• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

G

GROF

Guest
., fala PRIMA-i! ...

., evo, ovako javno zahvala do samoga neba gazdi PRIMA-e! Anti Radiću i njegovim dijelatnicima, ki su NAS forumaše sa poljoprivrednog-foruma.com!, ljubazno primili, ugostili, počastili ove godine na proljetnom sajmu u Gudovcu!, :pig: ., moj naklon do poda, ... :icon_pray: ...

., ako Bog! da zdravlja, pameti, mudrosti, ozbiljnosti, volje, ... vidimo se na jesenskom sajmu u Gudovcu!, :pig: ., ALI u velikooom broju da napravimo pravo Narodno veselje! ... :biggrin: ...

., lipo fala svim forumašima i forumskim prijateljima ki su mogli doć na okupljanje!? ...

., l.p., Bog! ...
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
dsc04033wy.jpg
Jel zna netko nešto o tom termogenu na biomasu...koliko kW i kolko penez?
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se.-

., lip pozdrav forumašu temptation!

., evo, ja znam nešto malo pa da se javim - odgovorim.,

., ovaj TERMOGEN novi je proizvod iz tvornice PRIMA!., napravljeno je njemu sličnih "dosta" komada kako bi se isprobala njegova primjena, isplativost, opravdanost kupnje - proizvodnje - prodaje - korištenosti - isplativosti = obostrane! ...

., "dosta" je i kW i "dosta" je penez, nebi ovde javno i puno, već samo ovako malo u rukavicama jer je još NOV proizvod, zato VAM i svim zainteresiranim preporučavam da se javite u tvornicu drito i pitate - dobite iz prve ruke sve ča VAS interesira???., evo i broj mobija; 091 171 6075

., l.p., Bog! ...
 

VranicD

Član
Tu od
24 Lip 2010
Poruka
193
Prima 830 - Dimenzije za izradu utega


[yt]www.youtube.com/watch?v=REORkXcZhSw&feature=youtu.be[/yt]
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
., lip pozdrav forumašu temptation!

., evo, ja znam nešto malo pa da se javim - odgovorim.,

., ovaj TERMOGEN novi je proizvod iz tvornice PRIMA!., napravljeno je njemu sličnih "dosta" komada kako bi se isprobala njegova primjena, isplativost, opravdanost kupnje - proizvodnje - prodaje - korištenosti - isplativosti = obostrane! ...

., "dosta" je i kW i "dosta" je penez, nebi ovde javno i puno, već samo ovako malo u rukavicama jer je još NOV proizvod, zato VAM i svim zainteresiranim preporučavam da se javite u tvornicu drito i pitate - dobite iz prve ruke sve ča VAS interesira???., evo i broj mobija; 091 171 6075

., l.p., Bog! ...

Hvala Grofe...
Inače sam već kupio tri peći na biomasu,od firme Centrometal (domaći proizvod) i rade savršeno...sad bi mi trebal još jedan takav termogen,pa ću se svakako informirati o svemu u tvornici...
Možda ćemo jednog dana ako kupujemo "domaće" imati bolji standard..:(happy):
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se.-

Hvala Grofe...
Inače sam već kupio tri peći na biomasu,od firme Centrometal (domaći proizvod) i rade savršeno...sad bi mi trebal još jedan takav termogen,pa ću se svakako informirati o svemu u tvornici...
Možda ćemo jednog dana ako kupujemo "domaće" imati bolji standard..:(happy):


., nima problema, sretan sam ko malo dite ako mogu pomoć? ...

., forumašu; temptation!, tvoje gornje štivo - pisanu štoriju potpisujem u cijelosti., i ja sam uvik, onda i sada za moje!, čitaj svoje!, uvik kupujem DOMAĆE!!!, nadam se i vjerujem da "moramo" jednostavno imat bolji standard!, glavu gori i idemo dalje, živimo život punim plućima! ... :cool2: ...
., i moje domaćinstvo ima samo domaće peći od Plamen - Požega i Centrometal!., ovo ni reklama., ovo je ISTINA! - odlične su! ...

., forumašu; VranicD!, fala doneba na izvarednom video uradku! ...

., forumašu; bučo!, fala doneba na izvarednim komentarima, čitaj pofalama! ...

., forumašu; Samir_732!, fala doneba za uvik lipe, dobre, izvorne i orginalne komentare., a ovo oko nazdravljanja?, pa to nismo snimili., razlog je vrlo jasan, NE propagiramo alkoholizam., moreš mislit kakovi smo bili nakon one politre Ličkog viskija!?., heheheee, smijali smo se i ciljali jedan u drugoga koda smo na plaži u Senju ALI obučeni!, heheheee ...

., l.p., Bog!, čitamo - pišemo - pomažemo se ...
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,696
jel ima prima zaštitni luk na preklapanje?...nešto kemijam da bi tak nekaj ugradil na svog starog (prastarog) dajca...
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se.-

jel ima prima zaštitni luk na preklapanje?...nešto kemijam da bi tak nekaj ugradil na svog starog (prastarog) dajca...

., lip pozdrav moj DARIJUS!, DA!, traktorić prima IMA zaštitni luk na preklapanje! ... ., l.p., Bog! ...
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,696
e to te ja pitam...jel mogu sutra zvati na onaj broj kaj si temptationu dal?
 
G

GROF

Guest
., zovi, samo zovi! ...

., zovi, samo zovi!!!, pa zato i postojidu mobiji i telefoni da se zove!? ... :(giggle): ...
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Samo obrati pažnju ,,, ako ti treba ATEST , to u PRIMI i nebudeš dobio , imaju samo u sklopu svojih traktora , u zajedničkom atestu , ali ako ti ne treba onda se sve može rješiti ,,,, za podrobnije informacije pitaj ZBALIJU , on je dugo rješavao taj problem i ovih dana montirao na svog TV-a:)
 
D

DaliborBJ

Guest
Jel zna netko nešto o tom termogenu na biomasu...koliko kW i kolko penez?

Pozdrav,

Dal netko možda zna cijenu tomice sa slike ispred kojeg je natpis za termogen, oonaj mali stari model bez utovarivača?

Hvala!
 
G

GROF

Guest
., znam ja! ...

., onaj mali tomica u NOVOM izdanju!, koštal je; =49.900,00 kn.- ...

., PRODAN JE!...

., l.p., Bog! ...
 
D

DaliborBJ

Guest
Hvala na brzom odgovoru!
Jel se još uvijek proizvodi i koji je motor gore?
Sviđa mi se jer je puno manji i uži od ovih novih, već mi nejde u red vinograda :)
 
G

GROF

Guest
., za sada NE! ...

., za sada TI i takovi mali traktorića nima u proizvodnji., "gori" je motor jedan celinder, 23 ks., Srbijanske proizvodnje!, bivši 21.maj Beograd, sada jedna od privatni firmi! ... :icon_exclaim: ...

., l.p., Bog! ...
 
D

DaliborBJ

Guest
Ok, šteta što više nema tih manjih traktorića u ponudi. Ovi veći su mi preveliki za moje potrebe.
Gledao sam malo i japance ali strah me toga zbog djelova i servisa, a i sumljivo mi je to da imaju relativno malo radnih sati za svoju starost, novi su preskupi. Ipak sam iz Bjelovara pa djelova i majstora za Primu i Hitnerra ima svuda.
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
kolega onda nemaš šta razmišljat
TOMICA je zakon:icon_pidu::icon_pidu:
 

Najnoviji postovi

Na vrh