• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

prnjavor3

prnjavor3

Član
Tu od
27 Sij 2012
Poruka
73
pozdrav svim članovima.Zovem se Dalibor Habijanec iz Prnjavora RS,bavim se poljoprivredom i spreman sam razmijeniti svoja iskustva sa svima a tako i ispraviti greške u radu
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša..........:partyman::partyman:

Jel još u prnjavoru na carini radi (teta rada),,ako da pozdrav iz pule..4godine vozija za (firmu DOBRA GODINA)...dir,,zvan KOŽICA......:partyman::partyman:

Dali ima još dijelova s ljeve strane proč u LAKTAŠIMA,,,kad skreneš prema prnjavoru,,bio je i građevinski materijal,,ako me pamčenje služi........:scratch
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,909
Ljep pozdrav i dobrodoša..........:partyman::partyman:

Jel još u prnjavoru na carini radi (teta rada),,ako da pozdrav iz pule..4godine vozija za (firmu DOBRA GODINA)...dir,,zvan KOŽICA......:partyman::partyman:

Dali ima još dijelova s ljeve strane proč u LAKTAŠIMA,,,kad skreneš prema prnjavoru,,bio je i građevinski materijal,,ako me pamčenje služi........:scratch


Sta te zanima, ja sam ti cesto u BL, i prolazim kad putujem.
 
B

BAGERISTA

Guest
Tako pitam,,,,,jer znam kad sam prolazio da sam par puta stao,,pa reko da vidim dali je još to tamo...........
A gore sam bio više nego doma.....:drinkers:
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,909
Onda si se sigurno u Lakatasima pocastio mladom prasetinom i jelen pivom.
 
B

BAGERISTA

Guest
Jesam i to više puta,,,,,,a znalo se i nikšičko,,,potegnut..:drinkers::drinkers:
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,239
Pozdrav zemljak i dobro dosao :partyman::partyman::partyman:
S cim se bavis od poljoprivrede?
 

Najnoviji postovi

Na vrh