• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

G

GROF

Guest
., fala, lipo fala!.-

., rodjo VranićD!, fala doneba tebi i tvojem potomku ča je nas; rodju i moju malenkost, ovjekovječil ovim lipim video uradkom oko cipanja drv sa tomom - primom i krpanom.-

., lipo fala za dobre komentare, iako male, ALI dobre komentare., slikanoga i video uradka ima dosta, samo da se malo uvati slobodnog vremena za keljenje?.-

., lip pozdrav svim, Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
G

GROF

Guest
., evo nekoliko slikic rezanja drv.-

drva2012022v.jpg

drva2012021.jpg

drva2012020.jpg

drva2012039.jpg

drva2012038.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Prima 830 cijepanje drva - GROF

[yt]http://www.youtube.com/watch?v=u1SmbOD5mE8&list=UUJqttW7Lx9W1BqkhLZLlWfA&index=1&feature=plcp[/yt]

jehemu miša,,,,kad vidin kako kala,mozak mi pukne,,,,,,,,,,,,,ali bit če i tega jedan dan,,,i to,,,,,sigurno..;);)poli mene...........
 
G

GROF

Guest
., delo oko kuke na prikolici za prikolicu! ...

., kada vani pada kišica?, e onda delo u kolnici - garaži., evo par slikic dela oko kuke na prikolici za dodatnu prikolicu., signalizacija, pločica, sitnice, gluparije, ...

drva2012029.jpg

drva2012028.jpg

drva2012027.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Tebe ja mislin da če vidit z BRINJA ,,,kad se ubudeš pelja po jezeranan,,,,a oni s brze česte,,,,,,,,,,,ima da jave da je NLO,,na vidiku,,:mrgreen:,,aš češ sviti na sve kraje.........:prayer::prayer:


Lipo pednatno odrađeno,,,nekima gluparije,,,,,,,,a vijerujen da nemore bit bolje,,kad se spoji sve lipo,,,,si namiru more zgorit lampadina i niš više,,,,,ali spojevi kad su suhi,,je majka,,,,i amen...

A za kalanje ča reč,,,kad sam pogleda do kraja,,,,,,,,,,,,,,,,,,,jednostavno,,kup,,:supris::supris:da samo gledaš,,,,,,,,,,,,,,,svaka čast,,,,ovo se zove delo,,,,,,još u suho,,,i to je to.......
 

BaTeK

Član
Tu od
20 Pro 2008
Poruka
302
Prima 830 cijepanje drva - GROF

[yt]http://www.youtube.com/watch?v=u1SmbOD5mE8&list=UUJqttW7Lx9W1BqkhLZLlWfA&index=1&feature=plcp[/yt]

Pozdrav Grof.

Ti poganjaš cepilec s traktorsko pumpo?
Ker vidim da ni kardana in imaš hladilnik hidravličnega olja.
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se.-

Pozdrav Grof.

Ti poganjaš cepilec s traktorsko pumpo?
Ker vidim da ni kardana in imaš hladilnik hidravličnega olja.

., lip pozdrav i tebi prijatelju forumski BaTeK!

., cipač pogonim preko traktorskog izlaznog vratila - kardana na koga zakačim - prikvačim, drito na kardan pumpu hidraulike ka na sebi ima "inverziju" - prihvat "ženski" dio kardana.-

., ovaj čipač je SLO.proizvodjača "KRPAN", ALI sam u tvornici Prima u Bjelovaru dal dogradit jedan hladnjak od staroga kompresora., razlog dogradnje bil je jako grijanje hidrauličnoga ulja., ulja koga je u sistemu bilo oko 5 l., sada sam utočil oko 30 l i napravili smo sistem cirkulacije preko hladnjaka., sve pet, samo piči.- ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
GROFE dobra ti je ta lampa za rikverc svjetlo.ja sam takve kupio za mog tomeka al još ih nisam isprobo jer nestignem.pozzzz:supz:
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se.-

GROFE dobra ti je ta lampa za rikverc svjetlo.ja sam takve kupio za mog tomeka al još ih nisam isprobo jer nestignem.pozzzz:supz:

., je DA, lampa je dobra, ma odlična., kupil sam je kod Trgo-Agencije u Križevcima, košta oko; =75,00 kn.- + poštarina., naručil telefonom prvi dan, drugi dan sam je već dobil., pohvala za super organiziranu i ozbiljnu firmu., eh DA, ja sam moju našarafil., sada samo čekam mog električara da mi dojde spojit svu hrpetinu - mrižu žic odotraga na prikoličici, jer sam sve raskopal., heheheee, tako da i moja još ni u funkciji?, ali uskoro će svitlit.- ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav prijatelju Grof!
Posao, cjepanje drva ide vam ko po tekuči traki :D, jel gotovi ste, još da se posloži i to je to. A prikolica milina, baš si ju doteral sve u nulu bez greške.
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se.-

Pozdrav prijatelju Grof!
Posao, cjepanje drva ide vam ko po tekuči traki :D, jel gotovi ste, još da se posloži i to je to. A prikolica milina, baš si ju doteral sve u nulu bez greške.

., lipo fala na javljanju prijatelju firemanpeter!

., drva smo iscipali za tri dana 30 metri, zbacali u dvije hrpetine da se sušidu tamo do 8. miseca., e onda ide spremanje i slaganje drv za ljutu Ličku zimu! ... :heart: ... ., zimu ku ja volim! ...
., je DA, prikoličica bi ove dane trebala bit u kompletu sa rasvijetom i sitnicami., :prayer: ... ., prikeljićemo ku slikicu.- ...

., pozdrav u predivnu BiH našem edi!, edo!, lipo fala za pokeljene slikice traktora tome - prime! iz tvoga kraja., heheheee., eto i VI ste počeli lagano popravljat "zelenke" - prime - tome u Vašoj radioni., lete godine ko lude.- ... :rolfer: ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
G

GROF

Guest
., evo nekoliko sličic iz NAŠI Jezeran oko sadnje Ličkoga krompira!., naravno, pa ZNA SE!, uz sve popratne operacije ča idedu sa sadnjom?; frezanje, delanje redov, sadnja, jilo i pilo na kraju.-

dsc01279ky.jpg

dsc01282m.jpg

dsc01281t.jpg

dsc01280em.jpg

dsc01288yv.jpg

dsc01287vm.jpg

dsc01286u.jpg


dsc01285x.jpg

dsc01284tj.jpg

dsc01283f.jpg


., evo moj Narode!, samo da vidite kako se kod nas frezadu draške i draškice?! ...
 
G

GROF

Guest
dsc01290f.jpg

dsc01292mj.jpg

dsc01293j.jpg

dsc01294av.jpg

dsc01295o.jpg

dsc01296wc.jpg

dsc01297o.jpg


., evo delanja redov za sadnju Ličkoga krompira sa novi plužići!, i sadnje krompira.- ...

dsc01278aq.jpg

dsc01277lf.jpg


., evo moj kumić došal po moje plužiće za delat rede, za sadnju Ličkoga krompira! ...
 
G

GROF

Guest
., slikice za forumaša edu! ...

., forumašu - majstore edo!., evo na tvoj zahtjev slikice sa moga traktorića tome - prime, sistem hidro-kočenja za prikoličicu, takozvana "kockica".-

krizma074.jpg

krizma075.jpg

krizma077.jpg

krizma078.jpg

krizma073.jpg

krizma079.jpg
 
G

GROF

Guest
., slikice posvećene firemanpeter-u! ...

., prijatelju firemanpeter!., ove slikice samo za tebe i tvoju dušu!., pa naravno i svi VI ostali možete da gljedate., znate i sami da to ne naplaćujemo.-

krizma083.jpg

krizma081.jpg

krizma080.jpg

krizma082.jpg

krizma083.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh