• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

radni stroj-bugy

  • Temu pokrenuo Drago21
  • Datum prvog posta
D

Drago21

Guest
Molim znalce pomoc, savjet. Ne mogu nigdje naci po forumima i web stranicama.Radni stroj recimo motokultivator ili samohodna kosilica, dali je potrebno registrirati da bi mogao sudjelovati u prometu i koliko se daleko moze ici sa preinakama na njemu. Da vam odmah kazem namjeravam napraviti od motokultivatora nesto slicno kao bugy a da da mi oni u plavome ne mogu nista. Unaprijed hvala
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
napraviti ,atestirati , registrirati
to je ovako na brzinu u praksi to izgleda puno mucnije i ona prosta rijec
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,575
puknuti kaže:
napraviti ,atestirati , registrirati
to je ovako na brzinu u praksi to izgleda puno mucnije i ona prosta rijec
Dobro ti je Bagudina rekel: kak se to izražavaš?
Ne prepoznajemo te. Nisi valjda na čaju (i odvikavanju)? :lol: :lol: :lol:
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
ZJ kaže:
Ne prepoznajemo te. Nisi valjda na čaju (i odvikavanju)? :lol: :lol: :lol:
Ma otišo sa Savom na pivu, u bircu... :lol:
 
D

Drago21

Guest
Zaista ste kreteni (ne odnosi se na "puknutog"), pitao sam u dobroj namjeri, niste za drugo nego da kopate i rujete po gnoju jer svaka kokos ima u glavi vise od vas. Vi mozda jeste poljoprivrednici ali ocito da ste se nadimili marihuane. Samo vas poticaji zanimaju da se mozete nalijati kao deve.Vidio sam covjeka na motokultivatotu i dobio ideju. Reci cu vam. Ja sam skolovani. solidno situirani i imam ruke za napraviti sto god zelim. jedino nisam mogao naci regulativu.Molio sam kulturno za savjet. Mogli ste mi reci ili si gurnite jezik svojim kravamo u supak. "ZJ" i "joekiki", mogli ste se prvo otrijezniti pa onda sjednite za kompjutor
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Tak je drago , reci im :lol:
Ovaj moje sveto trojstvo :napraviti ,atestirati , registrirati je puno zajebanije u praksi nego za šankom .
Ako ti je stvarno stalo da to bude tvojih ruku dijelo onda budi spreman da to košta novaca a i živaca x puta više od gotovog kupljenog bagija .
Osnovno je da surađuješ s centrom za vozila hrvatska
http://www.cvh.hr/cvh/naslovnica.aspx
Npr. bolje ti je s njima sjesti i "dogovoriti" širinu vozila nego da ga poslje režeš sa svake strane 2 cm.
Takvih sitnica ti se može skupiti i više nego imaš kose na glavi ;) .
 
D

Drago21

Guest
Puknuti, velim vidis sto se u drzavi dogadja krade se pljacka, Htio bi drzavi malo tjerati inat, dakle ne mislim nista atestirati zato trazim rupe u zakonu. Bilo ti je na sajmu automobila ne sjecam se vise na kojem, gdje su prije desetak godina Srbi su nasli rupu u zakonu, napravili su nesto slicno kao banzek dakle tracna pila sa vlastitim pogonom. To su registrirali kao radni stroj, i poslije registracije su alat za rezanje skinuli i stavili karoseriju od bugy-ya. U tom smjeru je bila moja ideja. A ne znam kakvo je nase zakonodavstvo na tom polju. Vidio sam da motokultivatori i samohodne kosilice nemaju registarske plocice pa sam dosao na ideju. Hvala ti na savjetu ali pozalio sam sto sam postavio pitanje. Vele kada pas nena sto raditi onda si lize jaja, ovi ni to nisu u stanju shvatiti jer im je ocito IQ veliki kao pišo u djeteta. Nisam znao da cu naletjetu na budale, racunao sam da pristup internetu imaju uglavnom normalni ljudi
Svejedno hvala sto si si uzeo vremena za mene!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,575
Drago21 kaže:
Puknuti, velim vidis sto se u drzavi dogadja krade se pljacka, Htio bi drzavi malo tjerati inat, dakle ne mislim nista atestirati zato trazim rupe u zakonu. Bilo ti je na sajmu automobila ne sjecam se vise na kojem, gdje su prije desetak godina Srbi su nasli rupu u zakonu, napravili su nesto slicno kao banzek dakle tracna pila sa vlastitim pogonom. To su registrirali kao radni stroj, i poslije registracije su alat za rezanje skinuli i stavili karoseriju od bugy-ya. U tom smjeru je bila moja ideja. A ne znam kakvo je nase zakonodavstvo na tom polju. Vidio sam da motokultivatori i samohodne kosilice nemaju registarske plocice pa sam dosao na ideju. Hvala ti na savjetu ali pozalio sam sto sam postavio pitanje. Vele kada pas nena sto raditi onda si lize jaja, ovi ni to nisu u stanju shvatiti jer im je ocito IQ veliki kao pišo u djeteta. Nisam znao da cu naletjetu na budale, racunao sam da pristup internetu imaju uglavnom normalni ljudi
Svejedno hvala sto si si uzeo vremena za mene!
Drago, Drago... malo se upristoji.
Prvi post i onda hoćeš odmah sve znati. Nejde to tak. A vrijeđanja ostavi za kasnije, jer si više rekel o sebi nego o Joe-u ili meni.
Ak sve znaš i možeš, zakaj onda pitaš ljude ovdje?
Mislil sam ti reći nekaj na temu koja te zanima (imam nekog iskustva), ali nisi prošel test...
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Kakav lik. Niti se predstavio, napisao nešto o sebi...
Došo, postavio pitanje, i otišo bi...
Već mi je pun kufer takvi da pokupe i odu....

2 drago: da si malo pročešljao forum, vidio bi da si odjebo čovjeka koji bi ti 100% pomogao jer zna, jel tak ZJ?

Ja bi tebi stisnuo bananu, drugi post i odmah vrijeđanje :scratch Kakav si ti to čovjek?
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
petar kaže:
Kakav lik. Niti se predstavio, napisao nešto o sebi...
Došo, postavio pitanje, i otišo bi...
Već mi je pun kufer takvi da pokupe i odu....

2 drago: da si malo pročešljao forum, vidio bi da si odjebo čovjeka koji bi ti 100% pomogao jer zna, jel tak ZJ?

Ja bi tebi stisnuo bananu, drugi post i odmah vrijeđanje :scratch Kakav si ti to čovjek?
treba mu zabraniti pristup na forum jer kaj se bu on školovani družil sa "kmetima" koji neznaju ništ drugo nego gladiti krave,a mogel bi mu potreti glavu ako navede adresu.
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
hahaha, ovo me je nasmojalo do suza...
nemogu vjerovat kakvih ljudi ima...

kažeš školovan si??

pa budalo jedna, i ovi seljaci koji žive na blatu i cijeli dan provedu u govnima i sa svojim blagom se kulturnije ponašaju i razgovaraju od tebe koji si očito visoko obrazovan i jaaaako pametan...
tipičan primjer zlatne mladeži..

dečki,maknite ga sa foruma, ko ga jebe...
 

spyder

Član
Tu od
18 Ruj 2008
Poruka
325
takvima pametnima nije mjesto ovdje s nama glupanima admine zaštiti nas budale
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
petar kaže:
2 drago:
petar kaže:
Kakav si ti to čovjek?
Jedan od onih koji zna cijeniti samo svoje dupe. I klanjao bi mu se da mu je pristupačnije...
Najjače je što takvi misle da znaju kak je poljoprivrednicima pa si uzimaju za pravo i procjenjivati naše stanje, a da pritom nisu ni svjesni svoje gluposti i neznanja.

Sorry drago, ali zabij si svoje komentare i pokušaj pronaći pomoć na indeksu i sličnima, jer tam ima kretenčina sličnih tebi.
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Znate kak se kaže"Bolje šutjeti i biti smatran budalom, nego progovoriti i otkloniti svaku smnju".....Drago je progovorio i to popravo....he he he ...budale li............
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
puknuti kaže:
A jeste neki ,e !... :scratch :blackeye
Samo malo. Nije li ovdje po redosljedu vidljivo tko je koga počeo vrijeđati? I to tak ukusno...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Jebe se meni tko je koga prvi ...krivi se vi koji ste se upecali jednako kao i on koji je počeo .
Na žalost na njegovu štetu ...
 
D

Drago21

Guest
Ovako, htio bi se ispricati svakome koga sam uvrijedio. Uglavnom sudjelujem na news grupama elektronika i tamo nema ovakve spike. Iako ste qotalo "puknutog" zurio sam na posao pa sam na brzinu pregledao postove i mislio sam da je to meni odgovor. Jednostavno nisam skuzio da to nije meni odgovor. Pitao sam u dobroj namjeri.
Da sepredstavim:
Ja sam pogonski inzenjer elektrotehnike (tako se to osamdesetih zvalo) Iz Medjimurja, imam 50 godina. Buntovan sam, imam sredstva i htio bi napraviti nesto sto bi se kotrljalo po cesti a da je plod rupa u zakonu. Znaci nije mi cilj voznja nego provokacija. Procesljao sam mnoge forume ali nigdje nisam nasao nista slicno.
Zaista evo molim sve koje sam na bilo koji nacin povrijedio da mi oproste. Mogao sam jednostavno zaboraviti ovaj forum ali to nije moj stil. Priznajem gresku, zao mi je svih koji ste ni krivi ni duzni ste morali citati ono sto se nije trebalo ovdje pojaviti
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Znam za firmu u kojoj su prepravljali quadove u ''radne strojeve'' zbog kojekakvih oslobođavanja plaćanja, uvoza na firmu, bla, bla...
E sad, prepravljanje motokultivatora, hm, on je po meni loša osnova.

Ovo je kod nas dosta popularno, šasija warburg, motor dizel (obično vau vau), ostalo po potrebi, policija nezajebava.
Slika je s paragliding kupa na Zmajevcu, oni su vozili mušterije na brdo...

 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Sad kad je lopta na zemlji možemo dalje
2mo5pow.gif
 

Najnoviji postovi

Na vrh