• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

put kurble za Ursusa

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Muhaničar obečal si kurblu i uputstvo, pazi kaj si rekal... naravno slijedi lova ako hočeš za jeno i drugo i čašćenje, možda se nam pridruži puki... a na čijem bumo ursusu kurblu sprobali? :vragek:

Ja bum donesal šitnik za zube...:blackeye

Pisao muhaničar

To ti je tak, puno bab kilava deca.
A možda je nekog razljutila kurbla

Nemoj sad biti jadan, ako neko od nadležnih ne najde ono kaj su pogubili ima Muhanicar još kojekakvih sličica i ono uputstvo, pa idemo ispočetka, jedino mislim da bi bil red da ti otvoriš tu temu jer si ti i njen začetnik.

A i kurblu bumo nabavili i smestili ju tam gde joj je i mesto
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Kaj je sad s tom kurblom? kak bum ja sad osvajal žemske po selu?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,810
Kaj je sad s mojom kurblom? kak bum ja sad osvajal žemske po selu?
A čuj za to buš se moral nekom specijalisti za takve probleme obratiti ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,810
koliko to vrijedi? i što trebaš? koliko nudiš?
Čuj celi je težak jedno 5 kil puta kaj ja znam 5 kn ..........
Ma ne, da ja ne mudrujem pro daj ti to Pukiju ili mjenjaj za kurblu. Tu su negde (po kilaži) :finga:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,810
Dajte se dogovorite ko kaj treba....imam i onu posudu sa cijevi....al ne rezervar nego ono između, valjda za filtraciju vode?
Filtracija vode na zračnoj instalaciji :finga:

Meni netreba ništ. Imam i ovak preveč železja za koturati po dvorišču :madmana:
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
vidim da si tata mehanike pa sigurno znaš o čumu pričam pa me zaanima sve a i cijena

Dečki kaj sad s kurblom? bu tko nabavil? ili barem poslikal s nekim mjerama da to probam napraviti?
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Ja još uvijek čekam kurblu... nabavil sam od boksača štitnik za zube i motorističku kacigu...:rolfer:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,810
Ja još uvijek čekam kurblu... nabavil sam od boksača štitnik za zube i motorističku kacigu...:rolfer:
E kaj si ti Mrga (tosam ti čini mi se več napisal) naporan čovek. To još nisam videl :scratch

Ti pokaži sliku dodatne opreme (koju navodno pšosjeduješ) i evo ti kurble.
Jebala te kurbla, dve tone željeza sam moral razmetati da ju iskopam :madmana:
A da nebi bilo da lažem



Uploaded with ImageShack.us
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
E, nisam znal. A za ćevape nemaš brige, s kompresorom (poželjno) ili bez.
Nego, kad buš imal vremena da mi skineš glavu ;)

Ja ti imam glavu cilindar i obje polovice kućišta kao i onu posudicu za kondenz.... ovo očito ide pukiju iako sam ja s pukijem pogodil cijenu i trgovinu. puki bu valjda uzel od muhaničara jer je zabadava a ja bum dobil kurblu :supris: al bi ja to muhanicaru platil barem s nekim čevapima ili pivom ak niš drugo....

Hohohoho..... kurbla s gumama dojde? ahm, dojdi i ti muhaničar da popijemo...

Sad zbog kurble nebum trgoval sigurnom trgovinom s pukijem uh...al kurbla je kurbla...

ZJ kaj trebaš te dijelove kompresora?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,810
Ako ti dam tu kurblu moraš nam snimiti video uradak opaljenja.
Ja bum snimal, a Puki bu na dekompresoru.

Taj kompresor nije došel iz iste gomile željeza gde je bila tvoja kurbla, tak da nema veze sa njom. Kompresor je iz druge gomile ;)

A ko ti je rekel da bum kompresor dal Pukiju Đabe?
Pričekajmo da se on javi pa da vidimo ko bu povoljniji.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Može malo treninga prije snimanja videa? nebi htel da me omandrlji odmah kak me valjda i bu nego ja bi prvo naučil, upalil ga barem 30 put pa onda snimal kak pravi profa, onak podbočen s jednom rukom vrtim ko flajš mašinu :rolleyess:

Ček ako puki plaća kompresor onda i ja kurblu kaj ne?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,810
Nema treninga, ili pali ili ja nosim nazad :lol:
Ova koja ide tebi je samo jedanput pokušala upaliti i od onda stoji, a tak bu i pri tebi :finga:
Ak ništ drugo imal buš komad pravoga materijala od kojega ti kovač more otkovati kakvu špicu ili pajser. Da ju samo čuješ kak zvoni ;)
 

rudamaca

Aktivni član
Tu od
6 Ruj 2007
Poruka
485
Ova koja ide tebi je samo jedanput pokušala upaliti i od onda stoji



Mrga daj si premisli jel ti toga treba .Još ak najdeš kakvu "recku" zapiljenu za tog prvog kaj je pokušal ......
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Nema treninga, ili pali ili ja nosim nazad :lol:
Ova koja ide tebi je samo jedanput pokušala upaliti i od onda stoji, a tak bu i pri tebi :finga:
Ak ništ drugo imal buš komad pravoga materijala od kojega ti kovač more otkovati kakvu špicu ili pajser. Da ju samo čuješ kak zvoni ;)

Reci cijenu porukom pa da vidimo, video može al malo kasnije kad se utreniram... a kaj te muči kod kurble? jednom probal pa odustal?

Kaj me zezaš, daj ju poslikaj pa ju sam složim samo mi daj dimenzije... posebno me zanimaju one špice naprijed koje zakače jer ak tam nebu dobro izvedeno ode ja....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,810
Nema više premišljanja. Več me davi za tu kurblu mesec dana i sad nema odustajanja

@ Mrga
Kurbla je gratis, a video bu smeh. Ali pazi, obečal si!
Tek sad sam videl da si dopisal (****** vas preuređivanje i dopisivanje).
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Ufff puki cele dane v šumi i nema ga na forumu.
A tu se pokloni deliju!
mrga moral bu zgleda dojti snimat video.....
muhaničar imap pp ;)
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Nema više premišljanja. Več me davi za tu kurblu mesec dana i sad nema odustajanja

@ Mrga
Kurbla je gratis, a video bu smeh. Ali pazi, obečal si!
Tek sad sam videl da si dopisal (****** vas preuređivanje i dopisivanje).

Bemu m... u subotu ga odmah zakurblam čim dobijem kurblu ionak idem gnoj utovarivat s ursusom i gramip hu 4 i vozit sa štoreom a kurbla dolazi u subotu kaj ne?

Budući da bum zauzet šaljem ženu da pokupi gume, zračnice i naravno ....kurblu...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,810
Bemu m... u subotu ga odmah zakurblam čim dobijem kurblu ionak idem gnoj utovarivat s ursusom i gramip hu 4 i vozit sa štoreom a kurbla dolazi u subotu kaj ne?

Budući da bum zauzet šaljem ženu da pokupi gume, zračnice i naravno ....kurblu...
I evo ti ga sad na. Stvarno ste vi zagorci čudni ljudi. Il vas nema doma il ste zauzeti baš taj dan, ili ste bolesni ........ :scratch
Ko zna koju bu to subotu došlo :rolfer:

Kolko ti je ovo pametno neznam, jedino ako je se hočeš riješiti :finga:
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
mrga da nebu žena ostala pri muhaničaru...kad vidi koliki su to kupi željeza....
JA svoju nebi pustil :)
 
Na vrh