• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
ja bi kupil na kile s 12% vlage....pa me nek onda proba lik zeznuti.... 🤭
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,095
Lijepi objekt pa bi bilo šteta da ga se mora rušiti. To pitam jer se to meni jedanput desilo i odneslo mi barem 10 let života.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
A gel ima i takvih, nemoj se niš čudit.

Brat je kupil pred par godina u metricama drva, najduža metrica je bila 95 cm, većinom između 90 i 93 cm.
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
I kod nas svi zavrću na drvima ,ali ima jedna ekipa oni sijeku gdje im je lakse i gdje stignu ne bitno cija je suma i kod njih je 5 metara 5 ...
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
lopine, ali pošteni... :mad:
za mene je veći lopov čovjek koji kupi drva od nekog za kog zna da nema ni drvo...
onome se sječe prst na ruci, a ovome koji kupuje (a zna da tako posredno i krade), e njemu i ruka!!!
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,518
Kak da netko u gradu tko kupuje drva zna da li ovaj koji prodaje ima šumu ili je kupio od nekog?
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Kak da netko u gradu tko kupuje drva zna da li ovaj koji prodaje ima šumu ili je kupio od nekog?
Tačno tako u selu ovde i okolo niko nece od njih kupiti ,znala je i policija doci ...
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
A gel ima i takvih, nemoj se niš čudit.

Brat je kupil pred par godina u metricama drva, najduža metrica je bila 95 cm, većinom između 90 i 93 cm.
A de si ti bil kaj to nisi videl.? Kad je sve istovaril trebalo mu reći nek to nazat natovari od kud je došel.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
Ne živimo na istoj adresi.
On je to skužio tek kad je počeo rezat.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
Ma možeš zvati i plakati kolko hoćeš, prošla baba sa kolačima.
Pa mene je lik pred 5 godina isto htjel zavaljat sa drvima. Naručio 2 metra cijepanih jer nisam bio siguran dal mi bude dosta ono kaj sam imao spremljeno, i zamisli lik mi istovari skoro pol metra manje. Sreća pa sam odmah slagao dok je on istovarivao jer nije imao kipu. Naravno bilo je drž nedaj, na kraju je popustio i uzeo kaj je i dopeljao.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,518
Ma možeš zvati i plakati kolko hoćeš, prošla baba sa kolačima.
Pa mene je lik pred 5 godina isto htjel zavaljat sa drvima. Naručio 2 metra cijepanih jer nisam bio siguran dal mi bude dosta ono kaj sam imao spremljeno, i zamisli lik mi istovari skoro pol metra manje. Sreća pa sam odmah slagao dok je on istovarivao jer nije imao kipu. Naravno bilo je drž nedaj, na kraju je popustio i uzeo kaj je i dopeljao.
Metrice i napiljena drva se nemogu jednako dobro složiti. Doduše na 2m je pol metra puno…
 

bitćebolje

Dobro znana faca
Tu od
13 Sij 2016
Poruka
742
A de si ti bil kaj to nisi videl.? Kad je sve istovaril trebalo mu reći nek to nazat natovari od kud je došel.
Nemrem skužit kak te netko može prevarit za drva. To je tvoja greška i nepoznavanje materije, matematike i nedostatak zdravog razuma
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Jako jednostano, ako ne slažeš drva teško je vidit do 5-6 posto možeš svakoga ko ne slaže zeznut, recimo na 10m naših otočkih bez problema maneš pol metra malo više da te ne skuže pogotovo ako ne slažu
 

Najnoviji postovi

Na vrh