• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
948
., ej Narode!, u Bjelovaru sam; 30. svibnja, sreda, 2012. godine oko 11:00 sati., pa ako kome ča treba za prepeljat?, neka mi se javi da i to odradimo! ... :?: ...
Grofe, pa tebi se i ne isplati vraćati iz Prime. Lijepo ti prihvati tamo neko direktorsko mjesto i stan, bit će ti praktičnije :supz: . A Grofica, ma nećeš joj falit, ionako si stalno u Bjelovaru :lol: .
PS: ne zamjeri na šali...
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se.-

Grofe, pa tebi se i ne isplati vraćati iz Prime. Lijepo ti prihvati tamo neko direktorsko mjesto i stan, bit će ti praktičnije :supz: . A Grofica, ma nećeš joj falit, ionako si stalno u Bjelovaru :lol: .
PS: ne zamjeri na šali...

., lip TI pozdrav forumašu teškar!., ma nima zamjerke nimalo, moramo se šalit!., :lol: ... ., sve si TI ovo lipo napisal, ALI, uvik taj ALI! ...
., samo da TI napišem da smo uslikali hostesicu na traktoru tomi - zelenku!, samo za tebe!., i jopet, ALI će je moć svi vidit ovdeka na slikicami čim je pokeljimo?! ... :supz: ...
., sve staro za poslikat, ALI, uvik uleti neka NOVA sitnica, a sitnice život značidu! ... :heart: ...

., lipo fala našim forumašima i mojim prijateljima!; ajkula i tomo522 za dobro društvo i sve ono dobro ča ide sa tim i takovim! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ... ., biće uskoro slikic.-
 
G

GROF

Guest
., malo slikic iz PRIMA-e! ...

., ki o čemu?, a ja o traktoru tomi drito iz Prime - Bjelovar! ...

krizma091.jpg

krizma090.jpg

krizma089.jpg

krizma088.jpg

krizma087.jpg

krizma086.jpg
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ček ček Grofe,tu je samo željezinje,na kojoj slikici je hostesa ili si nju pospremio pod privat datoteku u mob.:finga::finga:,nije čudno da ženske pale na uniformu,sumnjiv si ti meni Grofe:finga:
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se.-

ček ček Grofe,tu je samo željezinje,na kojoj slikici je hostesa ili si nju pospremio pod privat datoteku u mob.:finga::finga:,nije čudno da ženske pale na uniformu,sumnjiv si ti meni Grofe:finga:


., ej prijatelju ajkula!., biće, biće i hostesica!!! :supz:., pomalo, pa prešiš me ko cigana na višala!, :mrgreen: ...
., a sumljiv, neznam, pa to mi svi odreda divanidu da sam sumljiv., heheheee ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
G

GROF

Guest
., još malo slikic iz PRIMA-e! ...

., Narode moj! :supz:, za noćas slikic ima dost, ča je ostalo?, keljit ćemo neki drugi Božji! dan., jako sam umoran, idem spat, jutra novi dan, nova srića!, treba delat celi Božji! dan.- ... :mrgreen: ...

krizma127.jpg

krizma126me.jpg

krizma125.jpg

krizma124.jpg

krizma123.jpg

krizma122.jpg

krizma116.jpg


., kolega teškar!, mislim da smo barem malo ublažili tvoju duševnu - čitaj, ljubavnu bol oko ženskog dela cele ove priče o hostesicami! ...
 
B

BAGERISTA

Guest
Ala grofe ode slik za pogledat koliko češ,,,,,,,,,, ad na pričan o temu da nijedan nije ni blizu tvojemu,,,,,,,,,,,pa sad da vidim ja traktor ki ima toliko lit kaji tvoj,,,i da iam ur dela,,,,a da izgleda kaji da je učera zaša s tvornice........:supz::supz:eek:vo se zove držat traktor uredan...svaka čast..

A vidin i jedna lipa ženska slikana na tvojen sicu,,,,,od traktorića,,,,,,,aaaaaa da ne bude doma :axe::axe:po korti..:mrgreen::mrgreen:

Ala oni kus ča si ga slika,,,,,,,,,vidin,uspiješno montiran....i neka dela,,,bez greške..
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

e GROFE dobre su ti ove slikice al ti taj aparat nije nešto uredu il sam ja stvarno tako posjedio:supz:i hvala i tebi na ugodnom druženju u PRIMI bilo mi je drago da smo se vidili a sad laku noć valja ić leć:drinkers:
 
G

GROF

Guest
., još malo slikic iz PRIMA-e! ...

., Narode moj!, evo još malo slikic iz PRIMA-e za sve!, ALI, pogotovo za kolegu - forumaša teškar-a! ...

krizma133.jpg

krizma132.jpg

krizma131.jpg

krizma130.jpg

krizma129.jpg

krizma128.jpg

krizma127.jpg

krizma126me.jpg
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ah divne Prime,nego Grofe nigdje ne vidimo broj mob.mlade dame:?::rolleyess::rolleyess::weedman::weedman:
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se.-

ah divne Prime,nego Grofe nigdje ne vidimo broj mob.mlade dame:?::rolleyess::rolleyess::weedman::weedman:

., ima, ima, ima., sve se ima?., :mrgreen:., pa kaj, ča, šta si TI sumljal u ovo ili ono, heheheee., pa nismo od čer NE!? ... :p ...

., lipo fala za dobre komentare moj BAGER-u i tomo522! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
948
Grofe, hvala ti za ove slikice iz Prime. No, reci nam sad, koju funkciju naša "hostesa" ima u firmi? Računovodstvo? Prodaja? I koliko si joj platio honorara da se slika? :weedman:
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se .-

Grofe, hvala ti za ove slikice iz Prime. No, reci nam sad, koju funkciju naša "hostesa" ima u firmi? Računovodstvo? Prodaja? I koliko si joj platio honorara da se slika? :weedman:

., lipo fala za javljanje., e moj forumašu teškar!., tajna, to se zove sve ča si TI nabrojil - pital?, tajna! ... :rolfer: ... ., ... ti si moja tajna! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

Najnoviji postovi

Na vrh