• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pumpa za navodnjavanje ne radi

apokaptus

Član
Tu od
10 Svi 2010
Poruka
861
Kako mislis osigurac na pravu stranu nisam valjda neki belaj napravio :shock: :shock: :shock:

U klipu ima rupa kroz nju ide onaj stift i prolazi kroz klipnjacu kad se gurn u sredinu taman pored njega na rupi u klipu imaju dva udubljena kruzica tu idu osiguraci. Imaju ih dva jedan sa svake strane u obliku su grckog slova omega ili tako nekako. Taj omegin otvor sam okreno na gore. Jel treba tako il ne treba :scratch

Nadam se da nisam belaj napravio :( :(
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,968
Ti osigurači iliti omegin otvor kak ti veliš inače ide prema dole ali nisam na to ciljal jer je to manje bitno.
Onaj dio na osiguraču (ili dva ovisi o tipu) za koji primiš sa kliještima kad ga vadiš van je kad pogledaš ili staviš osigurač na ravno malo savinut na jednu stranu. Taj savinuti dio ide prema bolcnu ili štiftu kak ti veliš ;)
 

apokaptus

Član
Tu od
10 Svi 2010
Poruka
861
Auuu jes vala jes bili su malo savijeni, ja mislio da je to neko iskrivio, dobro pa mi nije to palo na pamet ispravlati, a pojma nemam na koju sam ih stranu okrenuo, ide rasklapanje opet. Znaci iskrivljeni dio unutra. Ako je iskrivljeni dio spic od ovog znaka > jel znaci treba da bude ovako >=====< Pri cemu je ===== bolcn :scratch
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,968
Jes vala ;)

Još jedno rastavljanje i nebu ti trebalo ključeva. Samo puhneš i šarafi idu sami :lol:
 

apokaptus

Član
Tu od
10 Svi 2010
Poruka
861
Hehe ma postacu ko oni ameri marinci sto pusku znaju rastavit napamet u mraku pod paljbom za 2 minuta i 8 sekindi :D

Hvala ljudi svima koji ste se javili na temu :partyman: :partyman: , da mi nije bilo vas nikad ovo ne bi upalilo
 

apokaptus

Član
Tu od
10 Svi 2010
Poruka
861
I samo da napomenem da neznam sto ali kad se povuce saug do kraja i da gas na 1/3 (takav postupak paljenja pise u uputnoj knjizici:malo gasa saug do kraja) nema sanse da upali mos teglit kolko oces, nece da upali. A kad ostavim gas tako negdje oko 1/3 ili na pola, i stavim saug na pola, onda pali iz prve druge. A kad se zagrije pali bez gasa i sauga na 15 cm kanapa, povucem malo i to je to 8)
 

Najnoviji postovi

Na vrh