• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem s hidraulikom Štore 404

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,334
Ne bih rekao, spojil sam tako od prvog dana kad sam ga kupio i oba funkcioniraju savršeno. S tim da je meni smetao gornji priključak i složio sam vijak koji stegne crijevo i brtvi unutra u dosjedu.
 

Prilozi

  • IMG_20210218_210737.jpg
    IMG_20210218_210737.jpg
    40.2 KB · Pregleda: 30

Zhaba

Član
Tu od
9 Stu 2014
Poruka
142
Taj nastavak je potreban ukoliko se spajaju dva izvoda. Na universalu imam spojen lajtung na donji priključak, a gornji je zatvoren s tim nastavkom i čepom i sve radi normalno. Danas ću još isprobati sve moguće kombinacije.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,550
Vanjsku ili unutarnju? Opiši problem.
Za početak očisti filter.
 

Zhaba

Član
Tu od
9 Stu 2014
Poruka
142
Filter i ulje su novi, hidraulika normalno diže ruke, ali u kojem god položaju ruke ostale, kad ih pritisnem rukama prema dolje, imam osjećaj kao da "fedriraju" odnosno imaju malo hoda prema dolje i onda se vrate na položaj kad ih pustim. Pretpostavio sam da je negdje u sistem došao zrak kod promjene ulja i filtera.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,550
Normalno s praznim polugama. Kad budeš nekaj vozil na hidrauliki, problem se bu sam riješil.
 

Zhaba

Član
Tu od
9 Stu 2014
Poruka
142
Danas sam opet malo čačkao po kiper ventilu, ali i dalje ništa od donjeg izvoda. Ulje ide iza na crijevo kad na ruke "otvorim" brzu spojku, ali izgleda da nema dovoljno pritiska. Također kad potegnem ručicu kiper ventila do kraja gore, ne čuje se da pumpa "tuli" kao u slučaju kad ju gurnem skroz dolje (na gornjem izvodu je čep). Moguće da sam zaboravil staviti neku gumicu ili podlošku?
 

Najnoviji postovi

Na vrh