• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

problem sa dihungom

lamborghini

Član
Tu od
24 Sij 2012
Poruka
66
pozdrav svima,ovako imam jedan problem sa motorom lamborghinija vazdusno hladzen,

otvorio sam ga posto mi je pustao ulje i kompresiju na ovom klipu,e sad nemogu naci ovu bakarnu sajmu koja ide kao dihtung na cilindru ispod glave,ima li neki nacin da se sta sredi sa starim dihtungom neki selikon ili nesto slicno?pozdrav.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Ako imaš tu staru cijelu, možeš ju za silu, dok ne nabaviš drugu, zagrijati i popustiti
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
je*eš matice. Kolko su debeli vijci i kolko ih ima?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Čuj, to se 99% steže u stupnjevima, ali mislim da ako potegneš na 10-tak KG nebuš preveč pogrešil.
Probaj malo proguglati, možda kaj najdeš.
 

lamborghini

Član
Tu od
24 Sij 2012
Poruka
66
Čuj, to se 99% steže u stupnjevima, ali mislim da ako potegneš na 10-tak KG nebuš preveč pogrešil.
Probaj malo proguglati, možda kaj najdeš.

i ja sam tak mislil ali tu mi kazu majstori slobodno stezi na 12,pa me strah da nebi koji se iscupao.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
20 cm :rolleyess:
Matice, a ne šarafi?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Onda mislim da mu ni 12 nebu previše.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Idu bez problema na 12 kila,al ne odjednom vec postepeno.
Pravilno se ti vijci stezu uglovnim kljucem.

Dihtung pase ako se dobro sjecam od tome vinkovica jednoklipca.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Dihtunzi brtve,semerinzi

naime tražeći ove dihtunge naišao sam na problem.nema ih nigdje.vidio sam da u Inđiji ima neka firma koja pravi po nacrtu li mustri ali to mi traje predugo jer nemam načina kako to dopremiti do Bihaća.

Jel ima takva firma u Hrvatskoj?

evo šta mi treba,a to je od razdjelnika na prskalici.na klipovima su po dvije ovakve gumice:

vanjski 27



unutarnju 20mm



deblljina 4mm



a to je od ovog ovdje.klip je unutra sa gumicama i tu mi pušta vodu:

 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
U mojoj neposrednoj blizini se prave gumice po mjeri , baš juče sam pravio sa pumpu onu za pranje
tako da i ove tvoje mogu da naprave bez problema pa da ti pošaljem poštom ako ti se isplati
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
U mojoj neposrednoj blizini se prave gumice po mjeri , baš juče sam pravio sa pumpu onu za pranje
tako da i ove tvoje mogu da naprave bez problema pa da ti pošaljem poštom ako ti se isplati

hajde molim te pitaj pošto su,treba mi 8 komada ali bolje 10 za svaki slučaj.javi hitno mi je
 
Na vrh