• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290














Ovo će se svidjeti BOBO tebi, «čukica» za temperaturu rashladne tekućine je od IMT-a:





…posjet tvornici traktora «PRIMA» 07. prosinca 2009 . tvornica traktora i priključnih oruđja…
…posjet sa poznanikom koji razmišlja o kuplji novog TT 840SA ;dakle onaj model za zadnjim velikima kotačima…
… proizvodnja ide pomalo punom parom sa dosta noviteta!!!…
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290



















…posjet tvornici traktora «PRIMA» 07. prosinca 2009 . tvornica traktora i priključnih oruđja…
…posjet sa poznanikom koji razmišlja o kuplji novog TT 840SA ;dakle onaj model za zadnjim velikima kotačima…
… proizvodnja ide pomalo punom parom sa dosta noviteta!!!…
 
B

Bobo

Guest
Nista bez IMT-a... Teleoptik je majka ;)

Nego... Gledam u ovaj kopac sa zadnjih slika i ne uljeva mi nikakvo povjerenje. Nema hidraulicne stabilizatore. Na mene ostavlja dojam slabog i nekvalitetnog stroja.

Jel znas mozda koja je cjena tog "cuda"? Ako je vise od 10-12 000Kn jadan onaj koji to kupi.
 
G

GROF

Guest
LIPI POZDRAV FORUMAŠIMA NAJBOLJEGA POLJOPRIVREDNOGA-FORUMA!!!

...zbalija!., ma fal ti ko bratu za ove pokeljene slikice!., puno me naroda zove za ovo i ono!., a kako se kaže u narodu!; slikica vredi tisuću reči!., pa narode moj!., ki voli., nek izvoli!., a Vi i dalje pitajte!!!

...poslikano za moga "hodočašća" u tvornicu; 07.12.2009.g. sa mojim prijateljem i susjedom!., čeka da žena DA zeleno svetlo za kupovinu!!!., žene, te žene,...

...veliki pozdrav u okolicu Zaprešića vridnome forumašu; SINIŠA!., ovaj okretni plug /CRVENKO/ sa ove slikice na početku posta., je plug o kome sam ti divanil!., pitaj, pogledaj., moja preporuka!!!

Bog!
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Bobo kaže:
Nista bez IMT-a... Teleoptik je majka ;)

Nego... Gledam u ovaj kopac sa zadnjih slika i ne uljeva mi nikakvo povjerenje. Nema hidraulicne stabilizatore. Na mene ostavlja dojam slabog i nekvalitetnog stroja.

Jel znas mozda koja je cjena tog "cuda"? Ako je vise od 10-12 000Kn jadan onaj koji to kupi.



Bobo tu se i ja slažem sa tobom i potpisuje tvoje riječi
TELEOPTIK je NO:. 1 što se tiče mjernih instrumenata i sl...
.. što se tiče ovog zadnjeg rovokopača je da malo ne ulijeva povjerenje zbog toga jer nema teleskopsko izvlačenje stabilizatora pomoću hidrauličnih cilindara,
a što se tiče cijena je malo masna; pa mojem mišljenju čak i malo pretjerana cca 20 000 kn



GROF kaže:
LIPI POZDRAV FORUMAŠIMA NAJBOLJEGA POLJOPRIVREDNOGA-FORUMA!!!

...zbalija!., ma fal ti ko bratu za ove pokeljene slikice!., puno me naroda zove za ovo i ono!., a kako se kaže u narodu!; slikica vredi tisuću reči!., pa narode moj!., ki voli., nek izvoli!., a Vi i dalje pitajte!!!

...poslikano za moga "hodočašća" u tvornicu; 07.12.2009.g. sa mojim prijateljem i susjedom!., čeka da žena DA zeleno svetlo za kupovinu!!!., žene, te žene,...

...veliki pozdrav u okolicu Zaprešića vridnome forumašu; SINIŠA!., ovaj okretni plug /CRVENKO/ sa ove slikice na početku posta., je plug o kome sam ti divanil!., pitaj, pogledaj., moja preporuka!!!

Bog!

Pozdrav GROFE!

Upravo tako slika vrijedi više od tisuću riječi....

Što se tiče Siniše čuo sam se danas sa njim na mob.,
nažalost forum ne može pregledavati jer ima nekih problema sa internetom tako da.....,
inače imate pozdrave od njega....
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
…evo još malo slikica sa pokretne trake proizvodnje…























…posjet tvornici traktora «PRIMA» 07. prosinca 2009 . tvornica traktora i priključnih oruđja…
…posjet sa poznanikom koji razmišlja o kuplji novog TT 840SA ;dakle onaj model za zadnjim velikima kotačima…
… proizvodnja ide pomalo punom parom sa dosta noviteta!!!…
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Bobo kaže:
Nista bez IMT-a... Teleoptik je majka ;)

Nego... Gledam u ovaj kopac sa zadnjih slika i ne uljeva mi nikakvo povjerenje. Nema hidraulicne stabilizatore. Na mene ostavlja dojam slabog i nekvalitetnog stroja.

Jel znas mozda koja je cjena tog "cuda"? Ako je vise od 10-12 000Kn jadan onaj koji to kupi.
Zašto bi bio slab
1. nitko normalan ne kopa sa žlicim tako da se posatvi u položaj da mu je ruka pod kutem u odnosu na smjer traktora .Uvjek kopaš u smjeruu kojem je traktor .
2. ti se sa žlicom podigneš .. najestiš svornjake na stablizatorima u položaj koji ti odgovara s obzirom na bocni nagib i visinu tako da titežina traktora pritiska bager .

Istina ,bilo bi lakše i jednostavnije sa hid. stablizatorima ..ali to košta ;)
 
B

Bobo

Guest
puknuti kaže:
Bobo kaže:
Nista bez IMT-a... Teleoptik je majka ;)

Nego... Gledam u ovaj kopac sa zadnjih slika i ne uljeva mi nikakvo povjerenje. Nema hidraulicne stabilizatore. Na mene ostavlja dojam slabog i nekvalitetnog stroja.

Jel znas mozda koja je cjena tog "cuda"? Ako je vise od 10-12 000Kn jadan onaj koji to kupi.
Zašto bi bio slab
1. nitko normalan ne kopa sa žlicim tako da se posatvi u položaj da mu je ruka pod kutem u odnosu na smjer traktora .Uvjek kopaš u smjeruu kojem je traktor .
2. ti se sa žlicom podigneš .. najestiš svornjake na stablizatorima u položaj koji ti odgovara s obzirom na bocni nagib i visinu tako da titežina traktora pritiska bager .

Istina ,bilo bi lakše i jednostavnije sa hid. stablizatorima ..ali to košta ;)

Covjece, za 18 000+pdv imam ponudjen traktorski kopac koji je 4 puta Jaci i masivniji (veci) od ovog priminog. Euro komande, hidraulicni stabilizatori. Istina kineski, al za iste pare mi ne bi palo na pamet uzeti ovo, kad ima bolje.

Gledam te prikljucke okolo, i nema nistapametno za kupiti, a pogotovo ne ovo primino cudo.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Bobo kaže:
Covjece, za 18 000+pdv imam ponudjen traktorski kopac koji je 4 puta Jaci i masivniji (veci) od ovog priminog. Euro komande, hidraulicni stabilizatori. Istina kineski, al za iste pare mi ne bi palo na pamet uzeti ovo, kad ima bolje.

Gledam te prikljucke okolo, i nema nistapametno za kupiti, a pogotovo ne ovo primino cudo.
Svaka roba ima svojega kupca i svoju cijenu .
 

mando

Član
Tu od
17 Stu 2009
Poruka
194
puknuti kaže:
Bobo kaže:
Covjece, za 18 000+pdv imam ponudjen traktorski kopac koji je 4 puta Jaci i masivniji (veci) od ovog priminog. Euro komande, hidraulicni stabilizatori. Istina kineski, al za iste pare mi ne bi palo na pamet uzeti ovo, kad ima bolje.

Gledam te prikljucke okolo, i nema nistapametno za kupiti, a pogotovo ne ovo primino cudo.
Svaka roba ima svojega kupca i svoju cijenu .
možda je i puno ali nismo baš svi sirote. :lol:
Izgleda lipo(novo).mislim da bi mora imat dosta snage,kao konsteukcija i hidraulika.
 
G

GROF

Guest
lipi pozdrav forumašima!

...dragi i nadasve vridni poljoprivredniče i forumašu BOBO! ovaj rovokopač tvornice prima iz Bjelovara košta oko;
=20.000,00 kn.- sa porezom!., i kako ga ti prozva i krsti!; ČUDOM!!!., to i takovo čudo napraviše Hrvatine iz Hrvatske tvornice traktora!., nije ni čudo da gvoždjuriju-željezariju nazivamo čudom., pa i mi HRVATI smo ČUDO!!!

...ovaj rovokopač naručen je po želji, htjenju, potrebama, prijedlozima, sugestijama, ... moga prijatelja vridnoga i maloga vinara iz Samobora.Taj i takov rovokopač od velike mu je koristi u njegovome vinogradu. U neki 20 godin njegovog bavljenja vinogradom koga je nasljedio od svoje obitelji., a ujedno se bavi uslužnim radom po susjednim vinogradima., tako da je polomijo, pokidal, potrzal, razjebal već tri rovokopača slične konstrukcije, samo puno, puno skuplji., čak neki i trostruko skuplji!., a ovoga priminog naručil je već drugoga zajedno sa još jednim traktorom., sa njim je zadovoljan., a ujedno pomaže naše gospodarstvo i naše mlade inžinjere, metalsku industriju!., a ti BOBO kupi cineza., jako su jeftini i dobri., ma moradu i cinezi živit!!!

Bog!., narode moj!., čitamo se...
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290








poslikano kod prijatelja grofa u jezerani za moga posjeta.
, evo., tek sada nakon dugo, dugo vremena došao red da pokeljimo slikice traktorića!!!



 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Zbalija,
koji je traktor na ovim zadnjim slikama? Vidim da nije zglobni. Jel to onaj kaj se prijašnjim postovima spominju veliki zadnji kotači? tt840 SA? Ako imaš li tehničke karakteristike i cijenu prosim te stavi da vidimo.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
iwanho kaže:
Zbalija,
koji je traktor na ovim zadnjim slikama? Vidim da nije zglobni. Jel to onaj kaj se prijašnjim postovima spominju veliki zadnji kotači? tt840 SA? Ako imaš li tehničke karakteristike i cijenu prosim te stavi da vidimo.

iwanho Pozdrav!

Na slikam imaš najviše model Prima TT 840 SA, ta oznaka zi označava sljedeće=
zglobna konstrukcija šasije, hidrauličan upravljač, trocilindrična lambordini motor snage 40 ks,
te zadnji kotači promjera 20" i prednji promjera 16".

Traktor sa fiksnom konstrukcijom ima ti sljedeću oznaku TT8** SP, tj.
da se zakreću prednji kotači, a ne da se lomi u sredini.
Nažalost cijenu ne bi znao ali to se najlakše provjeri.....
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Još nekoliko slika

prima-tt-foto_10744305_17376423_17506647.jpg


prima-tt-foto_10744305_17376423_17506646.jpg


Jel ima ovih još za kupit?

prima-tt-foto_10744305_17376423_17506640.jpg
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Evo našao sam u temi "Tomo Vinkovič", ali spada tu te sam prekopirao post :D

jd4755 kaže:
Evo za ljubitelje Tome Vinkovića par sličica. Ovo je Prima 35ks nasljednik tv. Ima motor 3 cilindra vodeno hlađenje 35 ks nije zglobni ,nije onoliko bučan, kabina mu je ružna do bola ali ne pada kiša za vrat. Čovjek je zadovoljan s traktorom,
ima frezu, plug, malčer i prskalicu i s njime obrađuje 2 ha voćnjaka(amaterski).

Slika083.jpg


Slika086.jpg


Slika087.jpg


Slika088.jpg
 
G

GROF

Guest
firemanpeter kaže:
Još nekoliko slika

Jel ima ovih još za kupit?

17506640.jpg

POŠTOVANJE! lipi pozdrav dragome prijatelju! firemanpeter-u!!!

...DA!., ti i takovi mali traktora ima za kupit., proizvode se dan - danas., ali naravno nema serijske proizvodnje već ide po narudžbi ko i većina proizvodnog programa!., ma čovik nemore ni verovat ča sve narod u glavi smisli, ima novčića i gre drito u tvornicu naručit!., meštri od zanata uvatidu se gvoždjurije i eto ti proizvoda za nepoverovat!
Bog!., čitamo se...
 

Najnoviji postovi

Na vrh