• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

problem zetor

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
evo mene već s problemom a samo ga kupio, danas sam tanjurao sa zetorom i malo ga naglije prešaltao iz rikverca u 4 brzinu i on više nije htjeo krenuti 4 i 5 brzinom jednostavno se davio motor sve zablokirano,onda sam krenuo trećom i tanjurao i on se sam od sebe popravio kasnije sve normalno, dali znate u čemu je problem
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Najvjerojatnije se malo izmješale brzine :scratch
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Skineš ili popustiš utvrđivače i odšaltaš.
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Zetor je specijalist za mješanje brzina . Tebi je ostao u 3. brzini i kak si ga šaltao u koju drugu tak je krepaval jer su različiti odnosi brzina , a kad si radio u trećoj išao je dok se od vibracije nije sve samo namjestilo .Mojem tastu je ostao 6211 istovremeno u dvije brzine ičim pustiš kvačilo krepa . Popraviš tak da skineš birač brzina namjestiš vilice i vratiš birač brzina . A kak do birača ovisi jel imaš kabinu i kakvu !?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Samo da ju nabrzaka nacrtam :rolfer:
One bočne obično netreba dirati, nego samo ona tri u sredini.
Ako ti nije jasno tražim drugu.



Uploaded with ImageShack.us
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
Samo da ju nabrzaka nacrtam :rolfer:
One bočne obično netreba dirati, nego samo ona tri u sredini.
Ako ti nije jasno tražim drugu.



Uploaded with ImageShack.us

hvala puno skužio sam samo kod mene lim ovo sve pokriva morat ću si izrezat vratašca neka, a jeli obavezno stavit i ovaj trupčić pod sjedalo
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Je, ako na njemu sjedi guza čiju sliku trenutno nemam, ali mi je pred očima non stop, ali bum ju prvom prilikom ovjekovječil.
 
Z

zetor4718

Guest
Zetor je specijalist za mješanje brzina . Tebi je ostao u 3. brzini i kak si ga šaltao u koju drugu tak je krepaval jer su različiti odnosi brzina , a kad si radio u trećoj išao je dok se od vibracije nije sve samo namjestilo .Mojem tastu je ostao 6211 istovremeno u dvije brzine ičim pustiš kvačilo krepa . Popraviš tak da skineš birač brzina namjestiš vilice i vratiš birač brzina . A kak do birača ovisi jel imaš kabinu i kakvu !?

IMT nije ništa bolji specijalist što se tiče brzina samo ga lakše odštekaš,a zaštekavanje je do vozača jer ja u životu nisam zaštekao niti Imt a ni Zetora zato što nešaltam nikad brzo ni na trzaj,izbacim iz brzine i ručicom napravim ljevo-desno i ubacim u brzinu,nema šanse da ušteka
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
....

dali bi vrijedilo promjeniti te utvrđivače, dali bi zbog njih mogao mješati brzine
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Ako ne iskače iz brzina, nije ih potrebno mijenjati.
 
M

Miško 007

Guest
IMT nije ništa bolji specijalist što se tiče brzina samo ga lakše odštekaš,a zaštekavanje je do vozača jer ja u životu nisam zaštekao niti Imt a ni Zetora zato što nešaltam nikad brzo ni na trzaj,izbacim iz brzine i ručicom napravim ljevo-desno i ubacim u brzinu,nema šanse da ušteka

Ma nije to do šofera to ti je tako mjesaju iako ne bi smjeli...
Vjerojatno nešto nije inžinjerski smišljeno ...
Malo pažnje više i voziti će...
 
Na vrh