• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

put kurble za Ursusa

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,316
pošto se toliko piše o toj kurbli to treba postati tema "putem kurble-od muhaničara, preko pukija pa sve do mrge"
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Jel trebaš i ti jednu?
Ili možda najbolje da nekaj na svojem slomiš. pa da onda imamo o čemu pisati ;)
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
pošto se toliko piše o toj kurbli to treba postati tema "putem kurble-od muhaničara, preko pukija pa sve do mrge"

trebal je iti prek mojega puta, ali me je zaobišla,
bile ih je strah ke nebi morali ke :drinkers: sa skladištenje ;)

puki22 da te usput pitam e si kupil elektroniku v subotu??
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Viš ti si mi kompa bliže u odnosu na pukija... ali svi se bumo polako ujpoznali...

Dečki gdje kupiti španere za hidrauličke ruke za ursusa 335? partner u Krapini nema pa nema, mamicu mu a obečava mi
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,316
e aj ako itko naleti na neku sliku malog mede sa zeštitnim ramom nek slobodno stavi link ili sliku, imam ideju, željeza, elektrodi pa da to potrošim, vjerovatno če nakaradno izgledati ali što sam više u šumi to mi više blica lampica barem za osnovni ram
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Viš ti si mi kompa bliže u odnosu na pukija... ali svi se bumo polako ujpoznali...

Dečki gdje kupiti španere za hidrauličke ruke za ursusa 335? partner u Krapini nema pa nema, mamicu mu a obečava mi

oni voliju svega obečati, samo ako ne obeća gazda onda niš,
kad veli Mirko da bude onda bude.

mrga ti si od kud??
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Viš ti si mi kompa bliže u odnosu na pukija... ali svi se bumo polako ujpoznali...

Dečki gdje kupiti španere za hidrauličke ruke za ursusa 335? partner u Krapini nema pa nema, mamicu mu a obečava mi
Mrga jesi zval Hubzina?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
mrga ti ne vidiš pp-ove ili nečeš kurblu?
Vozim to željezje v gepeku celi dan a 1,8 samo cica. . .
Trošim na dan 30% več goriva :)
Ajd javi se!
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
PArdon puki, zabranil sam pop-upove zbog virusa pa mi nije automatski čital poruke...

Kurbla svakak može al teško je najti cajta, sad frezam trsje... SAD mi je sve pokvaril...

E gdje je max crtica na šipki mjerača od Bosch pumpe na c-335? JA sam nalil ulje malo prek min ali neznam gdje je max???

Kak to da nema original španera bemu miša za ursusa?

Uh još ga nisam slikal a obečal sam...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
PArdon puki, zabranil sam pop-upove zbog virusa pa mi nije automatski čital poruke...

Kurbla svakak može al teško je najti cajta, sad frezam trsje... SAD mi je sve pokvaril...

E gdje je max crtica na šipki mjerača od Bosch pumpe na c-335? JA sam nalil ulje malo prek min ali neznam gdje je max???

Kak to da nema original španera bemu miša za ursusa?

Uh još ga nisam slikal a obečal sam...
Daj se ostavi mehanike , nije to zate ...xD
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Crtica max:scratch
Mislim da su šparali poljaki na temu!

Kurbla je v gepeku ak hočeš da ju dam čoveku kaj sam ti rekel ti samo reči!
Imaš možda nosače za bocu?Onaj stražnji bi mi bil važan.Moj se popigal od silnog granja. . .
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,316
PArdon puki, zabranil sam pop-upove zbog virusa pa mi nije automatski čital poruke...

Kurbla svakak može al teško je najti cajta, sad frezam trsje... SAD mi je sve pokvaril...

E gdje je max crtica na šipki mjerača od Bosch pumpe na c-335? JA sam nalil ulje malo prek min ali neznam gdje je max???

Kak to da nema original španera bemu miša za ursusa?

Uh još ga nisam slikal a obečal sam...


hehe zagorci se boje upoznati da nebi koji drugog tužil:rolfer:
mrga pošalji ženu k pukiju po kurblu:mrgreen:
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
hehe zagorci se boje upoznati da nebi koji drugog tužil:rolfer:
mrga pošalji ženu k pukiju po kurblu:mrgreen:

Puki, došal bum ja prema zaboku s autom, moram kod cesareca jer mi uz brijeg auto cuka jebemu m.... i neznam zakaj.... a nakon toga mi zgubi snagu....

Vjerojatno bu to u petak ako nije problem...
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Puki sutra(petakž) dolazim po kurblu.... cujemo se telefonom
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Bojim se da se nisu potukli s kurblom , muhanicar , jesi to skinul otiske s kurble prije primopredaje .
Ako nisi informativni razgovor ti ne gine.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Samo mi još toga fali :roll:
Ali kad se setim kak ju je Puki gladil, mislim da je več sve moje otiske zlizal dole :rolfer:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Ako je Puki u pitanju, ja bum još dve nabavil, pa nek pokurbla pol zagorja.
Čudni ljudi ste vi zagorci :rolfer:
 

Najnoviji postovi

Na vrh