• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

put kurble za Ursusa

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
VIš jesam magarac a toga se nisam sjetil... a kod mene bila uključena i hidro pumpa i kardan (pozabil) bil je izbačen iz brzine, al nije nikog bilo na kvačilu iako kvačilo odvaja i pumpu i kardan koliko sam skužio, naravno stisnuto dokraja zbog dvije kuplunge...

još si trebo stavit u rikverc i uterat ga u rikverc u garažu sve do zida:madmana:


da vidiš onda kompresije
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
mrga da se neš hmoril !

Sad bum ja zavetril... sve isključim kak ste mi savjetovali, napumpam jeno 8 put kak je puknuti ukazao i ima da vdrapne ili ursus ili ja...
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,316
pa još nisi upalio:rolfer: , pa samo pogledaj omijer konja 35-1:weedman: ,to ni čak noris ne uspijeva bez jutarnje kave:rolfer:
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
pa još nisi upalio:rolfer: , pa samo pogledaj omijer konja 35-1:weedman: ,to ni čak noris ne uspijeva bez jutarnje kave:rolfer:

Čekam da mi dojde ova super voda iz Fukušime pa da ga zavetrim ko superman :toimonster:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Evbo nije me bilo par dan
Prek jučer sam obavješten da je kurbla predana,
čakm video, jer me je del kolača zbegle, za sve je kriv puki ;)


puki ke veliš da mi prejedem i da za dobru provizuju bude tam ko kamermani,
naravno uz svu opremu za zaštitu na radu ;) ?
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,257
Palio ja tako par puta od kontama onog kineza, jedan klip, 20 konja. Išlo na kurblu dok je bilo toplo. Netreba silit (ak se siliš nemaš poslje snage za brzinu), polako, ali ubzavaj stalno, kad imaš hebenu brzinu da nemože brže, puštaš dekompresor.

Probo ja i po hladnom, oko nula bilo, oklada, i ispušio okladu. Kolko god ja zavrtio brzo riža nemore sprešat, gusto ulje pa brtvi nenormalno, vrati nazad. Ak nepaziš isčupa ruku iz ramena, prospe zube, polupa jaja..

Nakon 3 puta osto sam ja bez kompresije..
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Evbo nije me bilo par dan
Prek jučer sam obavješten da je kurbla predana,
čakm video, jer me je del kolača zbegle, za sve je kriv puki ;)


puki ke veliš da mi prejedem i da za dobru provizuju bude tam ko kamermani,
naravno uz svu opremu za zaštitu na radu ;) ?

Mi moremo negdje u bertiju tak skup prajti, ionak sam dužan, bolje to nek da me ursus sredil.

Al bum ga ja vrtel mamu mu... nebum ja popustil... imam ja anlaser i grijača dva ali kurblek je čar pogotovo za žene pred bertijom... samo bez dobrog treninga niš... pa nebum se valjda osramotil...:madmana:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Mi moremo negdje u bertiju tak skup prajti, ionak sam dužan, bolje to nek da me ursus sredil.

Al bum ga ja vrtel mamu mu... nebum ja popustil... imam ja anlaser i grijača dva ali kurblek je čar pogotovo za žene pred bertijom... samo bez dobrog treninga niš... pa nebum se valjda osramotil...:madmana:

Za h betiju prejti je najmanji problem, same se morame
dogovoriti gde i kad....
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
dok video ne padne, ne ostavljamo se kurtble,
obečenja je dal i takav je uvjet...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Mi moremo negdje u bertiju tak skup prajti, ionak sam dužan, bolje to nek da me ursus sredil.

Al bum ga ja vrtel mamu mu... nebum ja popustil... imam ja anlaser i grijača dva ali kurblek je čar pogotovo za žene pred bertijom... samo bez dobrog treninga niš... pa nebum se valjda osramotil...:madmana:
Mrga jel imaš ti doma ogledalo?
Pogleč kakovi muži taj stroj kurblaju 8)
Jesi pofarbal kurblu?

http://imageshack.us

Uploaded with ImageShack.us
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Pa jel zna netko što koja ručka znači osim one unutarnje do sjedala koja je za podizanje tereta?

Jučer mi nije htio dignuti hidraulik, ja sve tri ručice dolje i opet gore i radi... niš mi jasno nije.... a čujem da mi je cvilio zrak u sistemu, ulja u getribi ima dovoljno.... gdje odzračiti?
Jel kurbla bila utaknuta u odgovarajuči utor i REC uključeno?
Ako je, onda može objašnjenje 8)
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Pa rekal sam ti da nemrem okrenuti motor pa da se ubijem, probal ja sve i na sve načine, probali nas dvijica, nismo uspjeli... kaj da ti još velim?

Pitanje je čemu ta jebena kurbla znači ako ga nemreš kresnuti na to!!!

Pitanje je da li je itko ikad s ovog foruma kresnul 335 preko kurble?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Jesam ja

Lepo smo te odgovarali od toga, ali ne. Ti hočeš biti faca i pred birtijom i pred kokama i kaj ja znam gde sve ne ......... Ja sam izvršil obečano (na kaj smo potrošili par stanica) i sad si ti na redu da izvršiš obečano
Budi faca i snimi pokušaj paljenja pa onda idemo dalje sa ispunjavanjem želja i pozdrava ;)
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
:supz::supz::supz:

Ajd mrga da vidimo malo znoja!
Pa ta kurbla na sje zbilja sve namučila.... bil bi red!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Meni se vidi da je dotični nju več utopil nekam dalje (možda na vagu), pa sad nema s čim snimati, a htel bi ručice hidraulika nameštati
 

Najnoviji postovi

Na vrh