• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Prodajem ovna

goran c-360

Član
Tu od
4 Velj 2013
Poruka
44
Ovan je star tri nepune godine križanac slovenske i bosanske pasmine,miran,cijepljen i pravi odabir za rasplod,ostao nakon prodaje ovaca,prodajem ili mijenjam za dva ženska janjeta ili mladu ovcu
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
ne želim kvarit raspoloženje, ali mi smo prodavali par mjeseci, pa ga na kraju uškopili. neće nitko, tražio sam i zamjenu, ali nema više ni ovaca ko prije. a ovan ko slika, istočnofrizijski, velik, jak, zdrav, veterinar se prvo angažiro da ga on negdje proda ili zamjeni, bilo mu ga žao škopit... ugl, moj savjet je bolje ga zaklati nego se zafrkavati.
 

Najnoviji postovi

Na vrh