• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pšenica 2021./2022.

PecKe

Član
Tu od
15 Stu 2021
Poruka
63
Pitanje, išao bi u zaštitu klasa s Prosarom a dodao bi odma i prihranu za proteine jel mi se isplati stavljat Novalon (20-20-20) ili mi je dovoljno stavit UREA - u? Stavit oboje ili dovoljno jedno??
Novalon sam koristio do sada s zastitama.
 

Ivan00

Član
Tu od
29 Stu 2020
Poruka
89
Pitanje, išao bi u zaštitu klasa s Prosarom a dodao bi odma i prihranu za proteine jel mi se isplati stavljat Novalon (20-20-20) ili mi je dovoljno stavit UREA - u? Stavit oboje ili dovoljno jedno??
Novalon sam koristio do sada s zastitama.
Ne znam kakvog bi efekta imala prihrana Novalonom s obzirom da ima i fosfora i kalija ali mislim da bi cisti dusik odradio bolji posao u dizanju proteina (urea,uan,multi n).
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,614
Jel ima kakvih naznaka oko cijena pšenice i ječma u žetvi?
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,840
Kaže na pariškoj burzi 410€, e sad kaj to znači našima, vidit ćemo
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,402
Aaa ooo koliko bude onda tek kod mene, jer tu kod mene već sad prodaju po tri 3 kune.
Ja imam još oko tone,ni sam nisam pametan što, dali prodati ili ne.
 

Antonio1996

Član
Tu od
19 Pro 2020
Poruka
99
Imam problem u Jara Zobi naime napala mi je zob Lema dali ima smisla špricati protiv leme sutra dok već prekosutra pada ju neke kiše u mom mjestu?
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,614
Meni je lema mjestimično napravila dar-mar. Par kilometara dalje ljudi imaju strašnih problema sa ušima. Klas se ne vidi od njih. A od fuzarioza ni f. Sve čisto.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,883
Jel ima više? To je otprije 7 dana!
 

Prilozi

  • 20220524_120122.jpg
    20220524_120122.jpg
    57.5 KB · Pregleda: 51
Posljednje uređivanje:

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,614
Nisam videl osobno. Gospođa dela u poljoprivrednoj apoteci pa veli da donose ljudi klasove koji su skroz pokriveni ušima. Neznam jel stvarno tak ili karikira… 😁
 

Najnoviji postovi

Na vrh