• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ja mogu sve kad je u pitanju zeleni traktor .
To je traktor Hrvatske proizvodnje i jako se ponosim njime .
I svima bi ga preporučio ,da to je mali đon dir
 

tarabasa

Novi član
Tu od
23 Sij 2012
Poruka
28
Decki su super odradili posao lakiranja i dobar je to stroj s puno snage.

Kad stavljas slike stavi opciju hotkink za forume1,jer ovak su premale.
Sretno sa strojem i neka te sluzi dok si ziv!!!

Ma stavlja san slike sa mobitela pa su takve mozda radi toga bude li novi upola dobar ko stari 521 ja prezadovoljan ipak stari tomo vuce bez pogovora vec 35 godina a samo jedna generalna odradjena prije 17 godina tako da nebi smilo bit falinge
 
G

GROF

Guest
Re: Prima tt traktori - tv830-s!

je pa najprije smo se konzultirali sa starim vukom Grofom pa tek onda po makinu i na povratku smo svratili na malu casicu razgovora uglavnom kad je Grof zadovoljan vidjenim i ja sam fala mu jos jedanput

., uzvraćam lipe pozdrave Novom forumašu i forumskom prijatelju; tarabasa!, dobro nam došal, dobro te traktorić služil dugi niz godin.- :cool2:

Lipo pozdravljam SVE ostale forumaše i forumske prijatelje!, jednostavno nis bil u mogućnosti da se prije javim iz razloga gužve na i oko "golu-a", dela na dvoru i oko ono moje malo poljoprivrede. Nadam se i vjerujem da bude bilo malo više slobodnog vremena da se pišemo i čitamo oko dela, izboljšanja - novotarija, vratolomija sa Naši mali traktorići!

l.p., Bog!, čitamo - pišemo - pomažemo se ...
 

tarabasa

Novi član
Tu od
23 Sij 2012
Poruka
28
Vau, to je novo u potpunosti?

Koliko si platio?
44000 kn star je 10 godina dosta je dobro ocuvan a nije bogzna sta radio od svih prikljucaka ima je ralicu za snig i nista drugo

ako ima 1200 rs onda baš i nije novo

pa da !da san tija novo triba bi dat jos toliko love ma sve je do odrzavanja das mu reda i sve pet a srusit nesto pa i nakovanj nikad nije bija problem
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
nisam mislio ništa loše sa svojim komentarom, nego ukazujem kolegi mrgi da si napisao već da ima 1200 sati....a onaj tko ga je obnavljao je stvarno napravio super posao i ofarbao ga perfektno.....a što se tiče održavanja i rada,eto ja za svog ni neznam koliko ima rs ali radi i dalje svoj posao....uz par dječjih bolesti:(rofl):

Stoga tebi i tvom stroju želim bar još 5 puta toliko bez ijednog kvara
 

tarabasa

Novi član
Tu od
23 Sij 2012
Poruka
28
ma sve pet nisan ni mislija da si tija nesto lose vec :(y):san napisa da iman i staroga 521 koji je ima samo jednu generalnu u 35 godina a i nema u mene sta pretjerano radit samo izmalcat par puta travu i polit lozu i ako triba sta povuc u prikolici tako da nece se pritrgnit od truda a posto neman bas previse loze oko 5000 cokota i 60 sljiva glupo mi bilo kupovat nekoga novoga goldonia ili carrara ili ferraria jer ga nemogu iskoristit za novce koliko kostaju a polovno je uvik polovno tako u slucaju bilo kakvog popravka jeftinije cu proc sa primom nego sa bilo kojim trojcem koji san navea i bas u Vrgorackom jezeru san ima par slucajeva da se kod carrara 4300 i eurogoldonia 45 polome mjenjaci a svi su kupljeni novi i dobro placeni bas me cudi za renomirane firme poput goldonia i carrara stvarno san mislia da su bas te dvi marke traktor ko iz granita isklesani sto se tice trajnosti i pouzdanosti
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
65a5.jpg

sad sam tek vidio ovu sliku,,,pravi jugonostalgičar nema što:(devil):

A i crte lica su slične....jezeranski Titek...:(rofl):
 
G

GROF

Guest
sad sam tek vidio ovu sliku,,,pravi jugonostalgičar nema što
A i crte lica su slične....jezeranski Titek...

Pozdrav svim ljubiteljima traktora tome i njegovi klonova! ... :icon_pray: ...

E, tome 420@, moj frende, lipo TI uvik mene najdeš, ma neka Narod i Svit gljeda.-

Čekam slikice po obećanju iz ravne nam i zlatne Slavonije od naši forumaša; kontam@,zvoniš01@,petar@,ivan33@,Žuti@,bojan@, ... :(y):

l.p., čitamo - pišemo - pomažemo se, Bog! ...
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Jel zna netko cijenu za novu primu tt, treba mi oko 30ks, koliko cilindara, hlađenje?
Vidim da više ni stranicu nemaju.
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Kolega taj od 30 ks ima dva cilindra i zracno hladenje a cijena je oko 85000 kn sa pdv
A hitner ti je potpuno isti samo je druge boje i malo drugacije izgleda
Karekteristike su iste al je hitner dosta skuplji
 

Najnoviji postovi

Na vrh