• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem prodajem gume 12x20

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
prodajem gume pogodne za veče (kamionke)prikolice..gume su u dosta dobrom stanju(imaju dobre ripne) 4 komada

Uploaded with ImageShack.us 2 kom.

Uploaded with ImageShack.us 2 kom.

Uploaded with ImageShack.us 2kom.

Uploaded with ImageShack.us za više informacija ili slika od pojedinih guma se obratite na PP ..cjena 400kn/kom a možemo se dogovorit i za nešto jeftinije ...gume su pod sušom( u podrumu na najlonu)
 
Posljednje uređivanje:

SteveO

Član
Tu od
16 Velj 2007
Poruka
244
Uh daleko. Jel imas Sava Comet M2 mozda 2 komada ? Ili Barum Road Front BF 13 ? Zezaju me na tehnickom jer nazad nemam iste na obje strane.

Dali imas nekog da dolazi na istok autocestom oko Vk-Os-Žu pa da poveze ako se dogovorimo nesta ? Dal bi uzeo moje mozda, pogledaj moj oglas pod potraznja ovdje na forumu.
 
Posljednje uređivanje:

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
hjoj nemam ti nikve gume takvog profila,kaj se nisi javil pred mjesec dana,ošle skoro nove 11x20 8 komada, i sam je ostala samo još jedna,jedino kaj ih imam tak po četri su ove sa prve slike12x20 ,a kaj se tiče prijevoza,ako budemo išli kaj gore za slavoniju onda se možemo dogovorit,jedino ak ti nije baš hitno...
 

Najnoviji postovi

Na vrh