• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,918
vidjet ćemo novi pravilnik...ako opet bude isto,kupujem u Lici grunt pa nek budem na nuli ako prođem bude dobro :)
 

jugop

Član
Tu od
29 Stu 2012
Poruka
68
ja sam 2297. ;)

malo si isprid mene, mene je izgleda zaj..... savjetodavna služba prilikom
izračuna veličine OPG, pa su mi skinuli 10 bodova,ali nema veze idemo dalje.......
 

Goran555

Novi član
Tu od
9 Svi 2017
Poruka
16
Vidim za mjeru 6.3.1 da neki imaju preko 50 bodpva, pa koliko onda imaju u mjeri 6.1.1 u nekim podrucjima??
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
Ne moraš se s tim zamarati, za buduće natječaje idu novi pravilnici, kad ih vidimo onda ćemo znati gdje smo.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Goran555

Novi član
Tu od
9 Svi 2017
Poruka
16
Pa da znam al ja cekam za ovaj natjecaj rezultate za 6.1.1! Pa me zanima koliko se ima bodpva.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

DadoPZ

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
115
Malima ništa, velikima još više. Tako je bilo tako će i biti
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,656
...bez peglanja planina i otoka ništa..
Nebih se složio, ja sam 2157, s time da sam sam pounjavao zahtjev, bez konsultanata, i dobio 23 boda, da mi je samo jedan član nezaposlen dobio bih 33 boda, stoga ovo..planine i otoci.. nedrži vodu. Nezaposlenost je presudna s čime se i slažem.
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
Nebih se složio, ja sam 2157, s time da sam sam pounjavao zahtjev, bez konsultanata, i dobio 23 boda, da mi je samo jedan član nezaposlen dobio bih 33 boda, stoga ovo..planine i otoci.. nedrži vodu. Nezaposlenost je presudna s čime se i slažem.

Ma sve ok, al nezaposlenost kod tebe i na otoku 15 bodova razlike..od maksimalnih 55, nije baš zanemarivo...

Evo i ja prosla 31 bod

Čestitam
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

nenad.k

Novi član
Tu od
2 Stu 2010
Poruka
15
Priča ide ovako.., za manje od 30 ljudi sam ispod crte.., 25 bodova! Tješim se da je bolji osjećaj meni koji sam 30 - ti ispod crte nego onom koji je s 28 bodova 2. ili 3. ispod crte..! :p Ali suština je da nisam dobio još odluku u Agronetu??? Dali čekaju da nešto ekipe odustane ili ?? Kako ide procedura, dali još imam šanse?
 

Goran555

Novi član
Tu od
9 Svi 2017
Poruka
16
Pa da sad se zalis i onda posle zalbi naprave konacnu rang listu!!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Moja je pozicija 2472 i imam 23 boda.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 

Avam

Član
Tu od
28 Svi 2017
Poruka
107
Nisam ni ja jos dobila doma rjesenje. Da li znate koliko je mjesecno placanje poreza kad se prijedje ona donja granica?
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,656
Dali ste počeli dobivati odluke o privremenoj raspodjeli sredstava. ovako to izgleda ODLUKU O PRIVREMENOJ RASPODJELI SREDSTAVA
I
Ovom Odlukom Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju (u daljnjem tekstu: Agencija za plaćanja) privremeno raspodjeljuje sredstva potpore korisniku ..... za Podmjeru 6.3. »Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava« - provedba operacije 6.3.1. »Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava« u iznosu od 113.389,50 kn (slovima: stotrinaesttisućatristoosamdesetdevet kuna i pedeset lipa).
Malo mi srce zaigralo...ali ubrzo šipak...
Korisniku iz točke I ove Odluke Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom
razvoju (u daljnjem tekstu: Agencija za plaćanja) će izdati Odluku o odbijanju, ukoliko se nakon provedenog postupka sukladno članku 23. stavak 8. točka 2. Pravilnika utvrdi da se nalazi ispod praga raspoloživih sredstava na konačnoj Rang listi i da ne udovoljava uvjetima Pravilnika i Natječaja.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@bhorv tocno tak sam se i ja poveselio kad sam poceo citat kad ono nista vise srece sljedeci put!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh