• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

VranicD

Član
Tu od
24 Lip 2010
Poruka
193
858n.jpg


q1ws.jpg


vamx.jpg


rg7g.jpg


a87w.jpg


y44q.jpg


1lhk.jpg


7ntg.jpg


sbfp.jpg


pfmw.jpg
 

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
948
Odlične slike! Nego, zar su primine manekenke dobile otkaz pa sad Grof pozira?:icon_lol:
 
T

Todi

Guest
Nekadašnji gigant i ovo danas.....dođe ti da se rasplačeš kao mala beba, ali to je naša birokracija i ine institucije, pa nam je tako kako je,
glede manekenstva,
obzirom da živimo u svijetu promjena i da su neke pojave IN ili ti u trendu, tako je i sa Priminim marketingom pa s toga ima manekene(ljepotane) umjesto manekenki.
LP
Todi
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,479
Imam jedno pitanje za vas koji posječujete tvornicu i imate mogučnosti doči do informacija iz prve ruke.
Možda neko zna ili možda Grof može priupitati usput kad ide.

Na koji način farbaju odljevak i kakvom farbom?
Dali je to odmah nakon ljevanja na vruče ili se to radi kakvom specijalnom boljom na hladno?
Uglčavnom vidim da je strojna obrada rađena nakon farbanja.

Znači naprimjer ovo

ybbx.jpg


Hvala.
 

VranicD

Član
Tu od
24 Lip 2010
Poruka
193
Slike od Tomice Žalca

g2aa.jpg


u4ml.jpg



"Poštovani kolega i forumski prijatelju Tomica Žalac! Fala ti do neba ča si mi i nam svim skupa poslal da vidimo ove slikice drugačijeg Tome! " - GROF
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
Re: Slike od Tomice Žalca

"Poštovani kolega i forumski prijatelju Tomica Žalac! Fala ti do neba ča si mi i nam svim skupa poslal da vidimo ove slikice drugačijeg Tome! " - GROF

Jeli ovo za fine guze traktor bio (da im se grije na motoru :(giggle):) ili je to preteča od Antonio Carraro :icon_scratch:

Evo par slikica sa otoka obojana ili poznatiji starijima pod imenom otok mladosti koji trenutno 5 godina nije u funkciji.Vi čete bolje znat o kojoj se PILI radi :8):
5gtu.jpg

8ogn.jpg


gbm7.jpg
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
ljepa igracka nek te dobro i dugo sluzi
di je nestal rolbar i dali je zglobni ili fixni
 

tarabasa

Novi član
Tu od
23 Sij 2012
Poruka
28
hvala na lipim zeljama! roll bar nije bio na traktoru tako da ga za sad nemam al rijesicemo nesto traktor je 830s 2 cilindra zrakom ladjen lombardini 30 ks zglobni za sad nema greske ni prigovora a za ostalo vidicemo pomalo
 
B

BAGERISTA

Guest
Čestitke na kupovini,i da te dugo služi bez greške....:(y): Vidim da je i kod Grofa proša na pregled...:(smirk)::icon_e_biggrin:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
hvala na lipim zeljama! roll bar nije bio na traktoru tako da ga za sad nemam al rijesicemo nesto traktor je 830s 2 cilindra zrakom ladjen lombardini 30 ks zglobni za sad nema greske ni prigovora a za ostalo vidicemo pomalo

Koja je godina proizvodnje,kolko pise na vuri sati?
Nisi htio onaj model kojem skrecu prednji da nije zglobni?
 

tarabasa

Novi član
Tu od
23 Sij 2012
Poruka
28
2003 godina 1200 radnih sati zglobni je a nije mi bilo bitno jel zglobni ili fixni mada mi je zglobni prakticniji za vinograd i vocnjak a i stanje traktora je extra tako da se nisam mislia ni sekunde to jel zglobni ili fixni je sasvim sporedna stvar u mom slucaju

Čestitke na kupovini,i da te dugo služi bez greške....:(y): Vidim da je i kod Grofa proša na pregled...:(smirk)::icon_e_biggrin:

je pa najprije smo se konzultirali sa starim vukom Grofom pa tek onda po makinu i na povratku smo svratili na malu casicu razgovora uglavnom kad je Grof zadovoljan vidjenim i ja sam fala mu jos jedanput
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Decki su super odradili posao lakiranja i dobar je to stroj s puno snage.

Kad stavljas slike stavi opciju hotkink za forume1,jer ovak su premale.
Sretno sa strojem i neka te sluzi dok si ziv!!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh