• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PŠENICA sjetva/žetva 2016-2021

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,655
Re: PŠENICA sjetva/žetva 2015.-2016.

Moje isprike ako nekog vrijđam svojim postovima.
Puno farmera stavlja slike svojih usjeva sa komercijalnim nazivom usjeva i tu nitko ne prigovra ali kad su u pitanju moji postovi tad je to problem.
Nastojim svojim znanjem i iskustvom pomoći ljudima na ovom forumu no ako se to smatra reklamiranjem firme za koju radim neka me moderatori slobodno blokiraju.
Kolega Zvonimire ti nikog nevrijeđaš, i hvala ti na savjetima, ali brate mili shvati da smo mi ostali svojim novcem kupili određeno sjeme i stoga s punim pravom postavimo sliku svog usjeva s nazivom sorte, a ti u avataru napraviš sliku KWS, javno objaviš da radiš za njih i onda objavljuješ slike i hvališ jedino KWS.
Ja osobno sam tvrdoglav i neću baš one reklame koje se stalno vrte npr. (Adengo) ostajem pri svome dok se ne pokaže suprotno, a to je da slušam iskustvo ljudi koji to koriste. Bez zamjere i lijepi pozdrav.
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
931
Re: PŠENICA sjetva/žetva 2015.-2016.

Nek pokaže kaj imanju na ponudi, i najvažnije njegovi savjeti.Zato jer ljudi rade po svome i onda je sve drugo krivo samo oni ne.
 

Kondor

Član
Tu od
30 Ruj 2012
Poruka
31
Re: PŠENICA sjetva/žetva 2015.-2016.

Ovo je čudo jedno. Čovjek daje općenite savjete a normalno je da preporuča i prezentira svoj proizvod, tko shvaća drugačije taj je upravo tvrdoglav i zadrt u ono : kako se radilo prije 100 godina tako je i sad dobro i neće mene tu netko nešto učiti na novo. Otjerat ćete savjetnika koji vam ne želi ništa loše, kome smeta nek ne čita njegove poruke a isto tako tko uopće brani reklamu ostalih sjemenarskih kuća, pa vrata ovog foruma (ja vjerujem) su im širom otvorena.
Zvonimire samo naprijed radi onih koji žele čuti svaki savjet i preporuku.
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Re: PŠENICA sjetva/žetva 2015.-2016.

Bas ti je dobra psenica Zvonimire....Pusti pojedince nek pricaju...Oni kad rade oglede kukuruza za pionir,bc i druge to nikom ne smeta....Pozitivno bi bilo da se i iz drugih sjemenskih kuca neko ukljuci na forum...ne da vrsi reklamu,vec da podijele znanje,savjete
 

maschio

Član
Tu od
17 Sij 2015
Poruka
464
Re: PŠENICA sjetva/žetva 2015.-2016.

Bhorv tebi sve smeta i na sve imas primjedbu...:icon_scratch:
Meni je bas drago da stavlja slike svoje psenice od kwsa i to mi daje na razmisljanje da ju sijem na jesen ili da ju ne sijem.
A to sta tebi smeta sto ne govori o rwa ili bcu to nije Zvonimirov problem nego tvoj jer on ima iskustva o kwsu i mislim da nema potrebe da sad Zvonimir prica o necemu u sta nije upucen.
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,655
Re: PŠENICA sjetva/žetva 2015.-2016.

Takav sam, smeta mi nepravda, a za mene ovo nije pravda, tj. prema pravilima foruma.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,765
Re: PŠENICA sjetva/žetva 2015.-2016.

Pa tko im je kriv. Što se ne uključe. Malo su presigurni u sebe ili se jednostavno ne žele potruditi. Čovjek odvaja svoje slobodno vrijeme a mogao je to vrijeme i drukčije iskoristiti. Zvonimire, hvala ti u moje ime za tvoj trud. Na svakom ponaosob je dali če prihvatiti taj proizvod ili ne.
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
856
Re: PŠENICA sjetva/žetva 2015.-2016.

Najbolje da se osnuje neko povjertenstvo ili komisija neka, ovdje na forumu pa da odlući o sukobu interesa.
 

maschio

Član
Tu od
17 Sij 2015
Poruka
464
Re: PŠENICA sjetva/žetva 2015.-2016.

Ne razumijem ja tebe,sta trebas dobit 20 vrecica od kwsa besplatno da ti nebi smetalo neciji pokus od odredene firme??
 

mikula

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2008
Poruka
348
Re: PŠENICA sjetva/žetva 2015.-2016.

Takav sam, smeta mi nepravda, a za mene ovo nije pravda, tj. prema pravilima foruma.

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=lvKoMV4GPRM[/YT]


PS imenjak naj se srditi, ali tak je kak je iz te kože se nemre, BTW nikad me nije smetalo ako se netko reklamira (pa ni na forumu gdje sam admin) naravno ako to radi u nekakvim normalnim okvirima bez da omalovažava konkurenciju a mislim da zvonimir to radi na sasvim fer način.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: PŠENICA sjetva/žetva 2015.-2016.

Ljudi zabludjeli ste, Zvonimir je korektno sve napisao i objavio, nikog nije vrijeđao ni omaložavao ničije, e sad dal je reklama ili nije, svatko si može protumačiti na svoj način, za mene nije.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Re: PŠENICA sjetva/žetva 2015.-2016.

Ljudi su malo živčani zbog vremena,NE ISPLAČENOG POTICAJA ,ljubavnih problema ,ali tema je pšenica.Zvonimire,bila je i moja malenkost na tom predavanju u Šljuki i sve je odrađeno za 10,taj prinos od 10 tona može dati i Bjelovarski kraj,ono što smo rekli da je matematika problem to nije do proizvođača sjemena a niti do seljaka ratara.Ova godina je specifična,valjda se nikad nije toliko prskalo,evo i ovih dana se prskaju,zobi,tritikali i poneke pšenice,sve živo zlo se se navuklo na žito.Sijem pšenicu samo za vlastite potrebe,znači hobist,jesenos se slučajno poklopio onaj avans od poticaja pa se odradila osrednja gnojidba pred sjetvu,žena je klimala glavom za bačenim mješanim gnojivom,največi propust je bio što nisam prskao protiv trave,ali situacija je vrlo dobra,prošli tjedan sam poprskao sa jednim fungicidom,sada mirno spavam jer nemam brige oko žutila i sličnih sranja oko klasa,samo led može sjebati očekivani prinos.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Re: PŠENICA sjetva/žetva 2015.-2016.

Svako ima pravo da se ljuti.
ali mislim nepotrebno...
Vjerojatno nekome nepase Kws pa se odmah diže na zadnje noge...
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,655
Re: PŠENICA sjetva/žetva 2015.-2016.

@Fric@Maschio... vidim da ste počeli s uvredama.
Ja nisam apsolutno nikog vrijeđao. iznio sam svoje mišljenje, za koje se nitko nemora složit, ja svoje sjeme plačam svojim novcem i nedobim od nikog 1 gram, stavljam svoje slike pšenice Ingenio. za koju niti neznam tko proizvodi, možda čak i KWS. Netko ima glavu za četiri noge pa mu je lakše mislit.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Re: PŠENICA sjetva/žetva 2015.-2016.

Moj Grendor na današnji da,desno je Renan
 

Prilozi

  • 20160528_163120.jpg
    20160528_163120.jpg
    61.7 KB · Pregleda: 118
  • 20160528_161943.jpg
    20160528_161943.jpg
    68.9 KB · Pregleda: 107

maschio

Član
Tu od
17 Sij 2015
Poruka
464
Re: PŠENICA sjetva/žetva 2015.-2016.

Kolega ako sam te je vrijedao ja se ispricavam,ali stojim kod toga da nije bilo ikakve potrebe za kritiku na Zvonimirov i KWSov rad i savjete.
I da,niti sam ja ikad dobio besplatno sjeme od Kws i sve placam gotovinom,pa opet nemam kome sta prigovorit ak je dobio to sjeme besplatno i dobro izgleda pa stavi sliku i koju informaciju o tome..
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Re: PŠENICA sjetva/žetva 2015.-2016.

@Fric@Maschio... vidim da ste počeli s uvredama.
Ja nisam apsolutno nikog vrijeđao. iznio sam svoje mišljenje, za koje se nitko nemora složit, ja svoje sjeme plačam svojim novcem i nedobim od nikog 1 gram, stavljam svoje slike pšenice Ingenio. za koju niti neznam tko proizvodi, možda čak i KWS. Netko ima glavu za četiri noge pa mu je lakše mislit.

Kraj tvog posta sve govori o tebi
Hvala!!! Kolega...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh