• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

frchlopeer

Član
Tu od
18 Ožu 2019
Poruka
86
Jesam i u petak da imam problema, i danas..
Hvala još jednom!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Vi koji ste prijavili 6.2 na prošlom natječaju a nabavljali ste malčer za čišćenje puteva, zaraslih površina, njiva... koju ste dopunsku djelatnost upisivali:
3.1.2 – čišćenje, košnja i održavanje zelenila i zelenih površina
ili 3.7.1 rad s traktorima i drugim poljoprivrednim strojevima u obradi zemljišta prije i nakon sjetve/sadnje
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Zanima me zna li netko za ove table sa natpisima za EU fondove, je li negdje propisano od kakvog materijala mora biti ta tabla koja se stavlja na kuću? Znam za veličinu i sadržaj, ali zanima me materijal.
 

tapir

Član
Tu od
25 Stu 2019
Poruka
55
Čvrsti materijal (pleksiglas, metalna ploča, drvena ploča). Ja sam isprintao na A3 papir i obukao u samoljepivu foliju koju sam zalijepio na komad lakirane šperploče.
 

tapir

Član
Tu od
25 Stu 2019
Poruka
55
Na strojeve ide naljepnica, a na novopodignute nasade, kupljeno zemljište ili novi objekt ide ploča.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Bez obzira što si radio, treba ići na kući, a i na strojeve naljepnice.

Znači ipak mogu sam izraditi...
 

tapir

Član
Tu od
25 Stu 2019
Poruka
55
Da, ploča je obavezna bez obzira na vrstu ulaganja.
"Uradi sam" prolazi, bitno je da se radi o trajnom materijalu. Plastificirano (zavareno) u foliji ne prolazi.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
E to me zanimalo jer besplatno mogu plastificirati, samo kod kuce na nesto tvrdo zalijepim i amen.
 

slavonac123

Član
Tu od
2 Svi 2015
Poruka
33
Ja sam radio tablu u print studio Osijek.. imam sve pohvale za njih za 50 kn rade a3 a za 30 a4.. na nekakvom aluminiju naljepljeno ugl izgleda dobro.
 

ZeaMays

Novi član
Tu od
8 Pro 2017
Poruka
22
Pozdrav!
Ide li netko od vas možda na mjeru 6.2.1.? Koliko bodova imate?
Ja sam se prijavio sa svojim obrtom na pružanje usluga u poljoprivredi i imam 76 bodova.
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
250
Prije 2 mjeseca sam predao za zadnju ratu mjera 6.1.1.jel zna tko kad bi trebao očekivati isplatu
 

CabXXm

Član
Tu od
24 Lip 2015
Poruka
130
Pošto se očito svi natječaji pomiču, zna li netko hoće li se za 6.2. rok pomicati s 10.08. na neki dalji datum?
 

Najnoviji postovi

Na vrh