• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Danas su izbacili odokativne rokove za raspisivanje novih natječaja, mjera 6 bi trebala krenuti 27. 10. Tako da bi rezultati starog natječaja trebali biti uskoro.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,211
Danas su izbacili odokativne rokove za raspisivanje novih natječaja, mjera 6 bi trebala krenuti 27. 10. Tako da bi rezultati starog natječaja trebali biti uskoro.
Gdje je to?
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Jel tko zna kako ce sad racunat vrijednost za 6.3 mjeru posto je ove godine unistilo urod
 

Goran555

Novi član
Tu od
9 Svi 2017
Poruka
16
Jeste culi ljudi danas u poljoprivrednoj kaze ministar do kraja godine ce biti za mjere 6
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
Jeste culi ljudi danas u poljoprivrednoj kaze ministar do kraja godine ce biti za mjere 6

U priprmi su novi pravilnici za mjeru 6....moraju prvo očistiiti prethodne natječaje mjere 6 i 4.
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,417
A što znače novi pravilnici? Jedino što mi pada na pamet je da će biti puno stroži pa će biti i manje prijava i puno odbačenih.
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Imam osjecaj da ce biti raspored broja bodova biti drugacije raspoređen i da nece biti toliko favorizirani nezaposleni te podrucja od posebne drzavne skrbi,,,
Jer uz njih gotovo je nemoguce doci do izrazaja na natjecaju,,,
Naravno da pisem o mjeri 6.3,,,,
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
A što znače novi pravilnici? Jedino što mi pada na pamet je da će biti puno stroži pa će biti i manje prijava i puno odbačenih.

..kada izađu vidjet ćemo...ovako su samo nagađanja. Brzo će to.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Jos nista na mailu nemam
A u toj odluci onda pise dal si prosao ili ne?
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
Jos nista na mailu nemam
A u toj odluci onda pise dal si prosao ili ne?[/QUOT

Vjeruj mi ni sam ne znam što znači ta odluka. Piše da je nakon formirane rang liste i završene administrativne kontrole zahtjev pozitivno ocijenjen. Ima obrazloženje što od bodova nisu priznali, koliko je priznato, koliki intenzitet potpore i iznosi i da zadovoljava uvjete za izdavanjej tog akta.
Pogledaj si na agronetu pod rr u izborniku potpore što ti piše za status zahtjeva. Meni je zadnja tri tjedna pisalo "u obradi"...ako piše "podnesen" onda ga ne diraju još.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Pogledat cu kad dodem doma s polja, a vec bi bilo vrijeme rok od 120 im istice...
 

Najnoviji postovi

Na vrh