• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2014. do 2017.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

CabXXm

Član
Tu od
24 Lip 2015
Poruka
130
Ne znam ti detalje jer su to računovodstvene politike i najbolje je pitat nekog računovođu...a šta se tiče (EAFRD) EU potpora - bitno je bit upisan u Upisnik i imat određeni standard output...kako si upisan nije toliko važno...
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
726
Kako ti je stigla odluka, email ili telefonski? Sa kojim datumom je predan zahtjev?
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
Došla obavjest meilom u 14 h , prijavio sam se 01.07. , papire odradio Hardi, imam 25 bodova
 

mihajlo

Član
Tu od
28 Sij 2014
Poruka
154
Ajde da se zavrsi s odlukama,naravno pozitivno,onda mozemo o zahtjevima za prvu ratu ,isplatama itd ...
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Neznam,ja sam zahtjev predao 10.06.2016 ...e sad cakanje,opet

šta se sada čeka ? , prošao si , odobrili su program , podneo si zahtjev za isplatu , novac je osiguran ... neznam stvarno šta se čeka sada :icon_sad:
 

mihajlo

Član
Tu od
28 Sij 2014
Poruka
154
E ,dobro pitanje,ali svi znamo kako to kod nas ide ... Nasao sam zemlju,sadnice,stupce...sve je spremno ,samo lova . Nadam se da ce brzo jer ako ne posadim na jesen,pusim godinu...
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dali je nekom isplaćena prva rata , imali kakvih novih informacija u vezi mjere 6.3. :icon_scratch:
 

zarumfo

Novi član
Tu od
2 Svi 2016
Poruka
26
Evo da vam javim, i meni je danas stigla odluka za 6.3.Pozitivna, imao sam 20 bodova a zahtjev sam predao 3.7,
 

cisnar

Član
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
82
Ima ko da je dobio odbijenicu ili pozitivnu odluku za Mjeru 6.1 za mlade,poceli su sa izdavanjem odluka no nigdje nema popis imena . . .
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh