• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

B

BAGERISTA

Guest
Ako me dobro služi pamčenje,,,,petre ovo je još lani uzeja,,,,vijerovatno nisi vidija do sad..:shock::shock:

Mislim da mu je lani kola ugrađiva...;)
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
A čuj, istina što kažeš. Sad si me podsetija sa tim kotačima.
A šta mogu, brzo se zeznem kad mu je sve ko novo.
 

dbolfek1

Član
Tu od
15 Svi 2011
Poruka
31
Frezanje Primom 830 tt + gramip freza 135


[YT]http://www.youtube.com/watch?v=jg3wuz7JVIA&feature=plcp&context=C4271e7eVDvjVQa1PpcFMIaUNIyftVvoyCi2De2UZqoQECya300uk%3D[/YT]
 
D

drax

Guest
Ima li posljedica kod ovog kretanja u rikvec bez isključivanja freze!!!!!!!!!!?
 
D

drax

Guest
Nikakvih posljedica nema jer frezu podignem iznad zemlje.

imam isti traktor i istu frezu ,, kad to pokušam neda mi se ušaltati u hod nazad a kad i uspijem ima čudnih zvukova.:madmana:
I KOJOM TI TO BRZINOM FREZAŠ
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
imam isti traktor i istu frezu ,, kad to pokušam neda mi se ušaltati u hod nazad a kad i uspijem ima čudnih zvukova.:madmana:
I KOJOM TI TO BRZINOM FREZAŠ

ja sa prvom sporom!
ali on cini mi se da u drugoj sporoj ili prvoj brzoj!
 
D

drax

Guest
Ovo na filmiću je drga brza ili treća spora, po položaju ručica valjda druga brza
 

dbolfek1

Član
Tu od
15 Svi 2011
Poruka
31
imam isti traktor i istu frezu ,, kad to pokušam neda mi se ušaltati u hod nazad a kad i uspijem ima čudnih zvukova.:madmana:
I KOJOM TI TO BRZINOM FREZAŠ
Drugom brzom i ide odlično,dubina frezanja oko10cm.Kada idem u drugoj sporoj freza mi previše nabija jer ima prespore okretaje,a u prvoj brzoj radi pepeo .Mogu reči da sam se i sam iznenadio kako to dobro ide a bio sam skeptik oko tog traktora.Što se tiče šaltanja mogu vam reči da se jedino teže šalta ako je gitriba pod nekim opterečenjem. To znači da možda previsoko dignete frezu pa vam je kardan pod opterečenjem i onda vam se teško šalta i proizvodi jake udarce i buku u getribi.
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
kolko znam prije je agt bio vrlo sličan tomici a ovo je napredak.vidim dosta je star snimak.šteta što naši inženjeri u primi ili hitneru ne iskopiraju malo mjenjač i ostale sitnice.
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=tU-Dzq6sBNs&feature=related[/YT]
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
kolko znam prije je agt bio vrlo sličan tomici a ovo je napredak.vidim dosta je star snimak.šteta što naši inženjeri u primi ili hitneru ne iskopiraju malo mjenjač i ostale sitnice.
[

Da bi proizvodila prima ovakvog sigurno bi kostao 20 000eura, al vidi se stroj kvalitetan a i lep zvuk radi kao fen za kosu
 
G

GROF

Guest
., lip pozdrav svim forumašima! ...

Frezanje Primom 830 tt + gramip freza 135

., lip pozdrav svim forumašima!, kako starim?, svakako i Novim! ...

., poseban pozdrav Novom forumašu; dbolfek!, fala za odličan video uradak traktorića prime sa frezicom gramip u akciji!., aj neka se još ki pomalo ohrabri i pokelji neku slikicu traktorića tome - prime - zelenka!, osim mene i drax-a!., evo sad sam sretan ko malo dite da i ja napokon mogu nekoga vidit kako se muči sa tim i takovim mali sranjem od traktorića!...
., svakako čekamo još ku slikicu i video uradak od traktorića prime u akciji! ...

., tvornica PRIMA iz Bjelovara., /bivši i legendarni tomo vinković.,/ napravila je oko 1000 komadi razni traktorićev - zelenka., za izvoz je išlo preko 500 komadi., što znači da je na području lipe naše ostalo oko 500 komadi., ALI se slabo moredu vidit, prava retkost da ji uopće ima., pa kad ji neko uvati - snima - ovjekovječi., e to je to!.- ...

., lip pozdrav SVIM forumašima!., čitamo - pišemo se., ima dosta slikanog materijala za pokeljit čim se uvati malo slobodnog vremena., aj Bog! ...
 
G

GROF

Guest
., Narode moj!, evo par slikic sa štanda prime traktora u Gudovcu!, proliće 2012.g.

dcrcjk.jpg


op63x2.jpg


33yrodx.jpg
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
a ha kad Grofa nije bilo na štandu forumaša on gas kod malih zelenih ili oko hostesa:rolfer::rolfer::weedman::weedman:
 
G

GROF

Guest
., Narode moj!, evo jedne slikice sa štanda prime, sajam u Gudovcu, proliće 2012.god.-

2nlb5sl.jpg


., slikica posvećena mom dragom prijatelju Todiju! ...
 
T

Todi

Guest
Lijepi strojčeki,
posebno ovaj sa prednjom kosom, ali ovaj Žuti pokvari sliku.:madmana:
 
D

drax

Guest
Grofe jesi li im podijelio koji savijet ili sugestiju tebe bi PRIMA trebala držat kao savjetnika..........:partyman:
 

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
948
a ha kad Grofa nije bilo na štandu forumaša on gas kod malih zelenih ili oko hostesa:rolfer::rolfer::weedman::weedman:
Ove Primine hostese mi uopće nisu seksi... :rolfer:
 

Najnoviji postovi

Na vrh