• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem s gorivom :)

HellLord22

Novi član
Tu od
13 Stu 2012
Poruka
29
evo ovako... evo ovako imam Zetor 5211 i išao sam orat i krepao mi je u brazdi... pukla mi je ona matica šta drži dovod goriva u filter.. i to sam zamjenio i više nikak nisam mogao dobit gorivo iz rezervara.... i promjenio crijeva i kupio novu ac pumpu tj dvije nove i ni s jednom nemogu dič gorivo... zbog čega zašto molio bi da mi napišete što bi mogo bit još kvar..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Jesi probal zalijati novu ili staru AC pumpu (uljem ili goriviom) ili nadojiti malo ustima ili kakvim vakum uređajem?
 

HellLord22

Novi član
Tu od
13 Stu 2012
Poruka
29
Jesi probal zalijati novu ili staru AC pumpu (uljem ili goriviom) ili nadojiti malo ustima ili kakvim vakum uređajem?
hmmm nisam to probao... probat ču sutra...hmm evo sad sam probao malo prije traktor s prirodnim padom znači karnister i crijevo i na pumpu i traktor upali bez greške i radi.. znači jedino moje razmišljanje da je kvar negde od ac pumpe do rezervara... ali crijevo ne vjerujem jel je crijevo novo jedino ako nije u rezervaru se nekaj potrgalo.. možda ona cijevčica je pukla negde ili nešto...
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
A filteri kad si mjenjal da pogledaš ili iz rezervara izlaz da nema smeča....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Puhni u rezervar ili probaj dovodno crijevo utaknuti u karnister.
Ako ni tak nejde onda je problem u pogonu AC pumpe.

A jel ide kad ručno pumpaš?
 

HellLord22

Novi član
Tu od
13 Stu 2012
Poruka
29
filter čist opran i to mi prvo palo na pamet isto.. hmm rezervarr isto pran jučer baš i propuhao sam i izlazi i povrat u rezervaru...
 

HellLord22

Novi član
Tu od
13 Stu 2012
Poruka
29
sa starom ac pumpom ide ali jako jako teško... i to ide dok dolaz u filter odšafrafi mda zrak ide van onda mi digne gorivo ali nekak jedva... i traktor upali i radi neko vrijeme i krepa.. ima zraka unutra ali tog zraka se nemogu nikak riješit....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Probaj onda dovod u karnister i dali ide ručno?
 

vikicab4

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
277
natoči u čašicu gorivo te ju prišrafi i onda pumpaj i tako češ dobiti gorivo naravno ako je sve drugo ispravno nemaš brige pozdrav:)
 

HellLord22

Novi član
Tu od
13 Stu 2012
Poruka
29
hmmm ali u čašici ima goriva i sad.... ali jednostavno kad i iz karnistera hoču napumpat goriva jako teško ga digne... i pločice sam grijo bakrene da bolje se stisnu da dihtaju ali neznam nisam pametan više... neznam više kaj da radim uopče :)
 

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
daj stavi sliku te matice šta ti je pukla i tu novu šta si stavio jer je najvjerojatnije tu problem kad je do tad dobro radio
 

HellLord22

Novi član
Tu od
13 Stu 2012
Poruka
29
hmmm evo sutra ču da nejdem sad to šarafit i slikat... sutra ču imat u obziru pa ču vidjet.. možda i je baš greška u tome da... to je stari skino iz filtera isto ali samo što je s kamiona... pa sad možda stvarno ima veze i zbog toga....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Tu bi trebal pumpati



photo sharing sites

A ovo je slika filtera pa ti označi koji vijak si polomio


Edit
Jao budale :madmana:
Stavio sliku filtera ulja :lol::lol:
Bum promjenil oa stavim pravu
 

HellLord22

Novi član
Tu od
13 Stu 2012
Poruka
29
da da tu i pumpam.. aa vijak sam polomio onaj koji ide iz filtera u boš pumpu.. tj koji drži crijevo zašarafljeno dolje na filteru od boš pumpe.. kljuc 17 je inače :)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Taj šuplji vijak se vidi na slici na filteru ili je to onaj iza, koji je na boš pumpe?
 

HellLord22

Novi član
Tu od
13 Stu 2012
Poruka
29
p2511111425.jpg


hmm evo koji šaraf.... ja imam takav filter samo s jednim uloškom a ne s dva :) jedva sam i tu sliku našo :D
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
hmm evo koji šaraf.... ja imam takav filter samo s jednim uloškom a ne s dva :) jedva sam i tu sliku našo :D
Ok, a kaj se događa kad taj šaraf otpustiš? Jel onda pumpa more probiti, tj jel se lakše pumpa? Da ti nije kakav komadiš ostal u oku i zatvoril protok ili ušel u crijevo :scratch
 

Najnoviji postovi

Na vrh