• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

problem IMT 533

jast

Novi član
Tu od
9 Tra 2020
Poruka
2
ok, hvala...
kako je to kod mene u brodu, prilično je nezgodno za uvući kliješta zbog nosača motora, bla bla... ali u svakom slučajuću pokušati, bitno mi je da nema neki osigurač da ne zaj...m stvar...
hvala ti puno...

Posljednje uređivanje od moderatora:

Stankepro

Član
Tu od
7 Lis 2018
Poruka
38
Pozzz moze jedno pitanje Dali neko zna kako se spaja alternator sa vanjskim reglerom,treba li kontrolna zarulja i ako treba kako se spaja.Radi se o alternatoru i regleru sa 3 spoja

plus

Aktivni član
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
540
Sa zakašnjenjem od tjedan dana jer prije nisam vidio pitanje:
- Ja mislim da znam kako se spaja alternator, a i meni je svejedno da li ima vanjski ili unutarni regulator napona.
- Da, kontrolna žaruljica treba za početnu pobudu i kontrolu punjenja. Spaja se između 15/54 i pobude alternatora.
- "Alternator i regler sa 3 spoja", to ti je "savršen skup podataka i informacija sugovorniku", uz pitanje.

Najnoviji postovi

Na vrh