• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prsluk- poljoprivredni forum- ANKETA

Da li bi naručili Prsluk??


  • Ukupno glasača
    62
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Malirus kaže:
SLAFKO jel ima kaj od prsluka?
Mario je očito zakazao
Nije valjda da nema 20 ljudi koji bi prsluk za 80kn +poštarina
Ajmo ljudi ponovno..... nije mi fora kupit prsluk od kineza ocu da ima logo foruma, nekog sponzora pa nek selo prica :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:supz: :prayer: :supz: :prayer:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ja sam negdje vec napisao da hocu jedan, nemojte mi samo reci da nema. XXL javite kako da to rijesimo
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
naravno i ja bih jedan ali za mene XL,a kako sam krenuo uskoro bi mogao da bude i XXL :lol:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ovaj put ču se i ja pridružiti. naravno i ja ču uzet jedan samo da se zna SIGURNO
 
V

Vujo

Guest
"pa i tata bi sine" pošto onaj prvi nisam stigao da uzmem :oops: ja bi jedan XL
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Buduči da je velika zainteresiranost treba čemo opet pokrenut izradu prsluka. Tako da če trebat počekat malo jos.

Ako ima tko ideju za logo nek predlozi, stavi sliku...
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
netreba ideja neka bude iti kak je bio, vidio sam ga na jednom clanu u podravini i svidja mi se takav kakav je. Meni XXL
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Pozdrav , ja sam glasovao iz razloga sto zelim jedan prsluk medjuti dete mi prije svega reciti koja mjera je za muskarcinu od 182 cm i 90 kila a prsluk moze biti slican ili isti kao i zadnji koje ste radilia a jednako i motiv s natpisom !
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Radit će se drugi model. Ja želim isto novi prsluk. I neki drugi članovi bi htjeli jos jedan prsluk.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh