na znanje moj savet. Mislim na držke za flaše, za piče. Snašao se ti pa se to napravilo iz vatrogasnog aparata. Znači jedan vatrogasni aparat za gašenje vatre a drugi za gašenje žedi ili kako vi to več kažete. :mrgreen:


., lip TI pozdrav dragi moj forumski prijatelju firemanpeter!

., fala TI za veliku i nesebičnu pomoć, inspiraciju, pozitivnu energiju u velikim količinama, ideju, ..., fala za tvoju izvornost!., ... :supz: ...

., da TOČNO!., i mi kažemo za gašenje ognja - vatre i žedji! ... :rolfer: ...

., ej prijatelju Todi!., ma ženice su i presretne, pogotovo kada bračne dužnosti - čitaj obveze, odradjujemo odlično!., sedi pet!!! ...

., ej prijatelju Josa moj!., čekam tebe i čiku kodmene., pa kadiste već?., nemoj ženicu zaboravit da nebi bilo nismo znali?! ...

., aj Bog!, čitamo se i pišemo dok nedojdedu friške slikice drito iz jedne od najstarije fabrike - kuhinje TI i takovi naši mali traktorića TOM! ... :D ...
 

Najnoviji postovi

Na vrh