• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

frchlopeer

Član
Tu od
18 Ožu 2019
Poruka
86
Pozdrav svima,
Vrlo vjerojatno već ima na temi odgovor na moje pitanje, ali neka osvježimo za nove upite...
U kom trenutku se može (nakon pozitivne odluke zahtjeva za mjeru 6.3.) krenuti u realizaciju poslovnog plana?
Da li nakon same obavijesti o prolasku na natječaju ili nakon potpisivanja ugovora?
Hvala!
 

frchlopeer

Član
Tu od
18 Ožu 2019
Poruka
86
Ok, to mi je jasno, ali...ukoliko dobijem rješenje da sam dobio potporu a računi su od prije rješenja?
 

car2607

Član
Tu od
14 Velj 2019
Poruka
40
Jel ima kakvih novih vijesti za 6.3.1 jesu stigli do magicne brojke 1000?? mislim na odobrene projekte?
 

timmy

Član
Tu od
11 Ožu 2019
Poruka
30
Jel ima tko da je predao zahtjev za isplatu prve rate 6.2.1. i da mu je u obradi?
Ima, zahtjevi poslani prva dva-tri dana. Ali u obradi su već danima. Interesantno, treba provjeriti potvrdu porezne i jedan račun, praktično pet minuta posla, čemu čekanje danima? Ali toliko su nam se spustili kriteriji da je to postalo normalno.

Jel ima kakvih novih vijesti za 6.3.1 jesu stigli do magicne brojke 1000?? mislim na odobrene projekte?

Što se tiče "odobrenih projekata" tj. pozitivne odluke o administrativnoj kontroli; tu su negdje oko 600-tog mjesta. U obradi su na oko 700-tom mjestu.
 

intronic2

Aktivni član
Tu od
29 Lip 2018
Poruka
125
A šalju li odluke nakon obrade ili čekaju da obrade sve? 91 sam na listi pa sam nestrpljiv
 

Pauk

Član
Tu od
19 Ožu 2019
Poruka
58
Dali itko zna imali škarta na administrativnoj kontroli pogotovo u ekološkoj proizvodnji ili puštaju sve redom
 

timmy

Član
Tu od
11 Ožu 2019
Poruka
30
A šalju li odluke nakon obrade ili čekaju da obrade sve? 91 sam na listi pa sam nestrpljiv
Odluke idu nakon obrade odmah, očekujte odluku svaki čas, znam neke s 91 bod koji su već dobili. ili ste redni broj 91 na listi? ako ste 91. listi čudno kako odluka nije još stigla.

Dali itko zna imali škarta na administrativnoj kontroli pogotovo u ekološkoj proizvodnji ili puštaju sve redom

"škarta" uvijek ima, nikad se nije ni puštalo sve redom. ako je suditi po prijašnjim natječajima oko 15% uvijek otpadne/odustane
 

Pauk

Član
Tu od
19 Ožu 2019
Poruka
58
Dali se OPG sa djelomičnom ekološkom proizvodnjom može prijavit na mjeru 6.3 kao ekološki npr. 1000 m ekološko , 2000 neekološko
 

intronic2

Aktivni član
Tu od
29 Lip 2018
Poruka
125
Sumnjam jer Blbilo kakva kupnja mehanizacije ili opremanja prostora bi se mogla koristiti i za jedno i za drugo, tko bi to mogao kontrolirati ?
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,208
Ja sam na listi 470 s 90 traženih bodova i prošli petak dobio pozitivan odgovor o administrativnoj kontroli
 

Pauk

Član
Tu od
19 Ožu 2019
Poruka
58
Kažu da je problem s eko proizvodnjom kojih navodno ima oko 1000, ovo poslje će ići puno brže preko arkoda
 

car2607

Član
Tu od
14 Velj 2019
Poruka
40
Neznam u cemu je tu problem, valda se zna ako netko u eko ili nije ,nemozes tu slagati.
I da ima 1000 eko projekata ostaje jos bar 2500 onih koji nisu u eko ,,,,
 

Najnoviji postovi

Na vrh