• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

Inter

Član
Tu od
7 Stu 2018
Poruka
76
U kom smislu novosti?
Novih natječaja - nema zasad.
3. natječaj se obrađuje, idući krug potpisivanja ugovora je 8.7. u Zagrebu
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vlastel

Aktivni član
Tu od
30 Sij 2019
Poruka
514
na kojoj je poziciji obrada zahtjeva?
na kojem su mjestu bili oni koji potpisuju 08.07.?
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
614
Meni još uvijek piše zahtjev podnesen još od kad sam dobio mail da sam unutar kvote...
 

Pauk

Član
Tu od
19 Ožu 2019
Poruka
58
Imali itko informaciju hoćeli biti još proširenja alokacije za mjeru 6.3
 

Gox77

Novi član
Tu od
2 Tra 2019
Poruka
6
Jel se može gdje vidjet koji si na rang listi?
Meni piše na Agronetu da status još nije započet?!
 

Agram NZG

Novi član
Tu od
14 Velj 2019
Poruka
23
2655. bio na inicijalnoj. Pisalo do sad da je zahtjev zaprimljen. Sad stoji da je u obradi. Koliko im treba da obrade?

Jel se može gdje vidjet koji si na rang listi?
Meni piše na Agronetu da status još nije započet?!
Nije započeto??? Zovi tamo brate.
 

Gox77

Novi član
Tu od
2 Tra 2019
Poruka
6
Zvao sam već 2 puta tu agenciju što su mi radili papire. Kažu da imam 79 bodova i da će onda oni mene zvati kad dobiju od Ministarstva potvrdu jesam prošao ili ne. Sad jel me zavlače ne znam..
 

Poras

Član
Tu od
21 Svi 2019
Poruka
31
Nešto tu meni ne štima. Trebalo bi ti do sada pisati "podnesen" ili "u obradi" kao što je i prikazano na slici. Jesi li dobio mail od APPRRR-a o poziciji na inicijalnoj rang listi. Trebao si dobiti mail na adresu koja je navedena u AGRONET-u u kartici osnovni podaci


21039
 

Gox77

Novi član
Tu od
2 Tra 2019
Poruka
6
Evo sad sam išao gledati na Agronet i piše da je u obradi, a jučer nije pisalo... je li imam još kakve nade da bi mogao dobit?
 

CabXXm

Član
Tu od
24 Lip 2015
Poruka
130
Budući je novi natječaj za nepoljoprivredne djelatnosti najavljen "uskoro" - ima li neko od forumaša dodatni info kada bi to moglo bit i koji će se natječaj objavit?
 

Agram NZG

Novi član
Tu od
14 Velj 2019
Poruka
23
Koliko traju te obrade?
I imali netko ovdje da mu je na ovom natječaju odbijen zahtjev za 6.3.1?
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
614
Jučer sam dobio odgovor od APPRRR da se zahtjevi obrađuju po redoslijedu na inicijalnoj rang listi, a moj zahtjev je na listi 2965. mjestu te još nije ušao u obradu.
 

Agram NZG

Novi član
Tu od
14 Velj 2019
Poruka
23
Tako je, a s obzirom da sam ja u obradi, a bio 2566. na inicijalnoj, uskoro ćeš i ti. 😀
 
Na vrh