• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Ovde bi mogli pričati o tim traktorima, staviti koju sliku tih traktora i njihovih detajla.
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
o njima se piše pod temom "TOMO VINKOVIĆ",možemo i ovde ali neznam oće li se bobo ljutit jer imamo temu za to :?: :?: ;)
 
A

Alen

Guest
Glupo je imati toliko tema jer su uostalom nastali svi iz jednog i imaju neznatne razlike....
Onda bi trebalo biti: TV (tomo vinković) TT (tvornica traktora-bila prije nastanka prime isto kao TV samo zelene boje) PRIMA I HITTNER....
Glupo jer su to skoro isti traktori.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
E čujte kako sam ja mislio, i zašto sam utvorio ovu temu.

Tomo Vinkovič traktori postoje i zbog toga postoji i tema na forumu.
Hittner traktori postoje i zbog toga postoji i tema na forumu.
Prima traktori postoje ali nemamo još teme na forumu (do sada), pa sam ju zato otvorio.

Ne razumem zašto Prima ne zaslužuje svoje teme, a Hittner jo več ima :?: :?: Jeste istina da oba dva radita na osnovi Tomo Vinkoviča, ali to su tri različite firme. Traktori Prime i Hittnera če se početi još više razlikovat od starog TVja a isto tako i međusobno!

Ako treba zaključat ovu temu, onda treba isto napravit i za ostale na primer:
Sve što se radi po licenci FIAT treba zaključat i staviti u temu FIAT.

Ja mislim, da samo spamamo temu i da treba početi što sam ja započeo. Zbog toga pozivam Grofa da stavi slike svog traktora i tako počne uvaj forum.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Na sliki je zglobni traktor tt 830 S

prima-tt-foto_10744305_17376423_17500459.jpg


Traktori i priključci iz tvornice Prima

prima-tt-foto_10744305_17376423_17500458.jpg
 
G

GROF

Guest
...POZDRAV U SUSJEDNU SLOVENIJU DRAGOM I VRIDNOM ČLANU POLJOPRIVREDNOG FORUMA!; firemanpeter!!!


SVAKAKO PODRŽAVAM TVOJ PREDLOG DA SE RAZVRSTADU TA DVA ISTA., A RAZLIČITA MALA TRAKTORA OD; ...
"tomo vinković".,; "Prima"., "Hittner"., i naravno da se otvori i podrži ova tema., ko ča imamo temu i o Slovenskom traktoru; "AGT" - Kranj., a slika i prilika, kopija traktora "tome".- Svakako bi ljudima, poljoprivrednicima lajicima., puno pomoglo oko odabira stroja., sve isto, ali različito...


...ZATO VAS SVE SKUPA MOLIM, KI DOBRO BARATATE SA KOMPIJUTERIMA DA SVE TRAKTORE IZ TEME; "TOME VINKOVIĆA" PREBACITE POD OVU TEMU; TT TRAKTORA., NARAVNO, PODRAZUMJEVA SE DA ONE SLIKICE NE BRIŠETE IZ GLAVNE TEME., INFORMACIJA NIKADA DOSTA., ...NEKA ONE SLIKICE OSTANEDU TAMO., SAMO BI TREBALO PREBACIT POD OVU NOVU TEMU SVE TRAKTORE; "TT"., I "PRIMA - TT",...!

...MOLIM I OVIM PUTEM ADMINISTRATORE, MODERNATORE, GAZDE,... DA SE NE LJUTIDU, DA NE ODMAHUJEDU RUKAMI., NEGO DA SVAKAKO MALO POMOŽEDU., !!! BOG BLAGOSLOVIJO HRVATSKU!, ZEMLJU!, CELI SVIT!, SVE DOBRE LJUDE U NJEMU., I NARAVNO, ZLOČESTE LJUDE KI ĆE SE POPRAVIT, VIŠE NEĆEDU BIT ZLOČESTI!!!...
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289
Evo malo osvježenja i u ovoj temi :D :

















poslikano kod prijatelja grofa u jezerani za moga posjeta.
, evo., tek sada nakon dugo, dugo vremena došao red da pokeljimo slikice traktorića!!!
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289














....poslikano kod prijatelja grofa u jezerani za moga posjeta.
, evo., tek sada nakon dugo, dugo vremena došao red da pokeljimo slikice traktorića!!!....
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
Eeeee vidi se ko je vredan,,,nema da ga iznenadi sneg... :D
GROF-ov TT spreman za čišćenje snega, ralica namontirana!!! :D
Sad će i BaTeK i Peter u akciju,,,i osmeh na licu kad padne sneg :D :D :D počinje vaše vreme za akciju!
Pozdrav Joe! :mrgreen:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289















....poslikano kod prijatelja grofa u jezerani za moga posjeta.
, evo., tek sada nakon dugo, dugo vremena došao red da pokeljimo slikice traktorića!!!....

P.S.

GROF-e zahvaljujem na srdačnoj dobrodošlici,
i na svemu što to si mi pokazao i sl...;
te očekujem tvoj uzvratni posjet u moj kraj prekrasno
HRVATSKO ZAGORJE
 

BaTeK

Član
Tu od
20 Pro 2008
Poruka
302
joekiki kaže:
Pozdrav svima!
Eeeee vidi se ko je vredan,,,nema da ga iznenadi sneg... :D
GROF-ov TT spreman za čišćenje snega, ralica namontirana!!! :D
Sad će i BaTeK i Peter u akciju,,,i osmeh na licu kad padne sneg :D :D :D počinje vaše vreme za akciju!
Pozdrav Joe! :mrgreen:

Joe joe..........

Včeri so nekaj obljubljali dabo sneg zapadel sam iz teg ani bilo nič.... Upam da bo božiček kej prinesel....
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Meni se sviđa zelena boja , sve kaj je zeleno dozrije prije ili kasnije .
 
G

GROF

Guest












; demonstracija traktora; PRIMA
tt-830-sp iz 2004.godine!., u samoborskim vinogradima kod GROFOVOG prijatelja Robija iz Samobora!!!.,
 
G

GROF

Guest










; demonstracija traktora; PRIMA
tt-830-sp iz 2004.godine!., u samoborskim vinogradima kod GROFOVOG prijatelja Robija iz Samobora!!!.,
 
G

GROF

Guest
lipi pozdrav forumašima - forumašicama! najboljega poljoprivrednoga-foruma!!!

...narode moj!., pokeljil je naš, dragi, nadasve vridan forumaš; zbalija! nekoliko slikica moje "pile"!., ŽELJAC! fala ti na trudu i muki., a da., svakako, napravićemo jedan forumaški izlet i u tvoj predivan ZAGORSKI kraj!!!., na kaplicu dve!
...ispričavam se svakojakom puču ki ovo bude gljedal., mislim na slikice /...e jezem ti tehniku 21. stoljeća!/., ma fotić neki škakljav!!!., napravićemo bolje slikice drugi put!., toliko samo da vidite nekakove sitnice, izboljšanja, bla,bla,bla,... ko i kod plugov., primjera radi., razlika u veličini /mislim na pluge, nemojte se smijat!, znam ča ste sada pomislili,.../, batuje-dvobrazdni 8 coli i prima-dvobrazdni 10 coli!,... biće slikic još sa mojim igrarijami!.-

...zvonis01!., drago mi je da ti se moj traktorić svidja!., a vaj lipi grb!., ma dala mi neka .udala da začepim škulju!.,
/...a ča i ti nešto znaš???!/.-

...batek!., ma sniga će bit!., ako ne ve, onda sigurno iduće godine!., a svakako bi bilo predivno da za BOŽIĆ i BOŽIĆNE BLAGDANE bude puno, puno sniga!.-

...puknuti!., zeleno, zeleno,..., ma dosta je bilo studeno!., mora jedamput bit i zeleno!!!

...mando!., ma dela traktorić ko pravi., istina i BOG! puno, puno manje negoli njegovi predhodnici., traktorić ima pet godin i 500 sati dela-rada!.-

...joekiki!., točno!., daleki prijatelju!!!., traktorić sa ralicom spreman za čišćenja sniga., samo sniga ni za lik., a o vridnoći bi mogli divanit, divanit!... BOG!., čitamo se...
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289
GROF kaže:
lipi pozdrav forumašima - forumašicama! najboljega poljoprivrednoga-foruma!!!

...narode moj!., pokeljil je naš, dragi, nadasve vridan forumaš; zbalija! nekoliko slikica moje "pile"!., ŽELJAC! fala ti na trudu i muki., a da., svakako, napravićemo jedan forumaški izlet i u tvoj predivan ZAGORSKI kraj!!!., na kaplicu dve!
... BOG!., čitamo se...


GROF-e nemaš na čemu zahvaljivati!
najmanji problem je bilo staviti slikice na forum....
...a što se tiče forumaškog izleta u moje predivno Zagorje nije da si samo ti pozvan,
nego to i važi sa sve ostale forumaše moja kuća ima dobrodošlicu kako za tebe, tako i za
ostale članove ovog poljoprivrednog foruma....
....što se tiče kapljice - dvije nadam se da je bila dobra ona kapljica
koju sam ti donio kad sam bio u posjeti kod tebe...
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
joekiki kaže:
Pozdrav svima!
Eeeee vidi se ko je vredan,,,nema da ga iznenadi sneg... :D
GROF-ov TT spreman za čišćenje snega, ralica namontirana!!! :D
Sad će i BaTeK i Peter u akciju,,,i osmeh na licu kad padne sneg :D :D :D počinje vaše vreme za akciju!
Pozdrav Joe! :mrgreen:


Batek mi jednom prilikom rekao da je več pripremijo svoje oružje za borbu protiv snega. Kaže da je ralica več prikačena i tako TV čeka spreman u garaži. :D A vidim da je i Grof pripremljen.
Ja još nisam prikačijo ali brzo se to napravi ako zatreba.
 
Na vrh