• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
Danas dobio odluku o rezultatu administrativne kontrole zahtjeva za potporu 6.3.1. Primjetim da je u poslovnom planu zamijenjena vrijednost stroja. Ovaj od 15000 je 75000 , a taj kod 75000 je 15000 kn. Jeli neko imao takav slučaj i može li se to još korigirati. Novi strojevi su u pitanju.
 

vlastel

Aktivni član
Tu od
30 Sij 2019
Poruka
514
Danas dobio odluku o rezultatu administrativne kontrole zahtjeva za potporu 6.3.1. Primjetim da je u poslovnom planu zamijenjena vrijednost stroja. Ovaj od 15000 je 75000 , a taj kod 75000 je 15000 kn. Jeli neko imao takav slučaj i može li se to još korigirati. Novi strojevi su u pitanju.
koliko bodova i koje mjesto?
postavio sam pitanje na agenciju po pitanju promjena aktivnosti iz plana, te sam dobio odgovor da se kod predaje zahtjeva za isplatu druge rate predaje zapis o provedenim aktivnostima, sa jasno izraženim razlozima promjene, te će se svaki zahtjev proučavati individualno.
 

Baldo

Član
Tu od
9 Svi 2019
Poruka
47
Danas dobio odluku o rezultatu administrativne kontrole zahtjeva za potporu 6.3.1. Primjetim da je u poslovnom planu zamijenjena vrijednost stroja. Ovaj od 15000 je 75000 , a taj kod 75000 je 15000 kn. Jeli neko imao takav slučaj i može li se to još korigirati. Novi strojevi su u pitanju.

Kod odluke imate 5 dana žalbeni rok. Žalba ne mora biti samo na bodove, može biti na bilo koji pogrešno napisan dio Odluke. Nadam se samo da se niste odrekli prava na žalbu prije nego ste uočili navedenu pogrešku.
 

intronic2

Aktivni član
Tu od
29 Lip 2018
Poruka
125
Koliko ste plačali za za izradu i predaju projekta? Čini mi se previše 8200kn za ispunjavanje obrazaca i doslovno dvije rečenice dodane.
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
Koliko ste plačali za za izradu i predaju projekta? Čini mi se previše 8200kn za ispunjavanje obrazaca i doslovno dvije rečenice dodane.

Za izradu projekta, da sam prošao morao bih platiti 3800 kn prilikom isplate prve rate.
Pošto nisam prošao ne snosim nikakve troškove.
 

Zacc

Novi član
Tu od
1 Ožu 2019
Poruka
21
Zacc bojim se ja imam 75 bodova 3500 i neki na inicijalnom listi. Ovde nitko nezna vise jel netko otpao od ovih obrađenih do sada pa tako nemam pojma imali nade za prolazak.
A da bar jave da znamo na cemu smo nek ovak cekaš i nista....realno ak nisi eko mi iz zagrebačke županije nismo mogli ni dobiti...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
2000 za izradu, 2000 za izvršenje projekta ako prođe projekt.

Susjed mi radio.
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
614
Ja sam na inicijalnoj listi 2965, tako da sam unutar rang liste... taj odgovor sam dobio 12.02. nedavno sam pitao u agenciji dal se zna šta o daljnem postupku međutim dobio sam odgovor da je zahtjev podnesen. Znam da se dugo čeka i da to sve ide sporo, kako vi rješavate? Isto samo čekate ili??
 

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
Dobio dogovor LAG-a u smislu da to za tu mjeru nije bitno i da se ne mora ispravljati a strojevi se mogu kupiti vrijednosti kako je i zamišljeno iako nije tako napisano.
 

agrobika

Novi član
Tu od
2 Tra 2019
Poruka
10
Mislim da nebi smjelo biti problema oko toga,a držite se minimalno onog iznosa kojeg ste naveli za kupnju traktora.
Najbolje pitajte konzultanta ili agenciju za plaćanja da nebi bilo nismo znali.
Hvala na odgovoru.
 

intronic2

Aktivni član
Tu od
29 Lip 2018
Poruka
125
Za ugovor potpisan 09.05 danas je učitan. Da li je netko dobio isplatu i kada se može očekivat. Napominjem da je od odluke do ugovora prošlo 2 i pol mjeseca a imam 98 bodova
 

Inter

Član
Tu od
7 Stu 2018
Poruka
76
6.3.1: Ugovor potpisan 25.3.2019 od APPRRR, vraćen u APPRRR poštom 18.4.2019, isplaćen novac 17.5.2019
 

Poras

Član
Tu od
21 Svi 2019
Poruka
31
U AGRONET-u vidim da mogu pokrenuti zahtjev za isplatu prve rate. Zar nisu najavili da će isplata prve rate ići automatski po potpisu Ugovora? Trebam li šta raditi ili moram tek kod isplate druge rate?
 

Baldo

Član
Tu od
9 Svi 2019
Poruka
47
U AGRONET-u vidim da mogu pokrenuti zahtjev za isplatu prve rate. Zar nisu najavili da će isplata prve rate ići automatski po potpisu Ugovora? Trebam li šta raditi ili moram tek kod isplate druge rate?

ide automatizmom, ne treba podnositi zahtjev za prvu ratu.
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Jedno pitanje koje sam već tu postavio ali nisam baš dobio neki zadovoljavajući odgovor. Mjera 6.2. gradi se kuća za odmor. Da li je moguće zahtjev za građevinsku dozvolu podnijeti kao fizička osoba, a tek kasnije kod traženja uporabne dozvole unijeti kuću u OPG.
Jedna od aktivnosti prijavljenih u EU projektu je "Glavni arhitektonski projekt". Po meni ne bi trebalo biti zapreka da se građevinska dobije na fizičku osobu (član OPG-a vlasnik zemljišta), a da se uporabna dozvola dobije za OPG... Ima netko još po mjeri 6.2 tko gradi da kaže kako je on to rješio...
Svašta mi ljudi govore ne znam šta da vjerujem..
 

Najnoviji postovi

Na vrh