• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
12052013265.jpg
Evo jedan koristan dodatak za na nosač,može se zakačit lanac,sajla kod mene je vrlo upotrebljiv.
 
G

GROF

Guest
., točno to moj prijatelju; abarth822!, jako zgodan lanac - višenamjenski.-

., sad si mi dal dobru ideju, tako nešto da sebi napravim čim malo uvatim vremena za NOVA izboljšanja!., svakako tebi fala za odlična izboljšanja - ideje, dobre savjete, pozitivna mišljenja, odlične komentare, iskrene pofale - pohvale! ... :icon_pray: ...

., svakako fala za odlične komentare mojim frendovima, sadašnjim i bivšim; čiko i Todi! ... :biggrin: ...

., l.p., Bog!, čitamo - pišemo - pomažemo se ...
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
auuuu pa tu se radilo punom parom...svaka čast dečki:icon_pidu::icon_pidu::icon_pidu:
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Grofe,

Vidim ekipi smrdi ručna sjekira?

Imate vi bome dobar arsenal cjepača...
 

zilee

Član
Tu od
27 Stu 2011
Poruka
36
ma jel Vi pilate drva za cilo selo,ima tu drva za cilo moje misto,a i susjedno,
jak neki momak na cjepaču-Haha pozdrav Grofu i ekipici!!!!!
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Pardon, Grof me preusmjeril u svoju galeriju i stvarno ste vrijedni.... povlačim riječ...
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
., dragi moj rodjo i prijatelju; VranićD!, lipo fala do samoga neba na tvom foto- uradku i keljenju slikic ovde, i svakako veliko fala na svojoj nesebičnoj pomoći meni oko nabave razno-razni skalamerija za moga traktora tomu! ... :cool2: ...

., Narode moj forumski!, evo iz ovi gori nakeljeni slikice vidi se ča sam ove dane delal?, /izmedju ostalog!/ na mom traktoru tomi-prima!; ... išlo je pranje i podmazivanje, zamjena filtera goriva i ulja, zamjena ulja u filteru zraka i u karteru motora, podizanje višlje filtera nafte da nezapinje po meja - medja i po kamenju, panjevima, neravnom terenu po šumi, podizanje auspuha u vodoravan položaj da mi NE-diže prašinu kad orem, frezam ili već nešto delam u prašini?, onda smo moj tome i ja ko dva mlinara beli!, a ujedno je auspuh išal u vodoravna položaj kako bi kopiral moga bivšeg frenda Todija! - Todi!, dragi kume moj!, eto da vidiš da sam ja i tebe malo kopiral u dobrim izboljšanjima., evo sam napokon nakalemil i ukrasnu pločicu; GROF Kovači Jezerana, napokon - nakon puniii osam godin zapival je radio-kazetofon zahvaljujući našem nadasve vridnom forumašu; Štore 502-5!., na "izvlakaču" trupčićev dodate veće šplente - osigurači, bačene malo crne - bleki boje da kopiramo našeg BAGERA!, dodate naljepnice PRIME, dodata kuka u obliku "srp-a", dodat čep-šešir na kuku auto-prikolice, dodati novi-imbus šarafi - kopiral našega forumaša - nadasve vridnog i pedantnog; abarth-a822!, na moju potrebu a zahtjev našega vridnog i mladog forumaša; čiko-e!, napokon pofarbano na relici - grtalici bočne stranice u Hrvatsko-crvenu boju!., eto, to je za sada to, a biće još!!! ...:icon_rofl:...

., l.p., Bog!, čitamo - pišemo - pomažemo se ...

Pozdrav prijatelju!
Auu, Prima ti je doterana do neba. :icon_biggrin: Baš ljepo je pogledat kad neko ima sve pedantno poštelano, još bolje nego iz tvornice. Sve pohvale.
A nije ni Abarth daleko od tebe, tu sta jedan uz drugi što se tiče urednosti traktora :icon_biggrin:.
 
G

GROF

Guest
Re: Prima tt traktori; tt-830-sp

., lipo fala moj firemanpeter!, ... :icon_pray: ... za pofale i za primjećene SVE one sitnice ke sam pokeljil - metnul na mog traktora tomu!, vjeruj, a znam DA znaš!, SVE treba! ...

., da točno firemanpeter!, uz tebe!, i naš; abarth822!, nadasve vridan, pedantni, posjednik - vlasnik traktora tome; tv-822 sa punooo izboljšanja., jedan od meni dragi UZORA! ... :icon_super: ...

., ej moj rodjo i prijatelju; VranićD!, fala doneba za pokeljene slikice cipanja drva sa mojim tomicom i krpanom u akciji! ... :(y): ...

., l.p., Bog!, čitamo - pišemo - pomažemo se ...
 
G

GROF

Guest
Re: Prima tt traktori - nasljednik - ORGINAL "tomo vinković"! ...

., lip pozdrav SVIM, preponosnim!;

Vlasnicima - imaocima, posjednicima, korisnicima, ljubiteljima - štovateljima tog i takovog NAŠEG malog i "ružnog" traktora "tome"! ...

., Sve VAS skupa molim da zajedno potražimo; slike, video-zapise, kataloge, prospekte, ... traktora tome vinkovića ki su napravljeni, ALI u maloj količini - seriji!?., o čemu je reč?, reč je o traktorima;

., tv od 45 ks, iz 1986. godine., motora od torpeda 45 ks, zrakom ladjen, tri celindra, kopčanje i tri točke, kotači 24 cole - sva četri kotača jednaki, zglobni, pofarban u boje ŠTOREA - smedja ili neka braun, hidro-volan, težine oko 1600 kg bez utega, maska - pokrov motora - hauba i blatobrani isti ili slični ko kod ŠTOREA, napravljeno - proizvedeno izmedju 16 i 26 komada protutipova., poslani u SVE dijelove bivše nam YU države na testiranje, pokazali se ODLIČNI sa sitnim nedostacima, ALI preskupi, odustalo se od proizvodnje., imal sam punooo materijala o njimi!?, nažalost, materijali završil u krivim rukami, ...

., tv od oko 20 ks, iz 1980. godine., motor lombardini, jednocelindrični, klasičan tome, ALI, vozi se na "rikverc", sic - sjedalo - sidi se na haubi - pokrovu motora, volan - upravljačko kolo je na mestu sica - sjedala, još dosta sitnica i "SMIŠNE" izvedbe., napravljeno ji oko 100 komadi, delali su širom bivše države YU i to?; čistili snig, kosili travu po parkovima i nogometnim igralištima., ALI i uglavnom po velikim gradovima! ...

., jako interesantno i jednostavno napravljeno! ...

., Narode moj!, pogljedajte i pregljedajte, pitajte NAŠE starije, uslikajte, pokeljite slikice da Narod i Svit vidi ča se nekada delalo? ... - ove dane i ja idem u ozbiljniju potragu za istim! ...

., lip pozdrav SVIMA!, aj Bog!, čitamo - pišemo - pomažemo se ...
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Re: Prima tt traktori - nasljednik - ORGINAL "tomo vinković"! ...

kod mene ima jedan kaj ide na rikverc tomo zeleni je srel se s njim 2 puta u zivotu ali nitko nezna di se nalazi i ko je vlasnik !! pa je veliki problem naci ga ! :icon_scratch:
 

BaTeK

Član
Tu od
20 Pro 2008
Poruka
302
Re: Prima tt traktori - nasljednik - ORGINAL "tomo vinković"! ...

Ovake boje je Tomo vinkovic 45ks

traktor45ksru0.jpg


Pozdrav Grof iz zelo sunčeve Slovenije, kiša pada 25 sata na dan....
 
G

GROF

Guest
Re: Prima tt traktori - nasljednik - ORGINAL "tomo vinković"! ...

., točno to moj prijatelju; BaTeK!., ovo je prospekt tome vinkovića od 45 ks!, slikica iz moje kolnice - garaže, zakeljena na vrata, malo je slikica apšisala od starosti., ja je izrezal iz "arene" još davne 1986. godine, negdi u leto,... - lipo fala ča si je našal i pokeljil!, pozdrav lipi i tebi iz laden Like - Jezeran! ...
------------------------------------------------------------------------------------------------

., naprvo napisal forumaš; brane30!

kod mene ima jedan kaj ide na rikverc tomo zeleni je srel se s njim 2 puta u zivotu ali nitko nezna di se nalazi i ko je vlasnik !! pa je veliki problem naci ga ! :icon_scratch:

., pa brane moj!, ča pisat TI mogu?., čekaj - traži - slikaj - kelji!., lip TI pozdrav! ...

., l.p., Bog!, čitamo - pišemo - pomažemo se ...
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
Ma jel i ova slika iz tvoje garage :icon_scratch: znaš da ja baš sa tomom nisam na TI al reko bi da je ovo model iz 91.
fotografijafe.jpg
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Oooo vidim da se radi punom parom a i redi su uredni i majstorski napravljeni
 

Najnoviji postovi

Na vrh