• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

jugop

Član
Tu od
29 Stu 2012
Poruka
68
Jel tko odbijen ili ima kakva promjena statusa ? Meni još piše "Podnesen"

Prethodni forumaš MINI je napisao da je odbijen, imao je 23 boda, zahtjev je predao
drugi dan od raspisivanja Natječaja.
 

manjo

Član
Tu od
18 Ruj 2012
Poruka
351
Da, evo mene upravo zvao moj konzultant i kaže da nisam prošao na mjeru 6.3, imam 23 boda, a navodno je doljnja granica bila 28 bodova.
A tko mi kriv kad živim tu gdje živim....
Čekam novi natječaj, navodno će se mijenjati pravilnik.
Sretno ostalim supatnicima koji su se natjecali za ostale mjere!

u koliko sati ti pise da si predao
 

Kaptol

Član
Tu od
26 Velj 2017
Poruka
63
Ja mislim da jos nitko nije dobio taj akt u agronetu biti ce svima vjerovatno sutra i u petak. A rang lista ce biti objavljenja nakon sto prode rok za zalbu, informacija da je granica 28 bodova je nesluzbena, ali vjerujem da je tocna.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,864
Ako ne prođemo sada,do 2020. valjda budemo.
Iako ima po meni dosta prostora za napredak jer netko sa nekog otoka ima odmah u startu bodova, da ti savršen poslovni plan ne znači ništa ako si iz ko ja npr iz Popovače.
Nadam se da će novim pravilnicima malo to ispeglati...
 

DadoPZ

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
114
Iskreno ni ne znam koliko bodova ali znam sa imam minimum tako da se i ne nadam baš.
 

krle8520

Član
Tu od
28 Pro 2016
Poruka
39
Jel znate kolko se čekalo nakon objave rezultata natječaja na isplatu prve rate? Te nakon isplačene prve rate kolko se čekalo na drugu? Jer problem je u tome ako bi kupovao traktor svi oni ili traže odmah svu lovu ili ti nabace lizing. A na 2 godine mi nabaci lik 2000€ kamata...
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
28 bodova je neslužbena točna informacija!

Ja mislim da jos nitko nije dobio taj akt u agronetu biti ce svima vjerovatno sutra i u petak. A rang lista ce biti objavljenja nakon sto prode rok za zalbu, informacija da je granica 28 bodova je nesluzbena, ali vjerujem da je tocna.
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
728
Jel znate kolko se čekalo nakon objave rezultata natječaja na isplatu prve rate? Te nakon isplačene prve rate kolko se čekalo na drugu? Jer problem je u tome ako bi kupovao traktor svi oni ili traže odmah svu lovu ili ti nabace lizing. A na 2 godine mi nabaci lik 2000€ kamata...
Prosle godine sam dobio odluku u 9 mjesecu, novac sjeo u 11mjesecu. Druga rata ide po prijavi zavrsetka ulaganja 60 dana.
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
Ako ne prođemo sada,do 2020. valjda budemo.
Iako ima po meni dosta prostora za napredak jer netko sa nekog otoka ima odmah u startu bodova, da ti savršen poslovni plan ne znači ništa ako si iz ko ja npr iz Popovače.
Nadam se da će novim pravilnicima malo to ispeglati...

Ispeglati će malo otoke i planine pa će i unutrašnjost imati priliku..
 

Kaptol

Član
Tu od
26 Velj 2017
Poruka
63
Danas dobio odluku, u prilogu je privremena rang lista doljnja granica 28 bodova.
 

new1234

Član
Tu od
22 Tra 2014
Poruka
72
Ovaj natjecaj nema smisla za nas i kontinentalnog dijela i nije pravedan pod hitno ga treba mjenjati.
 

krle8520

Član
Tu od
28 Pro 2016
Poruka
39
Ako će se ukinuti bodovi za brdsko planinska područja onda dolaze do izražaja članovi koji su nezaposleni jer tu dobivaju 15 ili 10 bodova. Jednostavno cijelo bodovanje treba korigirati. Imam pitanje za vas koji ste bili vezano za 5 bodova za poz.utjecaj na okoliš. Kada oni objave što na ovom natječaju u taj dio spada? Te što je bilo ove godine?
 

Najnoviji postovi

Na vrh