• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

put kurble za Ursusa

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,316
Bemu m... u subotu ga odmah zakurblam čim dobijem kurblu ionak idem gnoj utovarivat s ursusom i gramip hu 4 i vozit sa štoreom a kurbla dolazi u subotu kaj ne?

Budući da bum zauzet šaljem ženu da pokupi gume, zračnice i naravno ....kurblu...

kad več šalješ ženu muhaničaru napiši mu što joj je da ju poštela:mrgreen::mrgreen:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,316
i to šta kažeš prvo ju bude stisnio u brazdu da čuje kako radi pod opterečenjem a kasnije na ler gasu:mrgreen:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Dečki pa kaj me očete posvaditi s čovekom, a ni ne poznamo se :scratch

Nebum ja svoju kurblu kazal :lol:
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
mrga da nebu žena ostala pri muhaničaru...kad vidi koliki su to kupi željeza....
JA svoju nebi pustil :)

Ja se palim na kupe željeza tak da :evil:

Jao jao pa nije valjda da žene (babe) smatrate drugorazrednim bićima?
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
mrga inel buš najlepšega v kraju!
Nabaci koju slikicu tak ušminkanog!

Slikam ga kad još stavim u rupu naprijed kurblu, e onda bu pravi...:supz:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Muhaničar nije nikog zajebo, (bar tak mislim) pa nebu ni tebe. Ona je na sigurnom ;)

Ako ti je sila imati potrte čubanjke, dojdi si po nju. A ako nije čekaj dok bu usput ;)
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Postoji naznaka da bum dobio po čubi, muhaničar fala unaprijed iako još nisam došal do kurble, bilo bi lijepo da se najdemo na rundi...

Dečki gdje ima za kupiti španera za ruke hidraulika? kod mene sve razjebano, nešto su kemijali...


Muhaničar nije nikog zajebo, (bar tak mislim) pa nebu ni tebe. Ona je na sigurnom ;)

Ako ti je sila imati potrte čubanjke, dojdi si po nju. A ako nije čekaj dok bu usput ;)
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,316
nisu isti.
a jbga kad nisam ni znao da postoji forum, ako je i postojao:scratch

pa jel ti nije mrga obečal ženu poslati po kurblu ili si joj krivu dao:partyman:
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Možda je več od žene dobil po zubima na sam spomen kurble pa je upoznal sličan osjećaj.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Ženu kurblam samo ja (bar se nadam) :gitarist: tak da... eh mislil sam na vlastitu...:shock:

Muhaničar svrati u zagorje i idemo pit.... nema problema... trebal sam i u Gudovac iti ovaj vikend ali sam bil u SAD...

Možda je več od žene dobil po zubima na sam spomen kurble pa je upoznal sličan osjećaj.
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
:rolfer::rolfer:
Evo ga na!
I isi u pravu.
Ispravan je onaj ljepši s čepičima ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
:scratch

To buš videl kad ga deneš gore :finga:

Nego jesi isprobal bar kurblu kad je več pri tebi?
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Jesam!
Več sam mrgi napisal da mora biti pravi muž da ga zakurbla!
Ja ga nem sigurno!Rajši bum nosil 100AH akumulator jen kilometer!
On je več gore i puhal je za probu :)
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Nisam stigal po kurblu, nisam imal cajta... ne trebaš posudicu za kondenz?

Ode sve na smeće....

A kurbla? uh kad ga zavrtim ima da mu klipovi van popadaju... samo zgrabim kurblu i svojeg se šefa sjetim :twisted: i da onda ne upali?
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
mrga nem ti ja zel kurblu!
Samo si dojdi ti po nju i napuni bateriju na kameri da podjeliš sa nama to iskustvo :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh