• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodaja trupaca

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,351
.? Zakaj bi svi to prodali? U čemu je štos? Ne kužim? Kaj bi prodaval ak sam ga za drva zrušil? Da kurim snjim. Znači drugi bi se bogatili na nama? Sad je bil jedan pajdaš sa velikim šublerom kod mene kaje to malo premeril, i ponudil mi za kubik 260€
Pitao si zašo su ti svi to rekli za prodaju.
Ti odlučuješ i to je to. Pravi domaćin i gazda sigurnoi bio promišljeno sagledao situaciju.
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Video od ove godine.
Taj momak je tu jako popularan, pogotovo među klincima, inače se bavi navigacijama, a puno snima promo video materiale. Ima na sajmu štand sa majicama, kapama itd. i tamo su uvijek redovi roditelja sa decom,kojima moraju kupit bar nešto.

 

Najnoviji postovi

Na vrh