• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radionički priručnik

M

mato10

Guest
otisla mi lamela a mozda i korpa na 36 50 u novokomercu 5300 kn oboje da li znas jel ima gdje jeftinije oni mi se cine preskupi jer sam zvao u novi sad tamo to kosta 490 eura i koliko majstor uzme za ruke ako si to radio slucajno hvala.
 
B

BAGERISTA

Guest
nebi znao točno najbolje pitaj nekoga majstora , a kad je podopterečenjem i kad pustiš kvačilo normalo da motor mjenja zvuk :scratch

Moguče,potisni,,,,,,,,:!:da je otiša,,,ali opet sve moraš raskopat....pa i zamijenit najbolje..se čuje neko zujanje ili..........
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
ti odkada si kupio taj traktor stalno neki problemi.
jel ima ko dobar 3650 na prodaju?
 
H

Hancamara

Guest
jesi nasao prirucnik?ako nisi ja cu ti to zavrsiti
i kakvih problema imas sa traktorom mozda ti mogu pomoci
 

kokolo1234

Novi član
Tu od
30 Srp 2018
Poruka
4
Pozdrav ima li neko možda radni priručnik ja jd serije 6020. Konmretnije z jd 6320. Zanimaju me ventili na getribi koji je za šta...
 

Najnoviji postovi

Na vrh