• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
@swizach,Grbić iz Pž je imao takvog kupio kod nas na kombinatu,Na njima je problem zadnji diferencijal ostalo sve ok i prednja vuča ne radi u rikverc.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,717
Motor je najmanja stavka, al pitanje jel ima ostalih djelova za tu Brenu 🙂motora ima na svakom čosku.
Trebao bi ga rastaviti i pregledati u kakvom su stanju kvačilo, mjenjač , i ako je to u redu napravit servis, uredit tu diznu.
Gume prednje vidim da nisu ispucale, ako su i zadnje kao i prednje samo potrošena ripna a nisu ispucale , gume još mogu vozit. Uposlit ga sa strojevima da se ne optereti previše, npr. zakačit plug od tri brazde, nemora biti četiri itd......
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
@swizach,Grbić iz Pž je imao takvog kupio kod nas na kombinatu,Na njima je problem zadnji diferencijal ostalo sve ok i prednja vuča ne radi u rikverc.
To mi je često važnije nego prema naprijed.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
Trebao bi ga rastaviti i pregledati u kakvom su stanju kvačilo, mjenjač , i ako je to u redu napravit servis, uredit tu diznu.
Gume prednje vidim da nisu ispucale, ako su i zadnje kao i prednje samo potrošena ripna a nisu ispucale , gume još mogu vozit. Uposlit ga sa strojevima da se ne optereti previše, npr. zakačit plug od tri brazde, nemora biti četiri itd......
A ja mislio kak bi valjalo ga iskoristit za neki rigoler ili neki malo jaci malcer za sikare. Nij ga steta za to. Naravno ak se da osposobit.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Ja upravo čujem motorku u šumi sad, i nemogu vjerovati da neko sad ruši drva.
Nedjelja u 18:29h.
Pa kaj. Ima tome par let na badnje veče oko 20 sati je moj sused bor šiljil s motorkom.
 
  • Wow
Reactions: ZJ

Najnoviji postovi

Na vrh