• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Samo obrati pažnju ,,, ako ti treba ATEST , to u PRIMI i nebudeš dobio , imaju samo u sklopu svojih traktora , u zajedničkom atestu , ali ako ti ne treba onda se sve može rješiti ,,,, za podrobnije informacije pitaj ZBALIJU , on je dugo rješavao taj problem i ovih dana montirao na svog TV-a:)


Vidim da se mene proziva, pa da napišem riječ dvije,
oko toga je se sa tim problemom navlačio još od 9 mjeseca 2012 godine.

Priča je sljedeća oko zaštitnih lukova:

Ptima ima zaštitne lukove više modela koje proizvodi i montira na svoje traktore,
te oni posjedaju atest zajedno po starom JUS standardu,
dok sami lukovi zasebno nemaju atest.
Ti i takvi lukovi se po trenutnom zakonu mogu montirati na traktore samo sa kojim su atestirani, u protivnom ne prolaze redovan tehnički pregled.

Ja sam kupio luk od Hittnera koji posjeduje atest OECD-a, nešto je skuplji.
Baš sam jučer odnio par slika traktora na stanicu za tehnički iz par kuteva da vidim što će reći što još treba, da se ne vozikm amo –tamo ako nešto fali.
Nadzornik veli da sa tim lukom nema nikakvih problema ni po nijedome zakonu EU i da redovno prolazi tehnički
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
SmartSize
 
G

GROF

Guest
., čestitam zbalija!

Vidim da se mene proziva, pa da napišem riječ dvije,
oko toga je se sa tim problemom navlačio još od 9 mjeseca 2012 godine.

Priča je sljedeća oko zaštitnih lukova:

Prima ima zaštitne lukove više modela koje proizvodi i montira na svoje traktore,
te oni posjedaju atest zajedno po starom JUS standardu,
dok sami lukovi zasebno nemaju atest.
Ti i takvi lukovi se po trenutnom zakonu mogu montirati na traktore samo sa kojim su atestirani, u protivnom ne prolaze redovan tehnički pregled.

Ja sam kupio luk od Hittnera koji posjeduje atest OECD-a, nešto je skuplji.
Baš sam jučer odnio par slika traktora na stanicu za tehnički iz par kuteva da vidim što će reći što još treba, da se ne vozikm amo –tamo ako nešto fali.
Nadzornik veli da sa tim lukom nema nikakvih problema ni po nijedome zakonu EU i da redovno prolazi tehnički

., e moj zbalija!, baš sam sretan zbog tebe da si napokon i TI rešil dugooo očekivani problem zaštitnog luka za svog traktora tomu!, daj Bože da TI nikada ne zatreba., a sada ravno na registraciju.- :icon_exclaim: ...

., zbalija, lipo fala za ovu slikicu traktora tome - prime iz akcije čišćenja sniga po predivnom Zagorju!., ovo malo ča se vidi?, traktorić je sa prednjim upravljanjem ko i moj!, a ima neku malo bolju kabinicu! ... :icon_pray: ...

., l.p., Bog!, čitamo - pišemo - pomažemo se ...
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
GROF-e

upravo tako traktor je sa prednjim upravljanje i grijanom kabinom,
imao je na sebi oznake tt -835 sp
 
G

GROF

Guest
., tehnika i 21. vek!? ...

., prijatelju moj; tomo420!, fala TI ko bratu! :icon_thumright: na svim pokeljenim slikicami o mom traktoru tomi! ... :tractor: ...

., fala i za ve pokeljene, ALI, ko ča svi vidite?, baš se slabo vididu, a ja se til pofalit kako ona velika korpica dobro dojde i za prevoz ovi drveni "gevera"., zeznula me nova tehnika mobi-fotića, očito sam nešto krivo stisnul - okinul i evo ti ga na??? ... :s: ... ., obećavam da će buduće bit bolje! ... :(bow): ...

., dela se ove dane punom parom, ALI nima ki slikat?, mi stari zardjali a ovi mladci na školovanju ko u dobre godine, heheheee, tako svi puno učidu?, koda će SVI odreda bit doktori! ... :icon_scratch: ...

., l.p., Bog!, čitamo - pišemo - pomažemo se.- ... :icon_wink: ...
 
G

GROF

Guest

., rodjo moj; VranićD!, fala TI ko bratu za foto uradak i keljenje ovi sličic o novom uradku našeg nadasve vridnog forumaša i mog prijatelja; tomo420! ...

., l.p., Bog!, čitamo - pišemo - pomažemo se ...
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
nema šta dobro je to i funkcionalno..ima više namjena a jedan priključak..svaka čast:drink:
 
G

GROF

Guest
Re: Prima tt traktori - "izvlakač" trupaca! ...

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=IAkvTnbPt7c[/YT]
., bravo moj tome420!, dobro da si našal i pokeljil vaj video uradak da Narodu i Svitu bude jasnija činjenica ovog našeg kopiranog "izvlakača" trupčićev iz šume!., l.p., Bog!, čitamo - pišemo - pomažemo se ...
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Grofe kuka se da skidati, kada se budu vukla drva da kuka ne dobije svoje?
I kada budeš vozio prikolicu neće li malo to bježat lijevo-desno kada nema ništa da ju drži na mjestu?
 
G

GROF

Guest
., dragi moj rodjo i prijatelju; VranićD!, lipo fala do samoga neba na tvom foto- uradku i keljenju slikic ovde, i svakako veliko fala na svojoj nesebičnoj pomoći meni oko nabave razno-razni skalamerija za moga traktora tomu! ... :cool2: ...

., Narode moj forumski!, evo iz ovi gori nakeljeni slikice vidi se ča sam ove dane delal?, /izmedju ostalog!/ na mom traktoru tomi-prima!; ... išlo je pranje i podmazivanje, zamjena filtera goriva i ulja, zamjena ulja u filteru zraka i u karteru motora, podizanje višlje filtera nafte da nezapinje po meja - medja i po kamenju, panjevima, neravnom terenu po šumi, podizanje auspuha u vodoravan položaj da mi NE-diže prašinu kad orem, frezam ili već nešto delam u prašini?, onda smo moj tome i ja ko dva mlinara beli!, a ujedno je auspuh išal u vodoravna položaj kako bi kopiral moga bivšeg frenda Todija! - Todi!, dragi kume moj!, eto da vidiš da sam ja i tebe malo kopiral u dobrim izboljšanjima., evo sam napokon nakalemil i ukrasnu pločicu; GROF Kovači Jezerana, napokon - nakon puniii osam godin zapival je radio-kazetofon zahvaljujući našem nadasve vridnom forumašu; Štore 502-5!., na "izvlakaču" trupčićev dodate veće šplente - osigurači, bačene malo crne - bleki boje da kopiramo našeg BAGERA!, dodate naljepnice PRIME, dodata kuka u obliku "srp-a", dodat čep-šešir na kuku auto-prikolice, dodati novi-imbus šarafi - kopiral našega forumaša - nadasve vridnog i pedantnog; abarth-a822!, na moju potrebu a zahtjev našega vridnog i mladog forumaša; čiko-e!, napokon pofarbano na relici - grtalici bočne stranice u Hrvatsko-crvenu boju!., eto, to je za sada to, a biće još!!! ...:icon_rofl:...

., l.p., Bog!, čitamo - pišemo - pomažemo se ...
 
G

GROF

Guest
Re: Prima tt traktori; auto-kuka.-

Grofe kuka se da skidati, kada se budu vukla drva da kuka ne dobije svoje?
I kada budeš vozio prikolicu neće li malo to bježat lijevo-desno kada nema ništa da ju drži na mjestu?


., čiko moj!, heheheee, kuka uvik dobije svoje! ... ., a znaš i sam da uvik malo biži livo - desno ... :icon_wink: ... uvik je nešto drži na mestu! ... :(hi): ...

., l.p., Bog! ...
 
T

Todi

Guest
Pohvala za ovako odlično i pedantno odrađeni posao,veliko mi zadovoljstvo, što je jedan moj patentirani izum,nadograđen Grof patentom osvanuo na Prima tt traktoru:icon_pray::icon_pray:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
dodat čep-šešir na kuku auto-prikolice
A mogao si staviti sportsku verziju, tenisku lopticu :icon_lol:
na moju potrebu a zahtjev našega vridnog i mladog forumaša; čiko-e!, napokon pofarbano na relici - grtalici bočne stranice u Hrvatsko-crvenu boju!.,
O koje li časti, morat će se nazdravit jednom u to ime kada se vidimo :icon_jook:
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
GROFE dosta izboljšanja i noviteta i lepo napravljeno.Nosač za drva je prava stvar i jako upotrebljiva pa radio pa izpuh ma svaka čast.Samo sad če Prima morat još više radit jer če bit užitak radit sa njom.Lep pozdrav.:tractor::icon_thumright:
 

Najnoviji postovi

Na vrh