• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pšenica 2021./2022.

Antonio1996

Član
Tu od
19 Pro 2020
Poruka
93
Ljudi kakvo je prskanje pšenice najbolje napraviti,dali ici zemljišno sada ili ici preko lista husarom npr koje se najbolje pokazalo
 

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
604
Meni se najbolje pokazao tornado forte sad samo nebi trebalo bit minusa dva dana
 

Kaptol

Član
Tu od
26 Velj 2017
Poruka
63
I ja prskam s tornado forte i bude dobro, inace idem sredinom drugog mjeseca. Ove godine jos nisam,planiram sutra dva dana nece biti minus ali drugi dan je kisa, ne znam hoce to smetati?
 

Makojo

Novi član
Tu od
28 Lis 2021
Poruka
2
..znam da nije tema za ovu podgrupu foruma, ali dali znate tko popravlja getribu na sijačici amazone D8..
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,587
Momci cujem jucer na jednoj cabi od jednog direktora 😁u jednoj vecoj firmi da ako se nastavi ovako sa rusima dabi psenica mogla ic na 3.8-4 kn/kg.
 

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
631
Ta cijena bude realna samo ako krene nuklearni rat. Ili da inflacija do žetve ode 80%. Na jednom webinaru iz SAD-a se spominjala cijena soje od 30$ (sada je 17) iako je to malo vjerojatno.
 

Stjepan2000

Član
Tu od
3 Ruj 2020
Poruka
71
Pozdrav, zanima me jel smijem prskat psenicu s tornadom poslije busanja, pise preporucuje se do kraja busanja, imam par komada gdje mi je psenica vec izbusala i velika je dosta, a nisam mogao prskati zbog niskih temperatura, pa me zanima da joj ns bi smetalo?
 

Ivan00

Član
Tu od
29 Stu 2020
Poruka
86
Njoj smetat nece sigurno ali bi mogao bit problem sa djelovanjem herbicida s obzirom na nocne temperature.
 

Stjepan2000

Član
Tu od
3 Ruj 2020
Poruka
71
Znam da ne smijem prskat kad su nocne temperature niske ispod 5°C, ali tako moze jos potrajati, a psenica je veca pa bude presla fazu busanja, a tornadom se prska do kraja busanja pa me brine da joj ne bi smetalo...
 

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
604
Noćne nebi trebale biti ispod 0° nekih dan,dva a temperatura primjene ispod 5° znači dnevna dok špricaš nebi trebala biti ispod 5
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Ja sam prskao sa Tornadom po magli, po noći minusi bili, doduše dani su bili u plusu, nije bilo problema.
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
778
Jel ima ikakvog smisla ici u prihranu psenice po ovakvom suhom vremenu? Kise nema ni na vidiku, rose skoro uopce nema. Kos nas je vec velika susa, unzatvaranju brazde se dobro prasi.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,519
Sa krutim gnojivima mislim da nema nikakvog smisla. Ja sam prihranil 14.2. i drugi dan je pala kiša i još poslije nešt malo snijega. Sad bi trebalo drugu prihranu napraviti ali od toga ništ s obzirom da nema kiše na vidiku. Ovo je slikano u nedjelju, Os Kraljica, sijana 13.11. Još nije izbusala. Hladno je, suho… 4C00E5CD-C7A2-458F-851D-EEAFF81D22A8.jpeg
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
778
I ja mislim da nema nikakvog smisla sad po susi prhranjivati. A jel bi imalo ikakvog smisla flijarno ici?
 
Na vrh