• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

tapir

Član
Tu od
25 Stu 2019
Poruka
55
Podnio zahtjev za isplatu 2. rate (6.3.1.) krajem 9. mjeseca i još uvijek se nitko nije javio. Status u Agronet aplikaciji već 3 mjeseca stoji: "U OBRADI"

UPDATE
Primio danas odluku o isplati druge rate. Zbog COVID-19 odobrili isplatu bez prethodne kontrole. Kontrola će biti provedena naknadno, o čemu ću biti unaprijed obaviješten.
 

Chaky

Novi član
Tu od
24 Stu 2019
Poruka
8
Super ipak se kotačić polako okreće, ja sam neki dan dobio odgovor na moj upit o admin. kontroli za isplatu 2 rate da budem strpljiv jer imaju dosta otvorenih natječaja.
 

tale

Član
Tu od
13 Lip 2018
Poruka
57
Jel ima tko kojeg konzultanta za preporucit?
Isao bih na 6.2 i interesiraju me samo konzultanti koji rade na proviziju ako se dobije projekt.
 

srećka

Član
Tu od
24 Velj 2019
Poruka
78
Šalu na stranu,ipaķ konzultant odradi svoj dio posla u najboljoj namjeri.Jer ako projekat prođe više zaradi.Tako da i taj prvi dio posla treba platiti.
Lp.
 

Stevych

Novi član
Tu od
26 Svi 2020
Poruka
5
Pozdrav,jel ima tko kakvu iqnformaciju ua mjeru 6.3.1.koliko ih prolazi ikakva je situacija sa bodovima?
 

Aaron

Novi član
Tu od
29 Srp 2019
Poruka
18
LAG-ovi ne naplaćuju ništa. Meni je LAG Adrion radio prijavu na 6.3.1. I prezadovoljan sam njihovom uslugom.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,213
Jel ima tko kojeg konzultanta za preporucit?
Isao bih na 6.2 i interesiraju me samo konzultanti koji rade na proviziju ako se dobije projekt.
Trin Vinkovci meni su radili za 6.3.1 na ako prođe, i prošlo, a kad su vidjeli papire i bodove koje ostvarujem molili su me da im odmah platim jer kažu nema smisla da plaćaš više poslije, ja nisam vjerovao i platio sam im nakon potpisanog ugovora.
 

tale

Član
Tu od
13 Lip 2018
Poruka
57
Upitaj se zašto neki naplaćuju nula, a neki drugi x kuna... Najjeftinije nije uvijek i najpovoljnije.

Susjed je dva puta platio i nije na kraju prosao natjecaj.
Ozenili ga 10k, pa si ti misili.
Tak da nije neka spica platit i onda kaj bude bude.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,213
Nikom novac prije ugovora.I kod odvjetnika kad idem pitam hoće li raditi na proviziju, i odmah znam kakve su šanse.
 

frchlopeer

Član
Tu od
18 Ožu 2019
Poruka
86
Da li je netko imao problema u Agronetu sa podnošenjem izvješća o napretku? Naime, stoji mi pitanje 1.2.Podaci o korisniku ; status : U TIJEKU. Dok su ostali statusi pitanja : POTVRĐEN.I ne mogu podnijeti izvješće.
Anybody?
 

srećka

Član
Tu od
24 Velj 2019
Poruka
78
Ponovo pregledaj pitanja,možda nisi sve ispunio.Npr.tamo gdje su osnovni podaci mislim da je rubrika tel,fax i tamo gdje je fax treba staviti crticu ako ga nemas.Ja sam bila ostavila prazno i zato mi nije dozvoljavalo predati.Probaj.
 

frchlopeer

Član
Tu od
18 Ožu 2019
Poruka
86
Puno puno hvala!
Da, trebao sam ispuniti kontakt osobu i faks...Nisam uopće mislio da je to bitno...poslao sam danas, a trebao sam u petak...valjda će mi uvažiti :-/
 

Najnoviji postovi

Na vrh